پرستار سالمند چگونه بفهمد کار پرستاری را به درستی انجام می دهد؟

پرستار سالمند چگونه بفهمد کار پرستاری را به درستی انجام می دهد؟ راه این که یک پرستار سالمند علاوه بر ماندن در جایگاه خود، رشد و پیشرفت هم داشته باشد، چیست؟ میسون چند راه را پیشنهاد می دهد.

  پرستار سالمند برای یافتن مسیر درست کاری خود، باید بداند که چه کاری باعث می شود به مرتبه بالایی در این حرفه برسد و چه چیز باعث عقب گرد او می شود.بررسی عمیق تر

میسون می گوید: “من معتقدم یک پرستار سالمند برای یافتن مسیر درست، باید عمیقا تحقیق کند تا بفهمد چه چیزی باعث ارتقایش می شود و مهم‌تر اینکه چه چیز بیشتر احساسات او را برانگیخته می کند.  در مورد خودم، من با خاطرات دوران کودکی ام هیجان زده می شوم. در کودکی همیشه بزرگسالان و افراد سالمند زیادی اطرافم بودند و ارزش دانش و تجربه آن ها را درک می کردم. هر آن چه پرستار سالمند را هیجان زده کند و در او انگیزه ایجاد کند، باعث می شود پرستار سالمند به اهدافش برسد.

پرستار سالمند باید علاوه بر داشتن انگیزه برای موفقیت در مراقبت از بیماران سالمند، دارای صبر زیاد، دلسوزی و مهارت های گوش دادن فعال باشد. یک پرستار سالمند برای موفقیت در نگهداری از افراد سالمند باید این ویژگی را داشته باشد.

سازگاری با مسائل اجتناب ناپذیری که در سنین بالا پیش می آیند
چالش های اصلی یک پرستار سالمند، معمولا مربوط به مسائلی که در اواخر زندگی پیش می آیند، هستند.  
میسون می گوید: ” سالمندان، خانواده هایشان و پرستار سالمند همگی با مشکلات و مسائل مربوط به آخر عمر مواجه هستند.  هنگامی که سالمندان با مسائل مربوط به سنین بالا همچون آلزایمر و زوال عقل مواجه می شوند، تصمیم گیری برای آن ها بسیار دشوار می شود.”

مطالبی که یک پرستار سالمند باید بداند و به یاد داشته باشد
میسون می گوید مراقبت از بزرگسالان سالخورده حتی ممکن است برای پرستار سالمند با تجربه تر نیز چالش برانگیز باشد. پرستار سالمند برای موفقیت در مراقبت از او بداند پاسخ همه پاسخ ها را ندارد.
میسون هم چنین گفت: “پرستار سالمند نمی تواند به تنهایی این کار را به دوش بکشد.” برای ارائه مراقبت شایسته توسط پرستار سالمند و رسیدگی به افراد سالخورده، لازم است هر کاری به همراه نظم و انضباط با هم پیش برود.  او خاطر نشان کرد که مهم است که همه ی تخصص های مربوط به مراقبت های سالمندان برای دستیابی به یک هدف مشترک در هماهنگی کار کنند.
میسون گفت: “مراقبت های زودهنگام پرستار سالمند بسیار پیچیده و سخت است.”

رسیدن به نتیجه مطلوب کار

میسون می گوید که مراقبت از بزرگسالان سالخورده می تواند برای یک پرستار سالمند چالش برانگیز باشد، همچنین این تجربه می تواند برای پرستار سالمندی که می خواهد پیشرفت آنی داشته یاشد، نتیجه خوبی به دست دهد.
به عنوان مثال، میسون در برنامه LIFE، گفت که معمولا با کسانی که جدیدا به برنامه پیوستند، ارتباط برقرار کرده و شروع به مشاهده سرزندگی دوباره آن ها پس از سپرس کردن دوران افسردگی کرده است.
میسون می گوید: “سالمندان معمولا باهوش و درونگرا هستند و طولی نمی کشد که بتوانند دوباره مشغول فعالیت شوند و در آن موفق باشند. “

او گفت که کار در برنامه LIFE نیز به پرستار سالمند کمک می کند تا بفهمد مراقبت های او چه قدر کمک می کند تا افراد سالمند و خانواده های آنها کیفیت زندگی بالاتری داشته باشند و اغلب در خانه، سال های نهایی خود را در صلح و شرافت زندگی کنند.

(امتیاز دهید)
دیدگاه خود را مطرح کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تماس 1527