مرکز پاسخگویی 24 ساعته ☎ 1527

مزایای استخدام یک پرستار کودک

مزایای استخدام یک پرستار کودک

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

شما یک کودک نه ماهه دارید و می خواهید یک پرستار کودک استخدام کنید که بتوانید به صورت پاره وقت به کار خود بازگردید یا اینکه گهگاهی با همسرتان قرارهای دونفره داشته باشید. یک پرستار کودک چه مزیتی برای خانواده ی شما دارد؟

? یک پرستار کودک خوب کمک می کند تا زمانی که به صورت پاره وقت به کار خود بازمی گردید، با دانستن این که از کودکتان به خوبی مراقبت می شود، آرامش خاطر داشته باشید.
? یک پرستار کودک خوب باعث تقویت رابطه ی شما با همسرتان می شود. برای بسیاری از کسانی که به تازگی پدر و مادر شده اند، مشکل است که بتوانند رابطه شان را به عنوان دو عاشق تقویت کنند. زیرا آن ها با وظایف و مسئولیت های فرزندداری از پا درآمده اند.
? یک پرستار کودک خوب کمک می کند که به جاهایی که نمی توانید یک کودک نه ماهه را همراه خود ببرید، بروید. برای مثال می خواهید برای چکاپ سالانه نزد پزشک بروید. پرستار از کودک شما مراقبت می کند و کودک از تمام بیماری هایی که می تواند در مطب پزشک وجود داشته باشد، در امان می ماند. یا اینکه می خواهید خرید کریسمس انجام دهید. پرستار از کودک شما نگهداری می کند و به این ترتیب کودک شما در صبح کریسمس با هدایایی که برایش خریده اید غافلگیر می شود. (به جای اینکه چون هنگام خرید هدایا همراه شما بوده است، بداند که قرار است چه هدیه ای بگیرد.)
? یک پرستار کودک خوب می تواند به عضوی از خانواده که قرار است از کودک شما نگهداری کند، کمک کند. اعضای خانواده ممکن است تمایل داشته باشند که با کودک شما وقت بگذرانند، اما اگر شما سی ساعت در هفته به سر کار بروید، آن ها نمی توانند در این مدت زمان از کودک شما نگهداری کنند. چاره این است که برای مدتی که می توانند از کودک شما مراقبت کنند و برای باقی ساعات، یک پرستار کودک خوب این کار را انجام دهد.
? یک پرستار کودک خوب می تواند به کودک شما بیاموزد که با افرادی غیر از اعضای خانواده تعامل داشته باشد و به او کمک کند تا دیگران را به عنوان دوست بپذیرد.
? یک پرستار کودک خوب می تواند فشار کاری شما را کم کند. ممکن است وقت کافی برای انجام کارهایتان نداشته باشید. مثلا خانه تان کمی نامرتب باشد اما شما برای گردگیری و مرتب کردن آن وقت نداشته باشید. پرستار کودک شما می تواند کمی از کارهای خانه را در حالیکه کودک شما خواب است، انجام دهد. در اینصورت وقتی به خانه بازمیگردید، خانه تمیز و مرتب است.

پرستار در منزل سلامت اول

درخواست فوری پرستار از مرکز سلامت اول

سایر مطالب مرتبط
0 0 رای ها
امتیاز خود را ثبت کنید
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

برای ثبت درخواست خدمات پرستاری در منزل و یا دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کرده و منتظر تماس از سمت کارشناسان ما باشید.