مرکز پاسخگویی 24 ساعته ☎ 1527

نکاتی برای پرستار سالمند در منزل که می تواند بسیار حساس باشد

نکاتی برای پرستار سالمند در منزل که می تواند بسیار حساس باشد

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

کار به عنوان پرستار سالمند در منزل میتواند فوق العاده جالب باشد. کار یک پرستار در منزل شغلی است که نیاز به دانش پزشکی، مهارت های ارتباطی قوی، تفکر سریع و تمایل به کمک به دیگران دارد. برای یک پرستار در منزل، چالش های بیشتر برای کار کردن به صورت مستقل وجود دارد.

اگر شما حرفه ای جدید در این زمینه را راه اندازی می کنید، راهنمایی های بسیاری برای پرستار در منزل جدید وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا حرفه مورد نظر خود را با  اعتماد به نفس انتخاب کنید. مرکز پرستاری سلامت اول در زمینه پرستار در منزل فعالیت می‌کند.

نکاتی برای پرستار در منزل جدید

انعطاف پذیر باشید

روز معمولی برای پرستار در منزل وجود ندارد. برنامه های یک پرستار در منزل به طور مداوم تغییر می کنند. پروژه های ساخت و ساز در جاده ها و حوادث ناشی از تصادف، شما را از مسیر ایده آل از مسیر خارج می کند. ممکن است یکی از همکاران پرستار در منزل شما بیمار شود و شما مجبور شوید بازدیدهای او را نیز انجام دهید. یک بیمار فراموش کند که شما به عنوان پرستار در منزل در حال آمدن هستید و هنگامی که به منزل بیمارتان برسید، کسی در خانه نباشد. داروخانه انتی بیوتیک IV را تحویل داده باشد در حالی که قرص انتی بیوتیک IV مربوط به سفارش قبلی باشد. به عنوان یک پرستار در منزل به جای آن که هنگامی که برنامه ها عوض میشود به هم بریزید، از چالش های به وجود آمده استقبال کنید. انعطاف پذیر و خلاق باشید. اما به عنوان یک پرستار در منزل همیشه در نظر داشته باشید که روش های ایمنی را به کار گیرید و جانب احتیاط را رعایت کنید.

تقاضای پرستار سالمند در منزل، در امنیت باشید

هر کسی که به واسطه ی شغلش به مکان های مختلف  سفر می کند،  هنگامی که در حال انجام کار روزانه اش است باید از امنیت شخصی خود مراقبت کرد و پرستار در منزل نیز از این قائده مستثنی نیست. همواره تلفن همراه خود را شارژ نگه داشته و همراه خود داشته باشید. در صورت امکان، به عنوان یک پرستار در منزل کارهای اداری خود را در داخل خانه تکمیل کنید و نه در خودرو خود. همیشه از محیط اطراف خود آگاه باشید و به هر پرچم قرمزی توجه نشان دهید.

برای کارهای تشریقات اداری اماده باشید

کاغذ بازی و تشریفات اداری یک واقعیت در زندگی مدرن است و قطعا بخشی از کار برای هر کسی مانند پرستار در منزل که در دنیای پزشکی کار می کند، میباشد. در نهایت، چیزهای خاصی باید به دلایل پزشکی، مالی و عملی ثبت شوند.  اگرچه ممکن است انجام کارهای تشریفات اداری برای پرستار در منزل خیلی خوش آیند نباشد، تکمیل کارهای کاغذی با تمرین ساده تر و سریعتر می شود. پیشنهاد می‌شود برای راهنمایی بیشتر به مطلب پرستار

به طور مداوم مهارت های جدید یاد بگیرید

هنگامی که به عنوان یکپرستار سالمند در منزل مشغول به کار هستید، نباید فکر کنید که همه چیز را میدانید. اختراعات و تکنولوژی های جدید هر روز در حال امدن هستند. رویه های موجود، پروتکل ها و توصیه ها اصلاح، قطع و یا جایگزین می شوند.به عنوان پرستار در منزل هرچه بیشتر بدانید، بهتر میتوانید از بیمارانتان مراقبت کنید. به عنوان پرستار در منزل، سعی کنید درکلاس هایی به صورت آنلاین و یا چه در دانشگاه محلی خود شرکت کنید.. به عنوان پرستار در منزل در سمینارها و کنفرانس های حرفه ای شرکت کنید. مقالات علمی بخوانید و نگاهی بر سرفصل هایی با موضوع سلامتی داشته باشید. به طور کلی به عنوان پرستار در منزل، همیشه آماده یادگیری چیزی جدید باشید.

تقاضای پرستار سالمند در منزل در کشورهای توسعه یافته

با توجه به جمعیت موجود در آمریکا، تقاضا برای پرستار در منزل بسیار زیاد است. اگر بخواهید راهنمایی های بیشتری به عنوان پرستار در منزل جدید به دست بیاورید، صحبت کردن با متخصصانی که قبلا در این زمینه کار می کرده اند، می تواند بسیار آموزنده باشد، تیم ما که متشکل از متخصصان حرفه ای است  در Phoenix Home Care و Hospice،  طیف گسترده ای از خدمات را شامل خدمات بهداشتی در خانه، مراقبت از بیمار در منزل، خدمات در منزل، خدمات خصوصی و خدمات مبتنی بر مصرف کننده آماده می کند. برای بررسی فرصت های شغلی، لطفا از مرکز حرفه ای ما دیدن کنید. شما همچنین می توانید به صورت آنلاین یا از طریق تلفن ما تماس بگیرید.

پرستار در منزل سلامت اول

درخواست فوری پرستار از مرکز سلامت اول

سایر مطالب مرتبط
0 0 رای ها
امتیاز خود را ثبت کنید
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

برای ثبت درخواست خدمات پرستاری در منزل و یا دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کرده و منتظر تماس از سمت کارشناسان ما باشید.