پرستار سالمند در منزل تهران

پرستار سالمند در منزل تهران

حقیقتی است که تصمیم استخدام پرستار سالمند در منزل تهران و شهرهای بزرگ و صنعتی بیشتر است. چرا که میزان دغدغه و درگیری‌های فکری و شغلی مردم این شهرها نسبت به شهرهای کوچک و روستاها بیشتر بوده و در سطح بهتری از رفاه و امکان برای استخدام پرستار قرار دارند. امروزه مردان، زنان و کودکان در شهرهای بزرگی از جمله پایتخت زمان زیادی را به کار و تحصیل خارج از منزل سپری می‌کنند و شرایط مراقبت و رسیدگی به والدین سالمند خود را ندارند.
اگر در تهران زندگی می‌کنید، والدین سالخورده‌ و یا بیماری دارید و شرایط‌تان اجازه نمی‌دهد، خود به صورت ۲۴ ساعته از او مراقبت کنید، بهترین راه این است که پرستار سالمند در تهران را از مراکز معتبر و شناخته شده ای مانند خدمات پرستاری سلامت اول به منزل دریافت کنید.

انسان موجودی اجتماعی است و حتی اگر در نهایت استقلال و خودکفایی باشد، تنها با حضور در اجتماع (از جامعه بنیادین خانه و خانواده گرفته تا مدرسه، شهر و..) زندگی با کیفیتی را تجربه می‌کند. همه ما در طول زندگی خود نیازمند مراقبت، توجه و حمایت اطرافیانمان هستیم. این احساس نیاز و ضرورت حمایت دیگر افراد، علی الخصوص خانواده در دوران کودکی، بیماری، مشکلات و البته سالمندی شدیدتر از دیگر اوقات است.

استخدام پرستار سالمند در منزل یا خانه سالمندان

تا چند سال گذشته که مراکز معتبر ارائه خدمات پرستاری سالمند در منزل به شکل امروز وجود نداشتند و پرستاران خصوصی عموما فاقد تخصص و تجربه کافی به ارائه خدمات پرستاری سالمند می‌پرداختند، یکی از راه‌‌های مورد اطمینان افراد برای رسیدگی به سالمندشان، سپردن او به خانه سالمندان بود.
اما خوشبختانه امروزه با وجود مراکز تخصصی و خوش سابقه‌ای مثل سلامت اول، دیگر خانواده‌ای دغدغه تخصص و مهارت پرستار سالمند را ندارد. خانواده‌ها با خیال راحت از کیفیت خدمات و وضعیت سالمند عزیزشان، او را به پرستار معتمد و دلسوز می‌سپارند و در حالی که حضور گرم والدینشان را در خانه احساس می‌کنند، خدمات مراقبت، درمان، تغذیه سالم و تفریحات مورد نیاز را در اختیار او قرار می‌دهند.

خانه سالمندان یا پرستار سالمند در منزل تهران

پرستار سالمند در منزل تهران

برای اطمینان از عملکرد مورد اطمینان پرستار سالمند در منزل تهران پیش از هر چیز باید مرکز مورد اعتماد و معتبری را انتخاب کنید. این از مهمترین پارامترها در استخدام پرستار سالمند در منزل تهران است. شما هر روز و هر ساعت زمان کافی برای نظارت بر اعمال و انجام درست وظایف پرستار ندارید و اصلا به همین منظور بود که پرستار در منزل را استخدام کردید! بنابراین، باید برای انتخاب درست پرستار، بیش از هر چیز دیگر دقت و حساسیت به خرج دهید.
در این انتخاب نیز هیچ اقدامی موثرتر از انتخاب مرکز معتبر برای استخدام پرستار نیست. پرستاران مراکز معتبر ارائه خدمات پرستاری و اعزام پرستار سالمند در منزل تهران، معمولا مراحل متعددی سنجش را طی کرده و سپس به عنوان پرستار مجموعه پذیرفته می‌شوند. تمامی وظایف، قوانین و اصول کار در این مراکز مشخص است و دشواری از این بابت وجود ندارد.

دوران سالمندی دورانی پر چالش، حساس و البته جذاب است. سنی که اگرچه فرد سالمند توان جوانی را ندارد، اما به درک و بینشی از زندگی دست یافته که بیش از هر جوان طعم زندگی را می‌چشد. البته این دوران سختی‌های زیادی نیز دارد. مشکلات جسمی، انواع بیماری، نگرانی‌های زیاد و.. از جمله چالش‌های این دوره زندگی هستند که نه تنها فرد سالمند، بلکه خانواده او را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهند. این است که بسیاری خانواده‌ها توان رسیدگی و مراقبت از سالمند خود را ندارند و اقدام به استخدام مراقب سالمند در منزل می‌کنند.

