قیمت پرستار کودک چقدر است؟

جواب ساده ای به این سوال موجود نیست! برای جواب به این سوال باید به متغیر های زیر توجه کرد:
محل زندگی
نوع نگهداری کودک
سن کودک شما
میزان ساعت نگهداری کودک شما در مراکز
محلی که زندگی می کنید مهم ترین فاکتور در قیمت پرستار کودک است. قیمت پرستاری کودک در شهر سنت لوییس بسیار کمتر از منهتن می باشد و این هم بدلیل این است که هزینه ی زندگی و حقوق ماهیانه در این شهر از منهتن کمتر است. هزینه پرستاری کودک چه در مهد کودک و چه در خانه باشد ممکن است دو تا سه برابر در شهرهای گران نسبت به شهر های ارزان باشد . بهترین کار برای فهمیدن هزینه ها و قیمت پرستار کودک تماس با دوستان و مراکز نگهداری از کودکان می باشد.

مراکز نگهداری از کودکان چقدر هزینه دارد؟

هزینه و قیمت نگهداری از کودک شما در مراکز نگهداری از کودکان و یا مراکز پرستاری کودک در منزل به سن فرزند شما بستگی دارد. فرزند شما اگر زیر 5 سال داشته باشد هزینه نگهداری بیشتر می شود. هزینه متوسط مراکز نگهداری از کودک (خارج از منزل) در ایالات متحده آمریکا 11666 دلار در سال (972 دلار در ماه) می باشد ولی بسته به این که در کدام شهر زندگی می کنید می تواند از 3582 دلار تا 18773 دلار در سال (307 تا 1564 دلار در ماه ) تغییر کند .
البته در بعضی از شهر ها مانند سن فرانسیسکو و بوستون والدین از هزینه‌ی 2000 دلاری نگهداری از کودک در ماه خبر دادند . گران ترین ایالت ها در ایالت های آمریکا برای نگهداری از کودک به ترتیب زیر می باشد :
1- ماساچوست 2 – نیویورک 3- مینسوتا 4 – کلورودا 5- کالیفرنیا 6- ایلینوی 7 – واشنگتن 8- وینسکانسین
بر خلاف این ایالت ها ، ایالت میسیسیپی با قیمت مرکز نگهداری کودک معادل4650 دلار در سال ، کنتاکی 6500 دلار در سال و کارولینای جنوبی با 5850 دلار در سال ارزان ترین ایالت ها می باشند . هزینه ی مراکز نگهداری از کودکان در سنین 5 تا 8 سال در سنین مهدکودک و قبل از مدرسه کمتر از سنین کودکی می باشد گران ترین قیمت نگهداری از کودکان مربوط به ایالت های ماساچوست ، نیویورک ، مینسوتا ، وینسکانسین ، رود آیلند ، کلرودا و پنسیلونیا می باشد که به طور متوسط هزینه ی بالای 8000 دلار در سال را در پی دارد و کمترین هزینه‌ی نگهداری از کودکان مربوط به ایالت های میسیسیپی ، کنتاکی ، لوییزیانا ، اکلاهاما ، ویرجینای غربی ، آلاباما و کارولینای جنوبی می باشد که هزینه ی بین 4000 دلار تا 7000 دلار در سال را دارد .

(امتیاز دهید)
چگونه پرستار کودک باید فرزندان شما را تربیت کند؟
مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

جدیدترین مقالات

شبکه های اجتماعی سلامت اول

Instagram
Telegram
تماس 1527