ده کاری که زنان موفق قبل از ساعت ده صبح در منزل انجام میدهند

ده کاری که زنان موفق قبل از ساعت ده صبح در منزل انجام میدهند

زنان موفق successful women  قبل از ساعت ده صبح فعالیت هایی را در منزل انجام میدهند که سبب بروز احساسات مثبت و شاد در آنها می شود. چه به عنوان یک مادر خانه دار یا به عنوان یک پرستار  د رمنزل انجام تکنیک های این مقاله تاثیرات مثبتی بر زندگی شما و اطرافیانتان خواهد داشت.

زنان و پرستار کودک موفق

زنان موفق تختخوابشان را مرتب می کنند

دریاسالار مک ریون ، شخصی که درگیر دستگیری بن لادن بود ، در هنگام سخنرانی یک توصیه طلایی ارائه داد: ” هر روز  صبح تختخواب خود را مرتب کنید”.این موضوع ممکن است بی اهمیت به نظر برسد ، اما واقعیت این است که  مرتب نمودن تخت خواب در ابتدای روز  می تواند تبدیل به یک “پیروزی” بزرگ شود.

این پیروزی انگیزه شما برای ادامه کار روزانه  را افزایش میدهد و بنابراین سایر اقدامات شما را بسیار تحت تأثیر قرار می دهد. بنابراین ، به گفته مک ریون ، “اگر می خواهید جهان را تغییر دهید ، از تختخواب خود شروع کنید.”

پرده های خانه را باز کنید

نور خورشید در  صبح به ما کمک می کند تا از خواب بیدار شویم ، هوشیار باشیم و احساس انرژی  بیشتری داشته باشیم.

در حالی که نور مصنوعی (نور لامپ ها ) می تواند به روشن کردن منزل شما کمک کند ، اما تابش نور طبیعی از پنجره های منزل هیچگونه جایگزینی ندارد.

برای اینکه به مغز خود بفهمانید که روز شروع شده است ، تمام پرده ها را در اتاق هایی که در طول روز در آنها خواهید بود باز کنید.

ساعت داخلی انسان به نور بسیار حساس است ، بنابراین وقتی پرده ها را باز می کنید ، سطح انرژی و روحیه بدن افزایش می یابد.

زنان موفق و ورزش

ورزش و حرکات کششی :

ورزش در صبح  نه تنها باعث بیدار شدن عضلات می شود ، بلکه ذهن را نیز بیدار می کند. وقتی مشغول ورزش هستید ، در مغز شما اندورفین  ترشح می شود و باعث می گردد که بیشتر احساس قدرت ، زیبایی ، موفقیت و شادی  داشته باشید.

مطالعات نشان داده است که ورزش می تواند  سطح  اضطراب را  کاهش داده و تا حد زیادی احساسات منفی را  دفع کند . بنابراین چه شما تصمیم دارید 30 دقیقه آهسته راه  بروید و چه 10 دقیقه بدوید ، حرکت دادن بدن برای حفظ سلامتی و تندرستی در طول روز  بسیار مهم است.

زنان موفق برای شروع روز لباس مناسب می بپوشید

صرفا بیدار شدن از خواب به شما و  دیگران اعلام نمی کند که برای آغاز روز آماده هستید ، بلکه لازم است  ظاهر شما نیز تغییر کند. وقتی بعد از بیدار شدن در لباس خواب خود  باقی می مانید ، به احتمال زیاد یک روز پرکسالت  و ناموفق خواهید داشت.

عفونت قارچی پوست و ناخن پا چیست و روش پیشگیری و درمان آن چگونه است
مطالعه کنید

هر صبح  با لباس  مناسب پوشیدن ، کمی آرایش و مرتب نمودن  موهای خود آماده آغاز یک روز شاد و موفق باشید.

با این کار می توانید در هر لحظه  پس از به صدا در آمدن زنگ خانه با اطمینان از ظاهر خود درب را باز کنید . و یا می توانید برای انجام یک مهم و ناگهانی به خارج از خانه بروید.

گاهی بعضی از زنان خانه دار تا لحظه برگشتن همسر از سرکار نسبت به ظاهر خود بی تفاوت هستند و درست چند دقیقه قبل از ورود  او شروع به آراستن ظاهر و مرتب نمودن لباس های خود می کنند .

این کار لطمه بزرگی به احساس عزت نفس  وارد مینماید زیرا این حس را به  فرد تلقین می نماید که ” تو خود شایستگی زیبایی و لباس زیبا  را نداری و تنها به خاطر دیگران است که باید به خودت برسی ”

این فکر تخریب کننده اعتماد به نفس است و لازم است هر چه سریع تر این رویکرد تغییر یابد بهتر است از پوشیدن لباس های ساده و مرتب آغاز نمایید و این کار را برای خود سخت ننمایید.

