مرکز پاسخگویی 24 ساعته ☎ 1527

پرستار در منزل سلامت اول

مشاوره رایگان خدمات اعزام پرستار

چگونه برای والدینمان پرستار مراقبت در منزل استخدام کنیم ؟

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

نگرانی در مورد ایمنی و سلامت بیمار ضعیف یا مسن خانو اده، فکر شما را مشغول می‌کند و باعث میشود که نتوانید راجع به مسائل مهم دیگر تمرکز داشته باشید.مطالعات نشان میدهد که اکثر بزرگسالان(نزدیک ?? درصد)که نیاز به مراقبت طولانی‌ مدت دارند،در خانه زندگی‌ میکنند و در مراکز مراقبتی نیستند.باتوجه به رشد جمعیت تعداد افراد مسنّی که نیاز به مراقبت طولانی‌ مدت در محیط ‌های مانند: (خانه،مراکز پرستاری تخصصی و مسکن مراقبت) دارند، از ?? میلیون در سال ???? به ?? میلیون در سال ???? بصورت دو برابر برآورد میشود.
چه نوع مراقبتی در دسترس است ؟
به طور کلی‌، دو نوع از خدمات مراقبت در منزل در دسترس می‌باشد: خدمات منزل و خدمات مراقبت از سلامتی‌ در منزل. اگر فردی  از اعضای خانواده شما نیاز به دریافت مراقبت از سلامتی‌ منظم دارد،مرکز پرستاری تخصصی میتواند برای شما بهترین انتخاب باشد. آنها میتواند طیف وسیعی از خدمات پزشکی‌ مثل خدمات دارویی، خدمات پرستاری، فیزیوتراپی و خدمات اجتماعی پزشکی‌ را ارائه دهند. مراقب پزشکی و تعدای از سیاست‌های بیمه ی خصوصی برای برخی‌ از خدمات مراقبت در منزل، هزینه را با محدودیت‌های خاصی‌ می‌پردازند. با این حال بسیاری از خانواده‌ها باید خودشان هزینه‌ها را بپردازند.
اگر فردی از خانواده تان برای فعّالیّت ‌های روزانه مانند : کارهای خانه، تهیه ی غذا، حمام کردن به کمک نیاز دارد، پس شما بیشتر از خدمات مراقبتی سلامت در منزل به خدمات در منزل نیاز دارید.خدمات در منزل به انجام کارهای روزمره کمک می‌کند.هزینه ی این خدمات با توجه به شرایط و نیاز ‌های مختلف،متفاوت می‌باشد. شما اغلب باید شخصی‌ را از مرکز خدمات مراقبتی استخدام کرده و هزینه را از جیب خود بپردازید. در برخی‌ جوامع هم سازمان ‌های داوطلبی به کمک می‌‌آیند.
اگر عضو خانواده شما ?? سال یا بیشتر دارد،واجد شرایط برای استفاده از بعضی‌ خدمات دولت چون حمل و نقل،برنامه ‌های غذا، خدمات محدود مراقبت در منزل، و خدمات برای شرایط سخت است.همچنین میتواند واجد شرایط برای دریافت خدمات مراقبت پرستاری باشد.
در بعضی ایالت ها برنامه های با بودجه دولتی به شما اجازه می دهد تا یک عضو دیگر خانواده را برای کمک کردن شما در امر مراقبت استخدام کنید. توصیه شخصی از یک فامیل یا دوست معتمد بهترین راه یافتن یک مرکز خدمات مراقبتی یا پرستار با کیفیت می باشد. همواره از اشخاص یا مرکز خدمات مراقبتی درخواست مرجع کنید و با این مراجع تماس بگیرید. در صورت نبود توصیه شخصی از سرویس های آنلاین که با شما هماهنگ می باشد استفاده کنید، با مراکز خدمات مراقبتی محلی خود که دفتر اسم مراقبان و پرستاران را دارند تماس بگیرید، یا از ارائه دهندگان مراقبت های سلامتی شخصی توصیه بگیرید.
مرکز خدمات مراقبت در منزل
مزایا :
? غربالگری، استخدم/اخرج، پرداخت هزینه‌ها و مالیات توسط مرکز انجام میشود( برخی‌ مرکز اگر پرستار مراقبت در منزل استخدام کنید،کارهای اداری،مالیات، امنیت اجتماعی و غیره) را بر عهد میگیرند.
? اگر پرستار بیمار شود، یک جایگزین میفرستند.
? میتواند افراد با مهارت ‌های لازم برای نیازهایی مانند ( مراقبت پرستاری،فیزیوتراپی،کار درمانی و غیره) فراهم کند.
معایب:
? اغلب چند پرستار استفاده میشود که ممکن است باعث ناراحتی‌ فرد شود یا اینکه دریافت کننده ی مراقبت گیج شود.(در مورد روند تطبیق مراقبان و مشتریان سوال کنید.)
? گران تر از استخدام خصوصی یک فرد است.(در مورد شیوه ی صدور صورت حساب و نرخ خدمات قبل از امضای قرار داد سوال کنید)
? خدمات ممکن است در برخی‌ منطق روستایی و مرزی ارائه نشود.
آماده شدن برای استخدام
انواع چک لیست برای ارزیابی اینکه چه نیاز هایی دارید وجود دارد :
مراقبت شخصی‌ :حمام کردن،غذا خوردن،توالت رفتن،رسیدگی به زیبائی،لباس پوشیدن
مراقبت خانگی : پخت وپز، تمیز کردن،شست و شو، خرید
بهداشت و دارمان: مدیریت دارو،قرار ملاقات با دکتر،فیزیوتراپی،نظارت بر سلامت
مراقبت عاطفی: گفتگو،همنشینی
کمک در حمل و نقل: یک کپی از گواهینامه معتبر فرد مراقب تهیه کرده و برای اطمینان سوابق رانندگی‌ را از اداره ی راهنمائی و رانندگی بررسی کنید.
چک کردن سابقه
هیچ مشکلی‌ ندارد اگر شما نسبت به کسی‌ که مسئولیت مراقبت از عضو مسن یا بیمار خانواده تان را بر عهده داردحساس باشید. اتفاقا مرکز خدمات مراقبتی آنرا پیشنهاد می‌کند. اگر از یک مرکز خدمات مراقبت کمک می‌گیرید از آنها بخواهید در مورد روش هایی که برای چک کردن سابقه ی کارگران خود استفاده میکنند توضیح دهند.اگر در مورد روش ‌های غربالگری یک مرکز خدمات مراقبت احساس خوبی‌ ندارید، بهتر است به احساس خود اعتماد کنید و از یک مرکز دیگر کمک بگیرید.
برنامه ریزی مراقبت و نظارت بر آن
وقتی شما برای شخصی در قبال مراقبت خانگی پول پرداخت می کنید مایلید که مطمئن شوید که پرستار مسئولیت خود را به درستی انجام می دهد. از هدف خود برای مراقبت مانند امنیت، حمایت اجتماعی، همراهی با برنامه های مراقبت از سلامت و آسایش ذهنی شما، مطمئن باشید. شما باید با ارائه دهنده خدمات خود، در اولین ملاقات، در مورد برنامه مراقبت به توافق برسید..

0 0 رای ها
امتیاز خود را ثبت کنید
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره رایگان خدمات اعزام پرستار