چند نکته برای پرستار سالمند تازه‌کار که شما استخدام می کنید

بعضی از مردم به طور ناگهانی باید وظایف یک پرستار سالمند را به عهده بگیرند. پس از اینکه یکی از اعضای خانواده‌ی خود به یک بیماری ناگهانی مبتلا شود، مطمئنا به  کمک زیادی نیاز دارد. اما معمولا پرستاری از سالمند یک فرآیند تدریجی است .از کجا بدانیم که به یک پرستار سالمند تبدیل شدیم؟ چه زمانی مناسب است که به عنوان پرستار سالمند کنترل بیشتری نسبت به زندگی سالمندمان داشته باشیم و چه زمانی او را از دور کنترل کنیم؟ و چطور مسئولیت های جدید به عنوان پرستار سالمند بر بقیه زندگیمان تاثیر می گذارد؟

 چند نکته برای پرستار سالمند تازه کار

به عنوان پرستار سالمند هر مورد تفاوت خاص خودش را دارد و سخت است که بدانیم چگونه باید آماده شویم. با این حال، برای شروع در اینجا به برخی نکات کلی برای یک پرستار سالمند جدید اشاره شده‌است. این موارد به تمام سوالات شما پاسخ نخواهد داد، اما ممکن است به شما در قرار گرفتن در مسیر درست کمک کند.

زودتر راجع به نیاز به پرستار سالمند صحبت کنید ایده‌آل این است که شما قبل از  این که سالمندتان به پرستار سالمند نیاز پیدا کند با او راجع به این موضوع صحبت کنید. به عنوان مثال، یک بزرگسال بهتر است با والدینش درباره نیازمندی به پرستار سالمند در هنگام رسیدن آنها به سن 70 سالگی، حتی اگر سالم باشند، صحبت کند.از آنها بپرسید اگر مریض شوند چه برنامه‌ای خواهند داشت؟آیا دوست دارند به خانه‌ی سالمندان بروند؟با شما زندگی کنند و یا همراه یک پرستار سالمند تنها زندگی کنند.این  ممکن است که مکالمه آسانی نباشد و ممکن است که شما ترجیح دهید این مکالمه را نداشته باشید ولی بهتر است  در موقع مناسب  در مورد  این مسائل  صحبت کنید تا زمانی که به دلیل به وجود‌آمدن یک بحران مجبور به این کار شوید.

دندان های زرد در کودک نشانه چیست و چگونه درمان می شود
مطالعه کنید

نظر چند پرستار سالمند را بپرسید

وقتی شما پرستار سالمند شوید ناگهان هزاران سوال برایتان پیش میاید. به عنوان یک پرستار سالمند چطور باید مراقب سالمند باشید؟ سالمند چه غذایی میتواند بخورد؟ آیا او هنوز میتواند رانندگی کند؟ جواب این سوالات را از یک پرستار سالمند بپرسید. سازمان‌ها و شرکت‌هایی که پرستار سالمند دارند ممکن است کلاس‌هایی هم برای یک پرستار سالمند تازه‌کار داشته باشند. شما همچنین میتوانید یک پرستار ویژه‌ی سالمند پیدا کنید و مشکلاتتان را با او مطرح کنید.

از چند پرستار سالمند کمک بگیرید به محض این که امکانش وجود داشت با چند پرستار سالمند دیگر ارتباط برقرار کنید.گروه‌های پشتیبانی برای پرستار سالمند یک راه عالی برای تبادل اطلاعات و گرفتن مشاوره و راهنمایی میباشد. گروه های پشتیبانی برای پرستار سالمند همچنین  یک راه  برای ابراز نگرانی های خود و گرفتن پشتیبانی و راهنمایی برای برخی از تصمیم های سختی که باید بگیرید میباشد.

کمک پیدا کنید آنقدر منتظر نمانید که با کار پرستاری بسیار خسته شوید و بعد تقاضای کمک کنید. با دیگر اعضای خانواده و دوستان در مورد راه‌هایی که آنها می توانند در پرستاری از سالمند به شما کمک کنند صحبت کنید.

به بعضی از خانه‌های سالمندان در نزدیکی محل زندگیتان سر بزنید

حتی اگر سالمندتان مشکلی ندارد ،سری به خانه های پرستاری و مراقبت های ویژه سالمندان بزنید که اگر زمانی سالمندتان به خانه‌ی سالمندان نیاز پیدا کرد گزینه‌های پیش رویتان را بشنایید. در نظر داشته باشید که این مراکز دارای لیست انتظار هستند و اگر به این مراکز نیاز داشتید ممکن است چند سال طول بکشد تا نوبتتان شود.

8 نکته مهم در انتخاب پرستار کودکان
مطالعه کنید

پیامدهای قانونی و مالی را در نظر بگیرید

در مورد برخی از مسائل قانونی و مالی دشوار که ممکن است  شما به عنوان یک پرستار سالمند با آن روبرو شوید فکر کنید. اگر سالمندتان بخواهد به خانه‌ی سالمندان برود چه طور از پس هزینه‌هایش برمیایید؟ آیا خانه‌ی او را میفروشید؟ آیا او وکالت‌نامه تنظیم کرده؟ پیگیری این مسائل ممکن است ناراحت‌کننده باشد ولی بهتر است که این جزئیات را در نظر بگیرید تا بعدا مسئله‌ای برایتان پیش نیاید و غافلگیر نشوید.

اگر شما یک پرستار سالمند تازه‌کار هستید ممکن است اوایل احساس نگرانی کنید. فقط به یاد داشته باشید که در حالی که کار یک پرستار سالمند دشوار است ولی خوبی‌هایی هم دارد. و با کمی وقت و تجربه و   گرفتن کمک  از یک پرستار سالمند دیگر و دیگران قطعا از پس آن برمیایید.

(امتیاز دهید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

جدیدترین مقالات

شبکه های اجتماعی سلامت اول

Instagram
Telegram
تماس 1527