پرستار سالمند در منزل تهران در سعادت آباد

قیمت پرستار سالمند در منزل تهران

قیمت و هزینه‌ای که شما برای داشتن پرستار خانم در منزل در تهران نیاز دارید با توجه به شرایط جسمی سالمند شما، نیاز مراقبتی سالمند و محیط ارائه خدمات تعیین خواهد شد. برای تعیین و محاسبه قیمت پرستار خانگی سالمند به شرایط زیر توجه کنید:

  • بیماری های سالمند

هزینه‌ای که شما برای نگهداری از سالمندی که از بیماری‌های خاص رنج می‌برد با سالمندی که تنها نیاز به یک هم صحبت دارد بدون شک یکسان تعیین نخواهد شد. پرستار سالمند بیمار نیازمند به داشتن مهارت‌های پزشک و درمانی مختلفی است که این امر باعث می‌شود تفاوت قیمت به وجود آید.

  • مشکلات حرکتی

از دیگر پارامترهایی که بر روی هزینه پرستار خانگی سالمند تأثیر خواهد گذاشت مشکلات حرکتی در سالمند می‌باشد. در صورتی که سالمند شما توانایی حرکت کردن را نداشته باشد، لازم است پرستار خدمات مختلفی را به سالمند شما ارائه دهد و امور شخصی سالمند را مورد بررسی قرار دهد.

  • امور منزل

در صورتی که شما و سالمند عزیزتان در امور منزل به کمک نیاز داشته باشید هزینه‌ای که برای داشتن پرستار سالمند در منزل تهران پرداخت کنید بدون شک با دیگر مواقع تفاوت خواهد داشت. هر چه وظایف خانه داری برای پرستار بیشتر باشد هزینه شما بالاتر خواهد بود.

مدت زمان حضور پرستار

بدون شک هر چه ساعات کاری پرستار سالمند در منزل شما بیشتر باشد، هزینه‌ای که باید پرداخت کنید نیز بیشتر خواهد بود. به عنوان مثال برخی از سالمندان تنها چند ساعت نیاز به مراقت دارند، این در حالی است که برخی دیگر به دلیل شرایط جسمانی که دارند برای ساعات طولانی‌تری و یا حتی به صورت شبانه روز به پرستار نیاز داشته باشند.

  • موقعیت جغرافیایی درخواست کننده و پرستار

از دیگر عواملی که بر روی هزینه پرستار سالمند در منزل تهران اثرگذار خواهد بود، آدرس و موقعیت محلی است که باید روزانه به آن مراجعه کند. هر چه مسافت شما دورتر باشد هزینه رفت و آمد پرستار بیشتر خواهد بود.

پرستار سالمند در سعادت آباد

اگر در سعادت آباد، محله شمال غربی پایتخت، زندگی می‌کنید و قصد استخدام پرستار در سعادت آباد را دارید، حتما در کنار پارامترهای مهم به نزدیکی محله زندگی پرستار به سالمند توجه کنید. چراکه این فاکتور هم از هزینه استخدام پرستار در منزل می‌کاهد؛ هم به نظم و زمانبندی عبور و مرور پرستار کمک می‌کند و هم اینکه در زمان لزوم امکان کمک سریع پرستار به سالمند را فراهم می‌سازد. شما با استخدام پرستار در منزل برای سالمند خود می‌توانید اوقات خوشی را در کنار سالمندتان سپری کرده و از بابت کیفیت زندگی، آسایش، سلامت و انجام مراقبت‌های لازم او آسوده خاطر باشید.

پرستار سالمند در منزل شرق تهران

اگر نیازمند پرستار سالمند در منزل شرق تهران هستید و یا خود علاقه دارید در زمینه پرستاری سالمندان فعالیت کنید، خوب است با ویژگی‌های مهم یک پرستار خوب و ماهر برای مراقبت از سالمند آشنا شوید. مراقب سالمند فردی متخصص و آموزش دیده است که تجربه کار با سالمند را دارد. مسئولیت پذیر، منظم و دقیق است و با احتیاط و هوشمندی از سالمند مراقبت می‌کند. از قدرت فیزیکی مناسب و همچنین ظرفیت روحی بالا برخوردار است و با حوصله و مهارت ارتباط با سالمند، به بهبود روحیه و امید به زندگی سالمند کمک می‌کند. یک مراقب سالمند باید در انجام عملیات‌های تخصصی پرستاری تزریقات، تعویض سوند و پانسمان و.. ماهر بوده و در مواقع لزوم از مهارت خود استفاده کند.

مراقب سالمند در منزل تهران

اعزام پرستار سالمند در منزل تهران با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه از مرکز بزرگ و معتبر سلامت اول انجام می‌پذیرد. در طول سال‌ها فعالیت، تمام هدف تیم مجرب پرستاران سلامت اول تامین سلامت، آسایش و رفاه شما هموطنان عزیز بوده است. در صورت نیاز به پرستار سالمند، کودک و بیمار به صورت ۲۴ ساعته کافیست با مجموعه ما ارتباط بگیرید.

(امتیاز دهید)
دیدگاه خود را مطرح کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تماس 1527