مرکز پاسخگویی 24 ساعته ☎ 1527

پرستار در منزل سلامت اول

مشاوره رایگان خدمات اعزام پرستار

14 راه برای صرفه جویی در هزینه‌های پرستاری از کودکان

14 راه برای صرفه جویی در هزینه‌های پرستاری از کودکان

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

صرفه جویی در هزینه‌های پرستاری از کودکان

هزینه‌های پرستاری از کودکان را بدانید و هزینه ای را پیدا کنید که مقرون به صرفه باشد.
فکر می کنید استطاعت مالی برای پرستار کودک را ندارید؟ دوباره فکر کنید.
ممکن است فکر کنید که پرستاری از کودکتان برای خانواده شما بیش از حد گران خواهد بود، اما هنگامی که انتخاب های خود را درست شناسایی کنید، ممکن است شگفت زده شوید!

با کمی خلاقیت و بررسی، شما می توانید چند راه فوق العاده برای صرفه جویی در هزینه و یافتن افراد قابل اعتماد برای پرستاری از کودکان خود را کشف کنید. در اینجا 14 راه برای کاهش هزینه مراقبت از کودکانتان معرفی کرده ایم:
1. بودجه خود را محاسبه کنید.
چقدر هزینه می توانید به پرستار کودک اختصاص دهید؟ هنگامی که محاسبات مالیتان را انجام دهید، ممکن است قادر به پرداخت هزینه هایی باشید که حتی فکرش را هم نمی کردید. دانستن بودجه تان یک نقطه شروع فوق العاده برای ارزیابی گزینه هایتان خواهد بود.

زمانی که شما در حال محاسبه هزینه پرستار کودک خود هستید، فراموش نکنید که چیزهایی مثل پاداش های پایان سال و ترفیع های سالانه خود را در نظر بگیرید.
2. زودتر شروع کنید.
معمولا اکثر خانواده ها، در طول تابستان، در جستجوی پرستاری برای فرزندان خود هستند. پرستاران مقرون به صرفه تر و با تجربه تر خیلی زود شناسایی شده و توسط خانواده ها به کار گرفته می شوند و زمان های مراقبت روزانه نیز به سرعت پرمی شوند. جستجوی خود را زود شروع کنید و تا آخرین لحظه صبر نکنید.

3. برای حساب هزینه های انعطاف پذیر ثبت نام کنید.
اگر مرکز نگهداری کودک شما این امکان را در اختیار شما قرار دهد، از حساب هزینه های انعطاف پذیر خود استفاده کنید تا هزینه ای برای خود کنار بگذارید. بدین ترتیب شما می توانید تا 5000 دلار جدای از مالیات کنار بگذارید.
حساب هزینه های انعطاف پذیر، هزینه پرستاری از کودک، مهد کودک و حتی برخی از اردو های روزانه تابستان را پوشش می دهد (البته نه اردوهای شبانه) و در کل هر چیزی که مورد نیاز شما است. (منظور هزینه هایی است که شامل کمک هزینه های عمومی می‌شود)
اگر شما به دلیل بچه دار شدن برای اولین بار ثبت نام میکنید، لازم نیست که تا ثبت نام آزاد صبر کنید. شما فقط باید 30 روز پس از تولد نوزاد ثبت نام کنید، که بدون شک می تواند هزینه زیادی را به شما برگرداند. (این قانون در بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده وجود دارد)
4.درخواست اعتبار مالیاتی پرستار کودک
اگر مرکز نگهداری کودک شما حساب هزینه های انعطاف پذیر ارائه نمی دهد، شما می توانید از اعتبار مالیاتی استفاده پرستار کودک استفاده کنید. این اعتبار اجازه می دهد که شما تا 3000 دلار در هزینه های هر کودک در هر سال، و 6000 دلار از ظرفیت سالانه خانواده را لیست کنید. هنگامی که هزینه های خود را لیست کردید، می توانید درصدی از آن را برداشته و اعتبار مالیاتی خود را اعمال کنید.
5.با بخش نیروی انسانی مرکز نگهداری کودک گفتگو کنید.
مراکز نگهداری از کودک شروع به شناختن مشکلاتی که پدر و مادر در پرستاری از کودکان خود با آن مواجه می شوند، می‌کنند و آنها در حال ایجاد مزایایی برای کمک به کارکنان خود هستند.

