آمادگی برای استخدام پرستار کودک قبل از هر چیزی باید صورت بگیرد

دستمزد استخدام پرستار کودک

بعد از استخدام پرستار کودک، باید حقوق و دستمزد او را بپردازید. یک پرستار کودک با تجربه در آمریکا می گوید: دستمزد معمولی یک پرستار کودک حدود 10 تا 15 دلار به ازای هر ساعت کار است. اما دستمزد ها با توجه به مکان خانه، تجربه پرستار کودک و وضعیت مالی والدین می تواند متغیر باشد. شما می توانید در وب سایت های ارائه دهند خدمات پرستار کودک، دستمزد پرستاران با شرایط مختلف را مشاهده نمایید. زمان پرداخت دستمزد نیز متفاوت است که با توجه به توافق طرفین می تواند متغیر باشد.

 چه چیز هایی را باید پیش از استخدام پرستار کودک آماده کنیم؟

  • قوانین عمومی کار برای پرستار کودک

پیش از آمدن پرستار کودک باید از توقعات او آگاهی پیدا کنید. قوانین عمومی را نیز آماده کنید تا در اختیار پرستار کودک قرار دهید. قوانین مانند: عدم حضور مهمان در خانه، عدم استفاده پرستار کودک از در هنگام کار به جز در موارد لازم و …

  • برنامه روزانه

پرستار کودک را در جریان برنامه روزانه فرزندتان قرار دهید. به ویژه اگر قرار است پرستار کودک شب در کنار کودک شما باشد.  بهتر است که پرستار کودک را از بعد از ظهر به خانه بیاورید تا با برنامه روزانه و روتین خانواده شما آشنا بشود. اگر برای این کار زمان ندارید، زمان دیگری را برای توضیح این مسایل به پرستار کودک در نظر بگیرید. مطمئن شوید که پرستار کودک از زمان خواب، غذا خوردن، بازی و … کودک شما و همچنین از جای لوازم لباس ها و لوازم مورد نیاز آگاهی کامل دارد.

  • غذا و جابجایی

بر اساس زمانی که پرستار کودک از کودک شما مراقبت می کند، شما باید برای او غذا و سرویس حمل و نقل در نظر بگیرید. برای عده های غذایی پرستار کودک می توانید مقداری پول برای او بگذارید. در مورد حمل نقل نیز اگر پرستار کودک شما ماشین ندارد، شما باید هزینه رفت و آمد او را در نظر گرفته و یا خودتان او را برسانید.

  • شماره های اورژانسی

حداقل شماره تلفن هایی که پرستار کودک باید داشته باشد، شماره تلفن والدین و یا یکی از آنها است. پرستار کودک همچنین باید از محل کار والدین نیز آگاه باشد. شما می توانید چک لیستی از شماره ها و آدرس های ضرروی و مهم را تهیه کنید و در اختیار پرستار کودک قرار دهید تا پرستار کودک بتواند در مواقع اضطراری به آنها دسترسی داشته باشد.

(امتیاز دهید)
دیدگاه خود را مطرح کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تماس 1527