مرکز پاسخگویی 24 ساعته ☎ 1527

مزایای مراقبت از بیمار در منزل

مزایای مراقبت از بیمار در منزل

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

دکتر روک، رئیس گروه راه‌اندازی بالینی سامرست می‌گوید: «بیمارانی که اغلب در منزل تحت مراقبت قرار می‌گیرند عملکرد بهتری دارند». به همین علت ما در این مطلب به بررسی مراقبت از بیمار در منزل می‌پردازیم.

زن و شوهرهایی که با هم زندگی می‌کنند

ما از بسیاری از زوج‌ها می‌خواهیم تا در کنار هم در خانه‌های خود بمانند. با مراقبت از بیمار در منزل، انعطاف‌پذیری اغلب به این معناست که یک پرستار بیمار می‌تواند حمایت مناسبی برای هر دو طرف ایجاد کند. جدایی زوج سالمندی که برای چند دهه با هم بوده‌اند می‌تواند یکی از علل عمده اضطراب برای همه کسانی که نگران هستند باشد. مراقبت از بیمار در منزل نگرانی و استرس را از بین می‌برد و اجازه می‌دهد زوج‌ها در تمام طول زندگی کنار هم باقی بمانند. حتی زمانی که یک نفر زوال عقل دارد، باز هم می‌تواند با مراقبت و پرستاری مناسب همسر کنار هم باشد. مزایای مالی خوبی نیز با این روش وجود دارد، به‌ویژه هنگامی که با هزینه مراکز مراقبت شبانه روزی از بیماران (خانه سالمندان) مقایسه می‌شود.

مراقبت از بیمار در منزل
مراقبت از بیمار در منزل

مراقبت از بیمار به‌طور ویژه و منحصربه‌فرد

ما در ارائه پرستاری و مراقبت یک‌به‌یک تمام‌وقت تخصص داریم. مراقبان بیمار آموزش‌دیده و برگزیده ما، در مورد مراقبت از بیمار واقعاً پرشور هستند و بالاترین سطح مراقبت از بیمار را ارائه می‌دهند. از طریق مراقبین، ما قادر به تضمین توجه شخصی و پرستاری در تمام زمان‌ها هستیم.
از مصاحبت تا مراقبت شخصی و مراقبت‌های سطح بالاتر، مراقبان بیمار ما می‌توانند از هر کسی برای ماندن در خانه پشتیبانی کنند. ما اهمیت ترویج و حفظ روال منظم و تنظیمات از جمله سفر کردن و انتخاب نوع غذا را درک می‌کنیم.
ما به تیم مراقبت از بیمار خود می‌بالیم، بدون آن‌ها ما آن شهرتی را که تا به امروز داریم، نداشتیم. همدلی، شفقت، مهارت و تعهد تنها برخی از ویژگی‌هایی هستند که اطمینان می‌دهیم همه پرستاران بیمار ما دارند.

مرکز مراقبتی که درک می‌کند

مراقبت از بیمار در منزل شما را قادر می‌سازد که در خانه خود بمانید، به سبک مورد علاقه خود زندگی کنید، با استفاده از دانش مراقبتان ایمن باشید و مراقب شما را در زندگی روزانه‌تان همراهی خواهد کرد.
هم‌چنین اگر شما در حال مرخص شدن از بیمارستان به خانه هستید و مقدمات مراقبت از بیمار کافی نیست، می‌توانیم به شما کمک کنیم.
تداوم مراقبت و تغییر فعالیت مدیریت‌شده
پرستاران بیمار ما به‌طور معمول برای چند هفته در یک نوبت کار می‌کنند که واقعاً شما را قادر می‌سازد تا یک رابطه و پیوند کار عالی ایجاد کنید.
با وجود پرستاران بیماری که به‌طور بی‌وقفه به مراقبت از بیمارتان می‌پردازند، شما می‌توانید استراحت کنید و بدانید که همه نیازهای شما درک شده‌اند، نیازهایتان برآورده شده‌اند و مراقبت از بیمار بدون وقفه ادامه خواهد یافت. این امر بخصوص برای مراقبت از افراد مبتلا به مشکلات حافظه و اضطراب بسیار مهم است.

مراقبت از بیمار در منزل توسط خانواده و دوستان

خانواده می‌تواند اطمینان حاصل کند که زمان خوشی با عزیزانشان در آرامش سپری خواهند کرد، با علم به این‌که مراقبت و پشتیبانی ارائه‌شده از سوی پرستارتان کفایت می‌کند. با داشتن پرستار بیمار در منزل، خانواده و دوستان می‌توانند دقیقاً بر کار خود تمرکز کنند.
مراقبت از بیمار در منزل به این معنی است که شخص دیگری مجبور به مراقبت نیست – پرستاران بیمار آموزش‌دیده ما در آنجا حضور دارند.

پیشنهاد مطالعه: مراقبت از بیمار مبتلا به سرطان

حیوانات خانگی

دیگر اعضای مهم خانواده، یعنی حیوانات خانگی را فراموش نکنید. بسیاری از افرادی که ما به مراقبت از آنان می‌پردازیم، حیوانات خانگی دارند و البته آن‌ها هم بخشی از مراقبت‌های ما از بیمار هستند. حیوانات خانگی منبعی برای آسودگی هستند و واضح است که حضور آن‌ها می‌تواند سلامت و رضایت را ارتقا بخشد.
بسیاری از مراکز نگهداری شبانه روزی (خانه سالمندان) اجازه حضور حیوانات خانگی نمی‌دهند و این می‌تواند مایه دل‌شکستگی باشد. توانایی ماندن در خانه خود به این معنی است که شما مجبور به پیدا کردن خانه‌های دیگری برای حیوانات خانگی محبوب نیستید، آن‌ها می‌توانند در کنار شما یعنی جایی که به آن تعلق دارند باقی بمانند.

منابع برای مراقبت از بیمار در خانه

ممکن است مراقبت از بیمار برای شما به تنهایی سخت باشد. اگر تشخیص دادید که برای مراقبت از بیمارتان به کمک های تخصصی نیاز دارید، گزینه های زیادی وجود دارند. مراکز مراقبت از بیمار خدماتی از قبیل کمک پرستاری تخصصی، حمل و نقل و کمک هایی برای وعده غذایی ارائه می دهند.

مرکز پرستاری سلامت اول با اعزام پرستار بیمار متخصص در منزل و مراقب حرفه‌ای، بهترین خدمات مراقبتی و پرستاری را به بیمار عزیزتان ارائه کند. کافیست با شماره 1527 و یا 02127630 تماس حاصل کنید.

پرستار در منزل سلامت اول

درخواست فوری پرستار از مرکز سلامت اول

سایر مطالب مرتبط
0 0 رای ها
امتیاز خود را ثبت کنید
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

برای ثبت درخواست خدمات پرستاری در منزل و یا دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کرده و منتظر تماس از سمت کارشناسان ما باشید.