مرکز پاسخگویی 24 ساعته ☎ 1527

پرستار در منزل سلامت اول

مشاوره رایگان خدمات اعزام پرستار

بررسی صلاحیت پرستار کودک

بررسی صلاحیت پرستار کودک

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

بررسی صلاحیت پرستار کودک نکاتی مهم که باید آن ها را برای سپردن کودک بررسی نمائید . این نشانه ها عبارت اند از:

1. بررسی صلاحیت پرستار کودک داشتن شخصیتی مثبت و پر انرژی

آیا پرستار کودک شما گرم و صمیمی است؟ آیا شخصیتی مثبت دارد و از اینکه از فرزند شما مراقبت می کند خوشحال است؟ اگر پاسخ این سوالات مثبت است، پرستار کودک شما یک پرستار کودک خوب و عالی است. 

2. پرسیدن سوالات مناسب و به جا بررسی صلاحیت پرستار کودک

اگر پرستار کودک پیش از شروع کار و یا در مراحل اولیه سوالات زیادی را می پرسد، ممکن است دچار مشکل شود. پرستار کودک باید در طول زمان با علایق کودک آشنا بشود و بداند که کودک از چه چیز هایی خوشش نمی آید. اگر پرستار کودک شما علایق کودک را می داند و به آنها توجه دارد، پرستار کودک خوبی است و می خواهد کارش را به بهترین نحو انجام دهد.

3. بررسی صلاحیت پرستار کودک وقت شناسی

پرستار کودک باید سر وقت برای مراقبت از کودک بیاید تا والدین نیز بتوانند سر وقت به محل کارشان بروند. درست است که اتفاقات غیر قابل پیش بینی ممکن است رخ بدهد، اما “خواب ماندن”، “تمام کردن بنزین” و موضوعاتی از این قبیل، برای تاخیر پرستار کودک قابل قبول نخواهند بود. پیشنهاد شود: اختلال نافرمانی در کودکان و وظایف مراقب و پرستار کودک

4. بررسی صلاحیت پرستار کودک

داشتن مهارت در ارائه کمک های اولیه، انجام Cpr و … برای پرستار کودک یک حسن است. اگر پرستار کودک شما دارای این مهارت ها است و یا برای فراگیری آنها تلاش می کند، این یک نشانه خوب برای پرستار کودک است. پیشنهاد می‌شود: آیا شیر خشک بر پایه سویا برای کودک من مناسب است

5. بررسی صلاحیت پرستار کودک داشتن ایده

بهترین پرستار کودک همیشه ایده ها و روش های جدیدی برای سرگرم کردن کودک حین مراقبت دارد. پرستار کودک می تواند از کتاب ها، اسباب بازی ها، فیلم ها و آهنگ ها برای سرگرم کردن کود شما استفاده کند. خوراکی های مختلف نیز (با تایید والدین) برای کودک جذاب است. بهترین راه پرستار کودک برای کسب رضایت والدین، شاد و خوشحال نگه داشتن کودک در حین مراقبت است. پیشنهاد می شود: پرستار کودک باید چه اقدامات و کمک های اولیه‌ای انجام دهد؟

6. بررسی صلاحیت پرستار کودک گزارش دادن به والدین

شما باید پرستار کودکی را بیابید که اتفاقات روزانه را با جزییات برای شما گزارش کند. از پرستار کودکی که همیشه می خواهد در غیاب کودک گزارش روزانه را به شما بدهد، بر حذر باشید. چرا که این می تواند نشانه مخفی کاری و یا ارائه گزارشات غیر واقعی توسط پرستار کودک باشد.

0 0 رای ها
امتیاز خود را ثبت کنید
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره رایگان خدمات اعزام پرستار