نشانه های یک پرستار کودک خوب

پرستار کودک

فهرست عناوین :

شما تمام رزومه ها را مرور کردهاید، با بهترین کاندیداهای پرستار کودک مصاحبه کردهاید و با معرفهایشان تماس گرفتهاید. اما چگونه میفهمید که کدام پرستار کودک بهترین انتخاب برای شماست؟
داشتن تجربه مهمترین چیزی است که باید در مصاحبه با پرستار کودک به دنبال آن باشید. داشتن آموزش ایمنی نیز از اهمیت برخوردار است و داشتن پیش زمینه در کسوت پرستار کودک تازه به دنیا آمده نیز امتیازی مثبت محسوب میشود.
هنگامی که یک متقاضی پرستار کودک خوب را انتخاب میکنید، چند روز به طور آزمایشی در حالی که در خانه هستید او را زیر نظر بگیرید (مسلما برای این زمان باید دستمزدش را بدهید). لیست زیر میتواند در ارزیابی یک متقاضی پرستار کودک به شما کمک کند.
چشمان کودک شما در اولین برخورد با پرستار کودک برق میزند. کودکان به دنبال زمان گذراندن با پرستار کودک خود خواهند بود اگر او خون گرم، مراقبب و صبور باشد. همچنین شما به طور مضاعف خوش‌شانس خواهید بود اگر علاوه بر کودکان، شما از مصاحبت پرستار کودکتان لذت میبرید.
کودکان شما نمیتوانند صحبت کردن در مورد کارهای فوقالعادهای که پرستار کودک میگوید یا انجام میدهد را تمام کنند. ممکن است شما پرستار کودکی پیدا کنید که میتواند هر کاری را به خوبی انجام دهد، اما اگر او صادقانه از همراهی کودکان لذت ببرد، کودکان شما این موضوع را خواهند فهمید. عشق او در هر روزی که با کودکان شماست جاری خواهد بود.
پرستار کودک راه حلهای خلاقانهای برای مشکلات و کارهای شما پیشنهاد میکند تا بهترین مراقبت ممکن را برای کودک شما فراهم کند. اگر رنگ نقاشی کودک شما تمام شود، پرستار کودک وسایلی در خانه پیدا میکند تا کودکتان یک کار هنری درست کند. اگر کودکتان نمیخوابد، پرستار کودک از شما راهنمایی و کمک میخواهد. کارهای ابتکاری و همکاریهای پرستار کودک با شما نشان میدهد که وی شغل خود را جدی گرفته است.
پرستار کودک به موقع در محل کار حاضر میشود. نشانههای دیگر برای قابل اعتماد بودن پرستار کودک آن است که هنگامی که قادر به مراقبت از کودک به علت یک مورد اورژانسی نیست، حتما به شما خبر میدهد و برای یافتن یک پرستار کودک جایگزین به شما کمک میکند. یک پرستار کودک خوب نسبت به نیازهای شما باملاحظه است و به شرایط قراردادتان احترام میگذارد.
پرستار کودک برای در ارتباط بودن تلاش میکند. یک پرستار کودک که شغل خود را جدی میگیرد، با نوشتن یادداشتهایی برای شما، پر کردن گزارش روزانه یا اختصاص دادن زمانی برای ملاقاتتان، شما را در جریان فعالیتهای روزانه قرار میدهد. درک میکند که شما میخواهید بدانید که کودک شما چه میکند و هر مسئلهی کوچک و بزرگی را به شما اطلاع میدهد.
کودک شما آهنگها و لغات جدیدی را بیان میکند و طرحها و کارهای دستی بسیارش را نشان میدهد. بهترین پرستار کودک کسی است که آگاه و مشتاق به کنجکاوی کودکان است. پرستاران کودک سعی میکنند به سوالات کودک پاسخ دهند، پاسخهای تخیلی بسازند و به روشهای خلاقانهای برای آموزش مهارتهای جدید فکر میکنند.
اتاق کودکتان و همچنین کودکتان تمیز هستند. مراقبت عالی شامل پاکیزگی و سلامت خوب است. پرستار کودک اگر واقعا رفاه و آسایش کودک را در نظر داشته باشد، بهداشت را به خوبی در اطراف کودک شما رعایت خواهد کرد.
حوادث کم اتفاق میافتند. مطمئنا زمین خوردنها اتفاق میافتند، اما یک پرستار کودک خوب امنیت را اولویتی در خانه و هر جایی که با کودک شماست، قرار میدهد. او هنگام عبور از خیابان برای رفتن به پارک دست کودکتان را در دست میگیرد، از نزدیک مراقب او در حیاط است و همواره درب ایمنی آشپزخانه را بسته نگه میدارد. اگر پرستار کودک با کودکتان رانندگی میکند، شما نیز حداقل یک یا دو بار همراهشان بروید تا ببینید در جادهها چگونه عمل میکند. اطمینان حاصل کنید که ماشینی که استفاده میکند وضعیت خوبی دارد و همواره کمربند ایمنی کودکتان را در صندلی ماشین میبندد.

(امتیاز دهید)
رژیم غذایی بیماران دیابتی
مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

جدیدترین مقالات

شبکه های اجتماعی سلامت اول

Instagram
Telegram
تماس 1527