کارفرمای شما چه مزایایی در این زمینه ارائه می دهد؟ در برخی از حرفه ها، بازپرداخت پرستاری از کودکان را برای والدین شاغل ارائه می دهند. با بخش منابع انسانی خود گفتگو کنید چرا که در اینصورت از این مزایا استفاده کرده و آن ها را از دست نمی دهید.

 6. ثبت نام در پرستاری روزانه
نگهداری روزانه کودک اغلب یک گزینه مقرون به صرفه تر از استخدام یک پرستار بچه برای پرستاری تمام وقت از کودکان است، و هنوز هم می تواند یک محیط مناسب برای کودک فراهم کند. جستجو کنید و جایی را انتخاب کنید که متناسب با نیازها، برنامه و بودجه شما باشد.

به این نکته توجه داشته باشید که اگر برنامه شما نامنظم است و شما اغلب تا آخر وقت کار میکنید، یک پرستار بچه برای شما به صرفه تر و بهتر از پرستاری های روزانه دارای برنامه منظم است.
7. پیدا کردن مرکز پرستاری از کودکان خانواده
یک مرکز نگهداری از کودکان خانواده ممکن است حتی ارزان تر از یک مرکز مراقبت روزانه باشد. این شیوه نگهداری در خانه توسط یک پرستار صورت می گیرد و در حالی که ممکن است امکانات کمی داشته باشد، هزینه ای که شما صرفه جویی می کنید قابل توجه است. فقط مطمئن شوید که تمام امکاناتی که شما انتخاب می کنید مجوز دولتی داشته باشند، بنابراین شما می دانید که بهترین خدمات پرستاری ممکن را دریافت میکنید.
 
8. استفاده از خدمات پرستاری از کودکان در محل
اگر مرکز نگهداری کودک شما دارای یک برنامه پرستاری روزانه‌ی در محل است، بدین ترتیب می توانید در هزینه ای که می پردازید صرفه جویی کنید، در حالی که شما یک نظم دهنی هم خواهید داشت. به طور کلی، پرستاری در محل مقرون به صرفه تر از پرستاری روزانه است فرزندان شما هم در نزدیکیتان هستند.
 
9. استخدام یک معلم خانگی
معلمان خانگی از اتباع خارجی هستند – که در دوره یکساله به کشوری دیگر سفر می کنند تا در ازای خدمات پرستاری که برای خانواده ها انجام می دهند، نیاز های خوراک و پوشاک و مسکن خود را برطرف کنند. آنها به عنوان پرستار کودکان کار می کنند و دوره هایی را می گذرانند و تجربه زندگی آمریکایی را بدست می آورند. به این ترتیب آنها هم پرستار کودک و هم دانشجوی معاوضی هستند.
معلم خانگی با خانواده میزبان زندگی می کند، از کودکان خانواده نگهداری میکند و در عوض، میزبان اتاق، خوراک و دستمزد برای او فراهم میکند. آنها معمولا ارزان تر از یک پرستار بچه متخصص هستند، و همچنین هزینه آموزش کمتری دارند. آنها معمولاً برای کودکان بزرگتر بهتر از کودکان کم سن هستند.
10. برنامه خود را تغییر دهید.
اگر شما نمی توانید بطور تمام وقت در منزل بمانید، آیا بصورت پاره وقت می توانید؟ شما می توانید شغلی را پیدا کنید که یک برنامه انعطاف پذیرتر ارائه دهد، و پس از آن شما فقط باید هزینه های پرستاری از فرزندتان را برای بخشی از هفته پوشش دهید.

