با توجه به استقبال خانواده ها از مراکز پرستاری و خدمات بالینی در منزل جهت مراقبت از کودکان و سالمندان و رسیدگی به امور منزل، مرکز پزشکی سلامت اول در نظر دارد برای اولین بار در کشور دوره های آموزشی مراقبت و نگهداری از کودک، مراقبت و نگهداری از سالمند و همچنین مدیریت و برنامه ریزی امور خانواده را در محل آموزشگاه آزاد فنی حرفه ای سلامت اول برگزار نماید.

  این دوره ها به صورت مجزا برای علاقه مندان برگزار می شود و در پایان دوره مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای اعطا می گردد.

کارآموزان در این دوره ها علاوه بر دروس تئوری، کمک های اولیه و تمامی خدمات بالینی مورد نیاز را به صورت عملی آموزش می بینند و در پایان دوره می توانند در زمینه مورد علاقه خود، از طریق مرکز پزشکی سلامت اول معرفی به کار شوند.

دوره سالمندیاری (مراقبت از سالمند)

همراه بیمار در بیمارستان
این دوره با توجه به درخواست های بالای متقاضیان به تازگی به لیست دوره های آکادمی سلامت اضافه شده و طی کسب مجوز های لازم، امکان برگزاری و آموزش و اعطای مدرک معتبر فنی حرفه ای فراهم گردیده است. دوره سالمندیاری یا مراقبت از سالمند به تشریح آموزش های مرتبط با سالمندان و نیازهای ضروری آنها می پردازد.

دوره مربی مهد کودک

معرفی آموزشگاه سلامت و آموزش سالمندیاری

یکی از پر مخاطب ترین دوره های آکادمی سلامت دوره مربی مهدکودک می باشد. که با اعطای مدرک رسمی فنی و حرفه ای قابل استعلام و همچنین قابل ترجمه در سایر کشورها برگزار میگردد. این دوره هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری آموزشگاه فنی حرفه ای سعادت آباد ( آکادمی سلامت) برگزار میگردد.

  علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های آموزشی و ثبت نام با شماره تلفن 02126760938  تماس حاصل نمایند.

آکادمی سلامت، یک آموزشگاه فنی حرفه ای در سعادت آباد که با سالها تجربه و سابقه ی درخشان در خدمات سلامت محور، اقدام به برگزاری دوره های مراقبتی و فنی حرفه ای کرده است.

برای اطلاعات کامل تر به سایت اصلی آکادمی سلامت مراجعه نمایید.

سایت  آکادمی سلامت

معرفی آموزشگاه سلامت و آموزش سالمندیاری
تماس 1527