مرکز پاسخگویی 24 ساعته ☎ 1527

پرستار در منزل سلامت اول

مشاوره رایگان خدمات اعزام پرستار

پرستاری در منزل چه مزایایی دارد؟

پرستاری در منزل چه مزایایی دارد؟

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

آیا به علت بیماری های جسمی یا از کار افتادگی قادر به انجام امور روزانه خود نمی باشید؟ آیا نیاز دارید که فردی از شما در منزل تان مراقبت کند؟ اگر به دریافت خدمات پرستاری در منزل احتیاج دارید، پیشنهاد ما به شما مراجعه به موسسات پرستاری است.

این موسسات پرستاری انواع خدمات پرستاری در منزل را به شما عزیزان ارائه می دهند. با دریافت خدمات پرستاری در منزل دیگر لازم نیست که هزینه و وقت اضافی صرف رفتن به مراکز درمانی کنید. شما می توانید به منظور اعزام پرستار به منزل تان با موسسات پرستاری تماس گرفته و در خواست خود را مبنی بر استخدام پرستار در منزل ثبت کنید.

پرستاران مجرب این موسسه پرستاری در زمینه ی مراقبت و پرستاری از کودک، سالمند، بیمار و…. تجربه و تخصص کافی دارند. بنابراین، در صورت نیاز به استخدام پرستار می توانید سراغ موسسات پرستاری معتبر بروید.

مزایای دریافت خدمات پرستاری در منزل

دریافت خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل می تواند برای فرد مزایایی داشته باشد. مزایای دریافت خدمات پرستاری در منزل عبارتست از:

  • بهبودی سریع بیمار با دریافت خدمات پرستاری در منزل

تسریع روند بهبودی بیمار از مهمترین مزایای دریافت خدمات پرستاری در منزل است. پرستار در منزل وظیفه ی رسیدگی به یک فرد را برعهده دارد و به همین دلیل می تواند بیشتر از فرد مراقبت کند. اما در محیط بیمارستان، پرستاران وظیفه ی رسیدگی به افراد مختلفی را برعهده دارند و به همین دلیل روند بهبودی کندتر صورت می گیرد.

پرستاری در منزل چه مزایایی دارد؟
پرستاری در منزل چه مزایایی دارد؟
  • دریافت خدمات پرستاری در محیط امن و بهداشتی منزل

به دلیل شیوع باکتری ها و ویروس های عفونی در محیط های درمانی و بیمارستان ها، بهتر است که دریافت خدمات مراقبتی در منزل را انتخاب کنید. دریافت خدمات درمانی و مراقبتی در منزل، ایمن ترین گزینه می باشد.

شما می توانید با دریتف خدمات پرستاری در منزل، در منزل خودتان تخت درمان و مراقبت قرار بگیرید. بنابراین، دیگر احتیاج نیست که برای دریافت خدمات پرستاری به محیط های شلوغ و آلوده ی بیمارستان ها رفت و آمد کنید.

  • کاهش هزینه ها با دریافت خدمات پرستاری در منزل

آیا می خواهید در هزینه دریافت خدمات پرستاری صرفه جویی کنید؟ شما می توانید با دریافت خدمات پرستاری در منزل از پرداخت هزینه ی اضافی برای رفتن به مراکز درمانی خودداری کنید. بنابراین، با دریافت خدمات پرستاری در منزل تا حدودی در هزینه های درمانی صرفه جویی کنید.

  • صرفه جویی در زمان با دریافت خدمات پرستاری در منزل

با دریافت خدمات پرستاری در منزل دیگر احتیاجی به صرف وقت در صف های طولانی مراکز درمانی نخواهید داشت. شما می توانید خدمات پرستاری را در منزل خودتان دریافت کرده و از این رطیق مانع اتلاف وقت شوید.

چه موقع به خدمات پرستاری در منزل نیاز است؟

اگر شما یا اعضای خانواده تان در حال گذراندن دوره ی بهبودی پس از جراحی هستید، به مراقبت های پرستاری نیاز پیدا خواهید کرد. پرستار می تواند بعد از انجام عمل جراحی به بیمار در تسریع روند بهبودی کمک زیادی کند. شما می توانید برای رسیدگی به کودک تان در محیط ایمن منزل تان از خدمات پرستاری استفاده کنید.

شما ممکن است که خودتان به تنهایی توانید که از سالمندان در منزل مراقبت کنید و به دریافت خدمات پرستاری در منزل نیاز داشته باشید. پرستاران می توانند در زمینه ی مدیریت بیماری، تزریقات، مدیریت زمان مصرف داروها به شما کمک کنند. پس در صورت نیاز می توانید پرستار سالمند، پرستار کودک، پرستار بیمار و…. را در منزل خودتان استخدام کنید.

مسئولیت‌­های پرستار در منزل

پرستار می تواند وظایف و خدمات مختلفی را ارائه دهد. از وظایف و مسئولیت های پرستار در منزل می توان به مواردی از قبیل تجویز دارو، تزریق سرم، تمیز کردن زخم، کنترل قندو فشارخون و…اشاره کرد. در کل، از مسئولیت های اصلی پرستار در منزل می توان مواد زیر را نام برد:

  • کنترل علائم حیاتی بیمار مانند فشار خون، قندخون، ضربان قلب؛
  • مدیریت تایم مصرف داروهای بیمار؛
  • تمیز کردن زخم ها و جراحت های بیمار؛
  • تزریق سرم و آمپول؛
  • تنظیم برنامه غذایی بیمار؛
  • کمک به بیمار در انجام فعالیتهای روزانه.

خدمات پرستاری در منزل

اگر به دریافت خدمات پرستاری مانند سرم تراپی، تزریق آمپول احتیاج دارید و زمان کافی برای رفتن به درمانگاه را ندارید، پیشنهاد ما به دریافت خدمات پرستاری در منزل است. به منظور دریافت خدمات پرستاری در منزل می توانید به وبسایت موسسه پرستاری مراجعه کرده و درخواستتان را ثبت کنید. بعد از انجام بررسی های لازم، کارشناسان موسسه پرستاری با شما تماس گرفته و پرستار مجرب را به منزل تان اعزام خواهند کرد.

0 0 رای ها
امتیاز خود را ثبت کنید
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره رایگان خدمات اعزام پرستار