استخدام پرستار کودک در منزل

با توجه به بررسی های صورت گرفته در زمینه هزینه های یک پرستار کودک در منزل به نسبت استفاده از مهد های کودک به سادگی خواهیم دریافت که هزینه های یک مهد کودک بسیار بیشتر از هزینه استخدام یک پرستار کودک در منزل برایمان تمام می شود، حتی می توان به این نکته نیز اشاره نمود که  اغلب کودکان در محیط منزل احساس آرامش بیشتری  را تجربه کرده اند .

از  طرفی استخدام یک پرستار کودک با دستمزد تقریبی حدودا یک میلیون تومان در ماه می تواند به صورت برنامه ریزی شده نیازهای اجتماعی ، روحی و روانی کودکان شما را تحت تاثیر قرار دهد ، پرستار کودک در منزل علاوه بر آموزش های اختصاصی به کودکان می تواند به عنوان یک دوست در کنار کودک شما قرار گیرد و با کنترل مستقیم شما آموزش های لازم را در زمینه آسیب های اجتماعی ، رفع نیاز های اولیه و … به کودکتان ارائه دهد.

پرستار کودک در منزل اعزام شده از طرف موسسه های دارای مجوز از وزارت بهداشت دوره های عمومی و اختصاصی لازم را در زمینه مراقبت ، پرستاری و نگهداری از کودکان در منزل دیده اند،  به نحوی که تا قبل از اعزام به منزل شما ایشان به صورت کاملا آکادمیک نیازهای کودک شما را مورد بررسی قرار داده و بر طبق برنامه ای جامع و مدون به رفع آنها خواهند پرداخت.

هزینه های یک پرستار کودک در منزل با توجه به خدماتی که ایشان ارائه می دهند می تواند متفاوت باشد و این امر به نسبت درخواست های خانواده های عزیز متغیر است . طیف وسیعی از پرستاران و نگهداران کودک در مراکز زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت می نمایند که در مقاطع تحصیلی متفاوت از دیپلم تا دکتری تخصصی در رشته های پزشکی و پیرا پزشکی می توانند تمامی نیازهای خانواده و کودکشان را برآورده کنند.

(امتیاز دهید)
دیدگاه خود را مطرح کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تماس 1527