قیمت پرستار در منزل چقدر است؟

اطلاعات و آمارهای موجود در این مقاله از سایت معتبر care.com اقتباس شده است و مربوط به گزارش سالیانه 2014 این سایت می باشند.
اولین گزارش سالانه هزینه های پرستاری از کودکان نشان می دهد که چگونه خانواده ها از هزینه های بالایی که بابت پرستاری از کودکان خود می پردازند شگفت زده می شوند! همچنین آمارهایی که در زمینه انتخاب هایی که برای پرستاری از کودکان وجود دارد و همچنین سرمایه گذاری و صرفه جویی در هزینه ها نیز مایه ی تعجب است.
245340 دلار! براساس آماری که توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده آمریکا ارائه شده است، این همان هزینه ای است که شما بابت تمام مخارج فرزند خود از بدو تولد تا 17 سالگی می پردازید. از مواد غذایی گرفته تا لباس و مراقبت های بهداشتی و آموزش و مدرسه و … . اما یک هزینه دیگری هم وجود دارد که بخشی از این تعدادی که برشمردیم می باشد که خانواده ها اغلب آن را فراموش کرده و یا بی اهمیت تلقی می کنند، و آن همان هزینه های نگهداری از فرزندان است.
آیا می دانستید که پرستاری از کودک، بزرگترین هزینه سالانه برای اکثر خانواده هاست؟ خانواده ها به طور متوسط در حدود 18000 دلار در سال برای آن هزینه می کنند. با این حال 42 درصد خانواده ها نیز بودجه ای به آن اختصاص نمی‌دهند.
در این بررسی، ما اطلاعات مربوط به هزینه های پرستاری از کودکان را با توجه به تنوعی که در زمینه هزینه ها وجود داشت و چگونگی تاثیر آن بر متوسط مخارج خانواده – بدون در نظر گرفتن تعداد فرزندان خانواده – ، از قسمت های مختلف ایالات متحده آمریکا گردآوری کردیم. ما خانواده هایی را که از خدمات سایت ما استفاده می کردند، بررسی کردیم و بر روی داده های داخلی تحقیق کردیم و آمارهایی که در سطح ملی، ایالتی و شهری موجود بود را نیز بررسی کردیم.
از این تحقیقات چه اطلاعاتی به دست آوردیم؟ آنچه در ادامه آمده است شما را با این آمارها که مربوط به سال 2014 هستند آشنا می کند و اطلاعات بیشتری را در مورد اینکه چگونه قیمت پرستاری از فرزند خود را در بودجه خانواده خود قرار دهید، در اختیار شما می گذارد.
هزینه های پرستاری از کودکان به طور متوسط بزرگترین هزینه را برای خانواده ها در بر داشته است:

هر آنچه لازم است در مورد جدایش شکمی بدانید
مطالعه کنید

هزینه های متوسط سالانه خانواده
مالیات 3000 دلار
بهداشت خانواده 4000 دلار
خوراک 10000 دلار
آموزش 11000 دلار
مسکن 17000 دلار
پرستاری از فرزندان 18000 دلار

