1527
021-27630

 • سلامت اول  پرستار کودک  پرستار سالمند

 • مراقبین ما متعهد میشوند وظایف خود آنگونه شما ما انتظار دارید انجام بدهند و احساس امنیت را شما ایجاد کنند و با گذشت زمان شما رضایت تان را از ما و مراقبین ما حاصل کنید صورت تمایل می توانید رضایت خودتان را از مراقب تان اعلام کنید. بهترین کسی که می تواند ما به پیشرفت برساند شما هستید . ما موسسه ای پذیرفته شده و قابل اعتماد برای ارائه خدمات منزل هستیم ،ما میتوانیم خواسته شما را بر آورده کنیم و با کمال میل حاضریم درباره خود،کارکنان مان و خدمات مان بصورت شبانه روزی اطلاعات بیشتری اختیار شما بگذاریم 

خدمات شبانه روزی ، پاسخگویی 24 ساعته :

 • پرستاری و مراقبت از سالمندان جهت پویایی و شادابی و توانبخشی آنان اهداف مرکز ارائه خدمات بالینی  میباشد که مجوز آن وزارت بهداشت است .مرکز پزشکی سلامت اول طول سال بصورت شبانه روزی و ایام تعطیلات  خدمات خود بنحو مطلوب ارائه می دهد تا خلاء پیش آمده جهت شهروندان برطرف گردد.( بدیهی است تمام فاز های خدمت رسانی مانند خدمات پرستار کودک ، پرستار سالمند ، پرستار بیمار و امور خدماتی دیگر - تب سایر خدمات - به هموطنان عزیز ایام تعطیلات و بصورت 24 ساعته ارائه می شود .

امتیازات مرکز پزشکی سلامت اول :

 • اعزام افراد و مراقبین و متخصصین آموزش دیده متناسب با شرایط سالمند یا کودک
 • تنظیم قرارداد توسط کارشناس اعزامی از طرف مرکز داخل منزل شما
 • رضایت سنجی مستمر توسط کارشناسان نظارت و بازرسی
 • اخذ مشاوره و راهنمایی سوی شما و معرفی فرد مورد نظر شما
 • بازدید دوره ای کارشناس متخصص مربوطه مرکز
 • ارائه خدمات شبانه روزی مقطعی بیمارستان و منزل و پاسخگویی 24 ساعته حتی تعطیلات 
 • با ارائه خدمات مذکور مفتخر خواهیم بود تا خانواده های عزیز و سالمندان و کودکان آنها تمامی ایام سال از آسایش و سلامتی بهره مند گردند

 

مزیت های همکاری با مرکز سلامت اول از دیدگاه کارشناسان برون سازمانی:

 • عدم دریافت هزینه جهت تشکیل پرونده
 • عدم دریافت هزینه و هیچگونه مبلغی جهت اعزام بکار
 • کسر هیچگونه هزینه از حقوق دریافتی افراد اعزام شده
 • آموزش عمومی و تخصصی رایگان به تمامی نیروهای اعزامی پس ارزیابی اولیه
 • برگزاری کلاس های پرستاری کودک ، سالمند و اعطاء مدرک فنی و حرفه ای
 • اخذ رضایت نامه و حسن انجام کار از مشترک جهت همکاران
 • پیگیری و پاسخگویی به کارکنان به صورت 24 ساعته در کوتاهترین زمان

 

 •  آیتم های ذکر شده از مجموع 2000 پرسشنامه پخش شده بین کارشناسان برون سازمانی مرکز سلامت اول جمع آوری شده است و با اطمینان بیش از 95% صحت عملکرد بخش جذب مرکز سلامت اول را گواهی دهد و ما نیز با افتخار بیان میکنیم ارزشمند ترین دارایی ما نیروی انسانی مشغول مرکز پرستاری سلامت اول هستند.

 

دسته بندی مقالات:

پرستار سالمند : و...

پرستار کودک : و...

