تماس با موسسه پرستاری سلامت اول

درباره شرکت خدمات پرستاری سلامت اول

شرکت خدمات پرستاری سلامت اول با بیش از 15 سال سابقه کاری و دارای مجوز وزارت بهداشت با مدیریتی صبور، آماده ارائه خدمات پرستاری سالمند، پرستار کودک و پرستار بیمار با پشتیبانی 24 ساعته می‌باشد.
سلامت اول توانسته با اعزام نیرو جوان، با دقت و کیفیت بالا، بهترین شرکت، در زمینه کاری خودش باشد و بالاترین میزان رضایت را از بیشترین مشترک‌های خود داشته باشد.
مرکز پرستاری سلامت اول اماده ارائه خدمات در 24 ساعت شبانه‌روز در هر روز هفته می‌باشد کافی است با شماره  چهار رقمی 1527 تماس بگیرید تا پشتیبان‌هایمان پاسخ گوی شما عزیزان باشند و راهنمایی لازم را به شما بدهند.

شرکت پرستاری سلامت اول با بیش از 3000 نیرو فعال می‌تواند در کمترین زمان و بهترین قیمت، مشکل مراقبت از سالمند، کودک و یا بیمار را رفع کند.
والدین شاغل که نگران مراقبت از کودک خود هستند یا اگر در خانه سالمندی دارند که نیاز به مراقب‌های ویژه دارد، مرکز سلامت اول با کادری آموزش دیده آماده ارائه پرستار مورد اعتماد، وظیفه شناس و دلسوز برای نوزاد و یا سالمند شما است.
با مشاوه رایگان با کارشناسان ما در سلامت اول، بهترین پرستاران ما آماده خدمت‌رسانی به شما همشهری‌های تهرانی هستند.

طی سال‌های گذشته و در راستای مسئولیت اجتماعی خود، ما توانسته‌ایم به ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان و رفاه خانواده‌ها کمک کنیم و آسودگی خاطر را برایشان به ارمغان بیاوریم. همچنین، فرصتی فراهم آوره‌ایم تا بیش از سه هزار نفر از کادر درمانی متخصص و مجرب، بتوانند مشغول به ارائه خدمات باشند.

۳۰۰۰ +

همکاری با کادر درمان

مزایای استفاده از خدمات سلامت اول

مزیت سلامت اول
مزیت استفاده از خدمات سلامت اول

مزایای همکاری با سلامت اول

مزیت همکاری با شرکت پرستاری سلامت اول

مزایای همکاری براساس آمار

آیتم‌های ذکر شده در مورد مزایای همکاری باسلامت اول براساس آمار میدانی و  از مجموع 2000 پرسشنامه پخش شده بین کارشناسان برون سازمانی مرکز سلامت اول جمع‌آوری شده است.

همکاران سلامت اول

مزایای همکاری در بخش پرستاری

 با اطمینان بیش از 95% صحت عملکرد بخش جذب شرکت خدمات پرستاری سلامت اول را گواهی می دهد و ما نیز با افتخار بیان می کنیم که ارزشمند ترین دارایی ما نیروی انسانی مشغول در مرکز پرستاری سلامت اول هستند.

مزیت استفاده از خدمات پرستار بیمار

مزایای همکاری در بخش پرستار بیمار

در بخش جذب پرستار بیمار سلامت اول، ما بیش از هر چیز به متخصص و با تجربه بودن نیروها اهمیت می‌دهیم. بنابراین می‌توانیم ادعا کنیم، همکاری با سلامت اول برای شماامنیت خاطر را به ارمغان می‌آورد. 

مزیت استفاده از خدمات پرستار سالمند

مزایای همکار پرستار سالمند

در بخش جذب پرستار سالمند، مرکز پرستاری اول، نه تنها نیروهایی با تجربه، حرفه‌ای و دلسوز را جذب کرده بلکه آموزش‌های تخصصی و به‌روز را در این رمینه براساس آخرین بافته‌های پزشکی به مراقبین می‌دهد.

مزیت استفاده از خدمات پرستار کودک

مزایای همکاری پرستار کودک

آموزش‌های روانشناسی کودک و نحوه ارتباط صحیح پرستاران با کودکان خاص در این بخش براساس استانداردهای بین‌المللی به همکاران، یکی از مرایای همکاری در این زمینه با مرکز سلامت اول است.

تماس 1527