75 درصد خانواده ها بابت هزینه هایی که می پردازند متعجبند و این آمار آنها را شگفت زده می کند، با این حال 42 درصد از خانواده ها، یعنی تقریبا نیمی از آن ها هزینه ای بابت پرستار کودک در منزل پرداخت نمی کنند، ولی به هر حال از ضروریات خانواده است.
در 63 درصد از خانواده های مورد مطالعه، هم پدر و هم مادر شاغل می باشند و در 84 درصد آنها حداقل یکی از والدین شاغل می باشند. با این حال نیازهای هر خانواده متفاوت است و هزینه ها نیز متفاوت خواهد بود.
اگر هزینه های متوسط هفتگی خانواده را در نظر بگیریم، برای پرستاری از فرزندان، هزینه های زیر را داریم (هزینه های داخل جدول به دلار و هفتگی است) :
برنامه پرستاری از کودک* مرکز مراقبت روزانه (چیزی شبیه به مهدکودک)* پرستاری که در ازای کاری که انجام دهد، خدمات خوراک و پوشاک و مسکن دریافت کند. پرستار کودک
نوزاد 127 186 360 472
نوزاد + 4 سال به بالا 254 336 360 495
نوزاد + 4 سال به بالا + کودک مدرسه ای 381 436 360 504
* هزینه های مربوط به “برنامه پرستاری از کودک” و “مراکز مراقبت روزانه” براساس نوزاد، کودک 4 سال به بالا و کودک مدرسه ای در کل ساعات پرستاری طبقه بندی می شوند. برخی از مراکز ممکن است تخفیفی برای ثبت نام خواهر و برادر (کنار هم) ارائه دهند.
همچنین ایالت ها در این زمینه متفاوت عمل می کنند. تحقیقی که روی مراقبت روزانه از کودکان 4 سال به بالا انجام شده است نشان می دهد که ساکنین ایالت هایی که با رنگ آبی مشخص شده اند، که عبارتند از: لوییزیانا، می سی سی پی، تنسی، کالیفرنیای جنوبی و داکوتای جنوبی بیشتر از سایر ایالت ها مراقبت روزانه را ترجیح می دهند. ولی در مقابل ساکنین ایالت هایی که با رنگ سبز مشخص شده اند که عبارتند از: اورگان، نیویورک، مینه سوتا، ورمونت و کلرادو تمایل کمتری به این کار دارند.

همچنین تحقیقی که روی پرستار کودک انجام شده است نشان می دهد که ساکنین ایالت هایی که با رنگ آبی مشخص شده اند، که عبارتند از: مریلند، نیوجرسی، نیوهمپ شایر، کنتیکت و مینه سوتا بیشتر از سایر ایالت ها مراقبت روزانه را ترجیح می دهند. ولی در مقابل ساکنین ایالت هایی که با رنگ سبز مشخص شده اند که عبارتند از: نیومکزیکو، آرکانزاس، کالیفورنیا، کلریدا و اورگان تمایل کمتری به این کار دارند.

هزینه های هفتگی خانواده هایی که داری نوزاد یا کودک 4 سال به بالا (غیرمدرسه ای) هستند در شهرهای مختلف بدین صورت است:
شهر مراقبت روزانه پرستار کودک
بوستون 664 531
نیویورک 547 550
مینی پولیس 536 413
سان فرانسیسکو 440 580
شیکاگو 373 458
سالت لیک 312 372
دالاس 276 438

پرستار کودک چگونه می تواند در مورد حقوق و مزایای خود با والدین مذاکره کند؟
مطالعه کنید

ضمناٌ هزینه هایی زیر را هم فراموش نکنید:
? هزینه های ثبت نام برای پرستار روزانه
? فعالیت کودکان (باغ وحش رفتن و …)
? پاداش تعطیلات و هدیه ها
? هزینه مسکن و غذا و … برای پرستار و معلم خانگی
? مالیاتی که بابت پرستار کودک پرداخت شود.
حال براساس این آمار، برنامه ای که ما به شما پیشنهاد میکنیم این است:
? ابتدا بودجه خانواده خود را تنظیم کنید و در نظر بگیرید که خانواده ها به طور متوسط 18 درصد درآمد خود را صرف پرستار کودک می کنند.
? 52 درصد خانواده ها اطلاعی ندارند که واجد شرایط معافیت های مالیاتی هستند، که بدین ترتیب می توانند 1200 دلار به خانواده بازگردانند.
? در “حساب هزینه های انعطاف پذیر” شرکت کنید. تنها 31 درصد کارکنان در آن شرکت میکنند ک بدین ترتیب می توانید 2000 دلار در هزینه های پرستاری از کودک خود صرفه جویی کنید.
? از طریق منابع انسانی شرکت می توانید از تسهیلات پرستاری کودک استفاده کنند که 76 درصد مردم به آن دسترسی ندارند. به گفته 83 درصد از کارکنان که از آن استفاده می کنند، در کاهش استرس آنها و تعادل زندگی و کار آنها موثر بوده است.

(امتیاز دهید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

جدیدترین مقالات

شبکه های اجتماعی سلامت اول

Instagram
Telegram
تماس 1527