 

راهنماي پرستار كودك دوره هاي آموزشي مراقبت از كودكان
راهنمای پرستار کودک دوره های آموزشی مراقبت از کودکان

در بسیاری از مناطق دنیا، پرستار کودک ملزم به رعایت و داشتن ضوابط و صلاحیت های خاصی نیست. اما یک پرستار کودک خوب برای متمایز شدن از دیگر پرستاران باید چه ویژگی ها و صلاحیت هایی داشته باشد؟

 

نقش پرستار سالمند در مراقبت از سالمندان مبتلا به آلزايمر و بيماري زوال عقل
نقش پرستار سالمند در مراقبت از سالمندان مبتلا به آلزایمر و بیماری زوال عقل

یک رابطه درمانی خوب میان پرستار سالمند و سالمند باعث می شود که نقش پرستار سالمند پر رنگ تر شود و بهترین خدمات مراقبتی را ارائه دهد. ارتباط صمیمی، احترام پرستار سالمند به سالمند و تشخیص نقات قوت سالمند می تواند در این موضوع به پرستار سالمند کمک کند.:

 

مهارت پرستار سالمند براي شاد نگه داشتن فرد سالخورده در منزل ، قسمت دوم
مهارت پرستار سالمند برای شاد نگه داشتن فرد سالخورده در منزل ، قسمت دوم

پرستار سالمند عامل موثری در حفظ سلامتی سالمند است. ایجاد یک ارتباط خوب با سالمند نیز کلیدی برای پرستار سالمند است تا بتواند این امر را محقق کند. ایجاد یک ارتباط صمیمی با سالمند گاهی به سادگی امور خانگی روزمره و گاهی به سختی صحبت کردن در مورد مسائل مربوط به بیماری های خطرناک است.

 

پرستار كودك چگونه مي تواند در مورد حقوق و مزاياي خود با والدين مذاكره كند؟
پرستار کودک چگونه می تواند در مورد حقوق و مزایای خود با والدین مذاکره کند؟

تفاوتی نمی کند که یک پرستار کودک تازه کار باشید و یا یک مراقب با تجربه. در هر صورت در هنگام انعقاد قرار داد برای کار جدید، باید برای حقوق و مزایای خود به عنوان نگهدار کودک با والدین مذاکره کنید تا بتوانید به حقوق مناسب و منصفانه یک مراقب خوب دست پیدا کنید.

 

نكاتي براي پرستار سالمند در منزل كه مي تواند بسيار حساس باشد
نکاتی برای پرستار سالمند در منزل که می تواند بسیار حساس باشد

کار به عنوان پرستار سالمند در منزل میتواند فوق العاده جالب باشد. کار یک پرستار در منزل شغلی است که نیاز به دانش پزشکی، مهارت های ارتباطی قوی، تفکر سریع و تمایل به کمک به دیگران دارد. برای یک پرستار سالمند در منزل، چالش های بیشتر برای کار کردن به صورت مستقل وجود دارد.

 

چه مسائل اخلاقي و حرفه اي بايد توسط پرستار سالمند رعايت شود
چه مسائل اخلاقی و حرفه ای باید توسط پرستار سالمند رعایت شود

مراقبت از سالمندانی با مشکلات خاص برای پرستار سالمند که امور شخصی زیادی نیز دارد، کار دشواری است. مراقب سالمند که باید امور خانه خودش را انجام بدهد، از فرزندش مراقبت کند و ...، نمی تواند از یک سالمند با بیماری و مشکلات خاص مراقبت کند.

 

مزاياي به كار گيري و حضور پرستار سالمند در منزل
مزایای به کار گیری و حضور پرستار سالمند در منزل

داشتن حمایت و کمک 24 ساعته پرستار سالمند مزایای دیگری علاوه بر انجام امور به نحو احسن دارد. داشتن پرستار سالمند احساس امنیت و آرامش را به همراه خواهد داشت. در غیاب پرستار سالمند و با وجود مشکلات، زندی سالمند همیشه در معرض خطر است و حتی حرکت ساده سالمند بدون کمک یک پرستار سالمند نیز نوعی ریسک محسوب می شود.

ايجاد رابطه پرستار كودك با كودك ، چگونگي انجام و رعايت رفتار
ایجاد رابطه پرستار کودک با کودک ، چگونگی انجام و رعایت رفتار

کار پرستار کودک به ویژگی های خاصی نیاز دارد. به عنوان یک پرستار کودک ، باید تفاوت بالینی کودکان و بزرگسالان را بدانید. تفاوت فیزیکی این دو گروه، تنها جنبه مراقبتی برای پرستار بچه نیست. نگهدار کودک باید به خوبی در برقراری ارتباط مهارت داشته باشد.