مراقبت برای تمام سنین

امروز اغلب مردم بسیار مشغول هستند. باتوجه به تعهدات مهم در محل کار ، مردم اگر چه دوست دارند، ولی‌ نمیتوانند تمام وقت در کنار کودک بیمار، همسر بستری یا والدینی که دوران نقاهت خود را می‌گذرانند، بمانند. اینجاست که خدمات مراقبت در منزل به کمک میاید. خدمات مراقبت در منزل یک سری خدمات سفارشی مقرون به صرفه برای مردم در تمامی سنین ارائه می‌کند. خدمات مراقبت در منزل از کودک، سالمندان، جوانان با مشکل روانی‌، بزرگسالان، یا کسانی‌ که بعد از عمل جراحی نیاز به مراقبت دارند، حمایت و مراقبت می‌کند. بارداری مساله ایی است که بار اول پیچیده و دشوار به نظر می‌رسد، ولی‌ در بارهای دوم و سوم نیاز به مراقبت بیشتری احساس میشود. همان خدمات مراقبت در منزل که برای سالمندان به کار میاید، برای تمام سنین در هر سطح سلامتی ارائه میگردد.
فراهم کردن آسایش برای فرد مورد نظر و خانواده مهمترین اولویت خدمات مراقبت در منزل است. چیزی که شاید هیچ کس دلش نخواهد، این است که در سنین بالا وقتی‌ که سلامتی کامل ندارد، مسئولیت زندگی‌ را تنها بر عهده داشته باشد. اکثر مردم نمی‌دادند چه زمانی‌ عزیزانشان به کمک نیاز دارند.این نیاز به کمک میتواند در اثر تغییرات ناگهانی یا تدریجی‌ باشد. خدمات مراقبت در منزل هر لحظه برای کمک آماده هستند. خدمات مراقبت در منزل پرستاران آموزش دیده را با بررسی سوابقشان به کار می‌گیرد.
متناسب بودن خلقیات پرستار مراقبت در منزل با شخص مورد مراقبت بسیار مهم است. از این رو خدمات مراقبت در منزل یک پروسه طولانی‌ را برای انتخاب بهترین پرستار مراقبت در منزل سپری می‌کند.
قبل از تولد
اگر مشکلی‌ در سلامتی دارید که در زمان بارداری شما را در معرض خطر قرار میدهد، شما نیاز به مراقبت‌های ویژه در منزل دارید. اگر دکتر تان شما را در انجام بعضی‌ کارها محدود کرده، یا اینکه شما نیاز دارید که به طور دائم در رختخواب باشید، مراقبان آموزش دیده ی حرفه‌ای خدمات مراقبت در منزل برای انجام کارهای روزانه ی شما در منزل به شما کمک خواهند کرد.کسی‌ که مسئولیت مراقبت در منزل شما را بر عهده دارد، باید برایتان یک برنامه غذائی سالم تهیه کند و غذا بپزد.
بعد از زایمان
پس از زایمان، مشکلات ممکن است افزایش پیدا کنند و ممکن است هر کسی‌ در روزهای ابتدای بعد از زایمان نیاز به کمک و مراقبت در منزل داشته باشد. مراقبین میتوانند در شستن لباس ها، تهیه کردن غذای سالم و مراقبت ‌های شخصی‌ به شما و عضو جدید خانواده تان کمک کنند. مراقبت در منزل به شما کمک می‌کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن سلامتی‌ خود را بازیابید و استراحت کافی‌ داشته باشید تا در دوره ی بعد از زایمان بتوانید به طور مستقل روی پای خود بایستید.
مراقبت از سالمند
متخصصان مراقبت از سالمند، در خصوص مراقبت در منزل، به فرد سالمند کمک میکنند تا با مسائل مربوط به مراقبت شخصی‌، بتواند به طور مستقل زندگی‌ کند. خدمات مراقبت در منزل در فعّالیّت هایی چون حمام کردن، تهیه غذای سالم، نظافت، کارهای روزانه ی منزل و حمل و نقل برای رسیدن به قرار ملاقات با پزشک و برگشتن به منزل کمک می‌کند. خدمات مراقبت در منزل، کمک ‌های خود را با توجه به نیاز ‌های در حال تغییر فرد سالمند تنظیم میکنند وطرح مراقبت از سالمند در خدمات مراقبت در منزل بسیار انعطاف پذیر است. در مورد مراقبت از سالمند ارتباط سالمند و پرستار مراقبت در منزل بسیار مهم است که باید برای کاهش احساس تنهایی‌ و در ماندگی بسیار مورد توجه قرار گیرد.
مراقبت پشتیبانی برای کودکان
برای پدر و مادر ‌های شاغل، زمانی‌ که کودکشان بیمار میشود و تعهدات مهم کاری دارند، خدمات مراقبت در منزل میتواند مفید باشد. خدمات مراقبت در منزل میتواند با نیروهای دلسوز و مهربان آموزش دیده، متناسب با هر رده سنّی، بهترین و جذّاب‌ترین شیوه ی مراقبت از کودک شما باشد. بسیاری از مراقبین در این موارد مادران یا مادربزرگان هستند، و نه تنها تجربه ی شخصی‌ در مراقبت از کودکان دارند، بلکه در مورد مراقبت از کودک آموزش دیده‌اند.
مسافرت
زمانی‌ که تمام اعضای خانواده، قصد دارند برای انجام کاری یا مسافرت یا یک رویداد خاصی‌ به خارج از شهر بروند، خدمات مراقبت در منزل برای عضوی که بیشتر از همه نیاز به حمایت و توجه دارند، کمک خواهد کرد. خدمات مراقبت با توجه به جزئی‌‌ترین نیازهای فرد مورد نظر، به بقیه اعضای خانواده این فرصت را میدهد که در کارهای خود تمرکز کافی‌ داشته باشند و خاطره ی خوبی‌ را بسازند. حتی اگر کارهایی‌ مانند بیرون رفتن برای ناهار، دعوت یک دوست برای صرف قهوه یا چای، شرکت در یک جشن عروسی‌،داشته باشید، خدمات انعطاف پذیر مراقبت در منزل آماده ی کمک به شما خواهد بود تا سبک زندگی‌ دلخواهتان را با آرامش اداره کنید.

(امتیاز دهید)
یک مراقب سالمند مجرب باید چه مهارت هایی کسب کند؟
مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

جدیدترین مقالات

شبکه های اجتماعی سلامت اول

Instagram
Telegram
تماس 1527