مدیتیشن در زنان موفق

دعا / مدیتیشن کنید

معمولا بیشتر افراد بر سلامت  جسم  خود متمرکز هستند و  همواره به دنبال راهی برای بهبود وضعیت جسمی هستند. اما در این میان آرمش روحی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است که لازم است از طریق دعا و مراقبه که یکی از بهترین روش ها برای آماده سازی روح برای آغاز روز است استفاده گردد.

دعا و مدیتیشن  به شما کمک می کند تا روی نعمت های زندگی خود  متمرکز شده و بابت تمام شادی های زندگی خود شکرگزار باشید.

همچنین به شما کمک می کند تا در مواجهه با چالش هایی  ناگهانی زندگی آماده شوید. خواه مذهبی باشید یا نه ، صرفا چند دقیقه تفکر آرام در صبح می تواند احساس  امید و شادی را در شما بوجود آورد.

زنان موفق خانه های مرتب دارند

حقیقت این است که آرامشی که در یک خانه تمیز  و یک اتاق تمیز وجود دارد در کمتر جایی یافت می شود. نظم و ترتیب برای روان انسان معجزه می کند. ” معمولا خانه های تمیز  خانه هایی شاد هستند.

البته داشتن وسواس در حفظ تمیزی خانه امری استرس زا و ناراحت کننده است ، اما وقتی روز را با خانه ای مرتب شروع می کنید ،  فرصتی عالی برای خلق خاطرات خوش فراهم می آورید .

ارتباط با بیمار آلزایمری
مطالعه کنید

همچنین  مرتب کردن خانه  باعث  کاهش فشار روانی  در فرد می شود و در این شرایط می توان کاملاً روی اهداف زندگی متمرکز گردید و برای دستیابی به آنها اقدام نمود.

به خودتان احترام بگذارید :

بهتر است  روز  خود را  با تعریف و تمجید از خود و با صدای بلند شروع کنید. به خودتان اجازه دهید به جای تمرکز بر نقاط ضعف اجتناب ناپذیر  خود، بر نقاط مثبت خود تمرکز کنیم. لازم است بدانید که  هیچ کس کامل نیست ، پس چرا باید روی چیزهایی منفی تمرکز کنیم.

مطالعه زنان موفق

کتاب های انگیزشی و زنان موفق   :

شروع روز  با یک جمله تاکیدی انگیزشی یا خواندن کتاب دعا به شما کمک می کند در طول روز مثبت تر باشید و احساس مثبت تری داشته باشید.

جملات تاکیدی و کتاب دعا معمولاً  سبب تقویت روحی فرد جهت ایستادگی در مقابل ضربه های سخت زندگی می باشد.

این کتابها فرد را به بهتر بودن ترغیب می کنند و سبب موفقیت و آرامش روحی می گردد.

تاثیر صبحانه سالم بر زنان موفق:

مراقبت از خود و دیگران ، مستلزم این است که بدن شما تغذیه مناسبی داشته باشد تا بتواند باعث شگفتی و موفقیت شما باشد. وقتی که از بدن خود مراقبت می کنید ، در حال اهمیت دادن به خود و افزایش عزت نفس هستید و  وقتی احساس مهم بودن می نمایید ، می توانید کارهای مهمی را انجام  دهید.

به عزیزانتان بگویید که دوستشان دارید:

وقتی می گویید ، “دوستت دارم ”  ممکن است به نظر بیاید که این فقط تعدادی کلمه است اما معنای این کلمات بسیار عمیق است. وقتی به کسی می گویید که او را دوست دارید ، به او نشان می دهید که (1) او را تایید می کنید ، (2) از او مراقبت می کنید ، و (3) به فکر او هستید.

گفتن  این جمله در روابط زناشویی یا والدین و فرزندان  مهم است. ما باید در روابط خود مهربان تر و بخشنده تر باشیم تا جلوی آسیب های آتی را گرفته و احساس شادی و موفقیت را در زندگی خود و دیگران گسترش دهیم.

مرکز پرستاری سلامت اول یکی از معتبر ترین مراکز مراقبت و سلامت از بیمار سالمند و کودک در منزل است که به صورت شبانه روزی به همشهریان گرامی ارائه خدمت می نماید.

4.1/5 - (11 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

جدیدترین مقالات

شبکه های اجتماعی سلامت اول

Instagram
Telegram
تلفن 1527