مهارت های پرستار سالمند برای شاد نگه داشتن سالمندان در منزل

مهارت های پرستار سالمند ، ایشان مسئولیت ها و چالش های خاص خود را دارد . صرف نظر از میزان وابستگی سالمند به پرستار سالمند، از پرستار سالمند انتظار می رود که بتواند به همه نیاز های سالمند رسیدگی کند.

یک پرستار سالمند باید همیشه یک موضوع اساسی را در نظر داشته باشد: اولویت دادن به کارهای مربوط به مراقبت از سالمند نسبت به سایر کارها. هنگامی که پرستار سالمند این موضوع را در کنار این واقعیت که مراقبت از سالمند باعث بهبود کیفیت زندگی او می شود، قرار می دهد، متوجه خواهد شد که کار پرستار سالمند تا چه اندازه می تواند ارزشمند باشد. کار پرستار سالمند به نحوی است که هر کسی ممکن است روزی به این کار مشغول شود. بر اساس آمارها، 65 میلیون نفر در آمریکا در حال مراقبت از یک عزیز سالمند (والدین، فامیل، دوست، همسایه و یا …) هستند. البته تبدیل شدن به یک پرستار سالمند حرفه ای کار دشواری است، اما انجام امور اولیه مراقبتی و غیر تخصصی برای همه مقدور خواهد بود. تبدیل شدن به یک پرستار سالمند حرفه ای نیازمند تجربه زیادی است. یک پرستار سالمند حرفه ای می داند که چگونه باید از پیشرفت بیماری سالمند جلوگیری کند، چگونه سالمند را شاد نگه دارد، چگونه سالمند را در هنگامی بی قراری آرام کند، چگونه در هنگام بیماری از او مراقبت کند و چگونه زمان را به بهترین نحو مدیریت کند.

توانایی پرستار سالمند در ایجاد یک ارتباط موثر با سالمند

فهرست عناوین :

یک پرستار سالمند باید بداند که توانایی ایجاد ارتباط با سالمند نقش بسیار مهمی در کارش دارد. اگر پرستار سالمند بتواند یک ارتباط خوب با سالمند ایجاد کند، امر مراقبت دارای بالاترین کیفیت خواهد شد و پرستار سالمند می تواند همیشه سالمند را شاد و سرحال نگه دارد.

یک ارتباط خوب و موثر باعث طولانی تر شدن عمر سالمند و بهتر شدن زندگی او در شرایط سالمندی نیز می شود. توانایی ایجاد یک ارتباط خوب تنها برای یک پرستار سالمند نیست. همه انسان ها باید از این ویژگی بهره مند شوند.

به عبارت دیگر می توان گفت که یک ارتباط صمیمی و موثر میان پرستار سالمند و سالمند اساس کار پرستار سالمند و امور مراقبتی او است. برای سالمندان نیز معمولا ویژگی های اجتماعی و شخصیتی پرستار سالمند از توانایی های تخصصی و پزشکی جذاب تر است و سالمندان ترجیح می دهند که یک پرستار سالمند خوش اخلاق در کنار آنها باشد.

(امتیاز دهید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

جدیدترین مقالات

شبکه های اجتماعی سلامت اول

Instagram
Telegram
تماس 1527