اگر کار پاره وقت گزینه خوبی نیست، آیا صحبت کردن با کارفرمایتان در مورد یک برنامه انعطاف پذیر خوب نیست؟ آیا می توانید تنها چند روز در هفته با تعداد ساعت های زیاد کار کنید؟ آیا می توانید تمام یا بخشی از کار خود را بصورت ارتباط از راه دور انجام دهید؟
با همسر خود در مورد تنظیم برنامه کاری انعطاف پذیر صحبت کنید، به طوری که همیشه یک نفر در منزل برای پرستاری و نگه داری از فرزندانتان در دسترس باشد. اگر هر یک از والدین شیفت کاری متفاوتی داشته باشد، شما می توانید به طور کلی نیاز برای پرستاری از کودکان خود را کاهش دهید.
 
11. به اشتراک گذاشتن پرستاری از کودکانتان.
اگر شما دوستانی دارید که به دنبال پرستاری برای کودکانشان هستند، با هم هماهنگ باشید و پرستار کودکانتان را بین خود به اشتراک بگذارید. یک پرستار کودک برای نگهداری از هر دو مجموعه از کودکان استخدام کنید و هزینه ها را بین خود تقسیم می کنید.
12. پرستاری اشتراکی بین خانواده ها را ترتیب دهید.
اگر برنامه ها و سبک های تربیت فرزندان به شما اجازه می دهد، خانواده ها می توانند مراقبت از کودکان را با هم به اشتراک بگذارند. در اینجا پولی رد و بدل نمی شود، ولی بزرگ ترین سرمایه گذاری زمان است. اگر شما تمام بچه ها را به مدت سه روز و همسایه یا دوست شما دو روز از آنها پرستاری کند و سپس هفته آینده عکس این کار را انجام دهید، می توانید بصورت مطمئن و بدون پرداخت هزینه از کودکان خود پرستاری کنید.
13. استخدام یک نوجوان برای پرستاری پس از ساعات مدرسه.
به طور مثال اگر فرزندانتان ساعت 3 از مدرسه خارج شوند، اما شما تا ساعت 6 از کار به خانه برنمی گردید، چه کاری انجام می دهید؟ شما نیاز دارید که کسی را برای چند ساعت کوتاه برای پرستاری از کودکانتان داشته باشید، یک انتخاب مقرون به صرفه فوق العاده می تواند استخدام یک نوجوان پرستار کودک است. نوجوانان برای مشغول نگه داشتن بچه ها و یا ترغیب کودکان مدرسه ای برای انجام تکالیفشان خیلی مناسبند.

14. ترکیب مشاغل
گاهی اوقات پرستار کودک مایل به انجام وظایف اضافی است که می تواند بیشتر مقرون به صرفه باشد. بررسی کنید که آیا پرستار کودکان شما مایل به این کار است و آیا مهارت های لازم برای برخی از کارهای خانه، مراقبت از حیوانات خانگی و یا تدریس خصوصی را نیز دارد یا خیر. البته شما باید به برای کار اضافی بیشتر به او پول بیشتری پرداخت کنید، اما این هزینه کمتر از استخدام یک فرد کاملا جدید خواهد بود. فقط مطمئن شوید که اولویت کاری او، همیشه کودکان شما خواهند بود.
جدای از همه راه هایی که عنوان شد، به یاد داشته باشید که مراقبت از کودک چیزی نیست که بخواهید در آن اقتصادی تر عمل کنید. شما باید در بالاترین کیفیتی که می توانید، سرمایه گذاری کنید، تا مطمئن شوید که کودکانتان توسط کسی پرستاری می شوند که باتجربه، آموزش دیده و پرورش یافته و قابل اعتماد است.

0 0 رای ها
امتیاز خود را ثبت کنید
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره رایگان خدمات اعزام پرستار