مرکز پاسخگویی 24 ساعته ☎ 1527

پرستار در منزل سلامت اول

مشاوره رایگان خدمات اعزام پرستار

خدمات مراقبت از سالمند

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

مراقبت از سالمندان به معنای تحقق نیاز های خاص و منحصر به فرد برای شهروندان سالخورده در بازه های زمانی مشخص است.مراقبت از سالمندان را می توان به دو شکل مراقبت از سالمندان در منزل و یا مراکز نگهداری از سالمندان خلاصه کرد، به طوری که صرفا این مراقبت از جنس مراقبت های بهداشتی ، درمانی نیست زیرا بسیاری از آنها نیازی به چنین مراقبت هایی ندارند و صرفا نیاز آنها رفاهی ، اجتماعی و یا روانشناسی است .

مراقبت از سالمند
مراقبت از سالمند

پیشنهاد مطالعه: یافتن خدمات مراقبت در منزل مناسب برای سالمند

پرستار سالمند یا مرکز نگهداری؟

در سال های اخیر طیف گسترده ای از خدمات مراقبت از سالمندان به وجود آمده است و همچنین تفاوت های  فرهنگی در شهروندان سالمند باعث شده که مراکز نگهداری از سالمندان دیگر کارایی لازم را به عنوان مراکز ذیصلاح جهت نگهداری از آنها نداشته باشد از طرفی فرهنگ اکثر کشور های آسیایی به سمت و سوی استفاده از پرستارن قابل اعتماد و موجه در منازل خود سوق پیدا کرده است. بسیاری از کشورهای توسعه‌ یافته با اجرای طرح‌های مرتبط با توانمندسازی سالمندان و نیز تامین حقوق مکفی بازنشستگی و حمایت‌های بهداشتی و روانی موفق شده‌اند، معضلات مرتبط با پدیده غیرقابل اجتناب سالخوردگی را تا حد بسیاری کاهش دهند.آنها شبکه گسترده‌ای برای مراقبت در دوران سالخوردگی تشکیل داده‌اند که بعضا شامل گروه‌های داوطلب و انجمن‌های خیریه و مراکز تخصصی در این زمینه است.

چرا سلامت اول؟

مرکز خدماتی ، مراقبتی سلامت اول به عنوان  اولین و بزرگترین مرکز دارای مجوز  وزارت بهداشت و درمان و همچنین کادری مجرب در زمینه خدمات رفاهی ، اجتماعی ، مراقبتی وپزشکی تمام تلاش خود را در جهت  بهبود فضای حاکم در ارتباط با سالمندان و خدمت رسانی به آنها انجام می دهد. خدمات ارایه شده در این مرکز اعم از پزشکی تا رفاهی توسط کارشناسان آموزش دیده در مراکز معتبر انجام می شود . این مرکز با دارا بودن سیستم های نظارتی قوی بر عملکرد کارشناسان خود و همچنین استقرار نظام مدیریت یکپارچه سازی اطلاعات به جهت ارتقای کیفیت خدمات گام برداشته است.مفتخریم اعلام نماییم به عنوان اولین و بزرگترین مرکز ارایه دهنده خدمات مراقبت از سالمند، در ایران می توانیم در منازل شما با کیفیت ترین خدمات را متناسب با خواسته های شما به عزیزانتان ارایه دهیم.

پیشنهاد مطالعه: من نگرانم که والدین سالمندم در خانه در امنیت نباشند. باید چه کنم؟

 

0 0 رای ها
امتیاز خود را ثبت کنید
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره رایگان خدمات اعزام پرستار