استخدام پرستار در شرکت پرستاری سلامت اول 

اولویت ما در موسسه؛ استخدام پرستارهای باانگیزه، باحوصله و صبور است. چرا‌ که ما در شرکت پرستاری سلامت اول بر‌این باوریم که حفظ سلامت جسمانی و روانی افراد جامعه به میزان تخصص و انگیزه نیروهای مراقبتی و درمانی وابسته است. از این‌رو این مرکز، در نظر دارد از افراد متخصص و مشتاق در زمینه نگهداری، مراقبت، پرستاری و همچنین توانبخشی کودکان، سالمندان و بیماران دعوت به عمل آورد.

اگر شما خود را واجد شرایط همکاری با مرکز خدمات پرستاری سلامت اول، می‌دانید؛ لطفا فرم استخدامی انتهای همین صفحه را تکمیل نمایید و برای هماهنگی بیشتر با کارشناسان ما، تماس حاصل فرمایید.

مدارک مورد نیاز جهت استخدام پرستار

مدارک مورد نیاز استخدام پرستار در شرکت پرستاری سلامت اول؛ بسته به شغل درخواستی، متفاوت می‌باشد. بنابراین جهت اطلاع دقیق از مدارک و مراحل استخدام پرستاری در این مرکز؛ لطفا با کارشناسان ما، تماس بگیرید.

۱۰۰.۰۰۰ +

ساعت پرستاری

4.۰۰۰ +

پرستار

12.۰۰۰ +

متقاضی

استخدام پرستار در منزل

مزایای همکاری با سلامت اول

استخدام پرستار در سلامت اول

مزایای استخدام پرستار در سلامت اول

آموزش پرستاری و مربی‌گری تحت نظر اساتید باتجربه و دارای مدرک رسمی از سازمان‌های مربوطه. کلاس های حضوری و آنلاین آموزش پرستاری و بهیاری با اعطای گواهینامه رسمی سازمان فنی و حرفه ای.

استخدام پرستار در سلامت اول

مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ای

با شرکت در کلاس‌های آموزشی پرستاری سلامت اول؛ می‌توانید علاوه‌بر کسب آموزش‌ها و مهارت‌های لازم، گواهینامه و مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای دریافت کنید و شاغل شوید. (گواهی رسمی و قابل استعلام میباشد.)

استخدام پرستار در سلامت اول

تعامل با بازار کار

شرکت سلامت اول با دارا بودن دیتابیس بزرگی از مشترکین و مشتریان، بازار کار وسیعی در اختیار پرستاران و مراقبان قرار می‌دهد. با معرفی شما به مشتریان خوبمان؛ شرایط اشتغال شما براحتی فراهم خواهد شد.

استخدام پرستار در سلامت اول

مزایای استخدام پرستار در سلامت اول

آموزش پرستاری و مربی گری تحت نظر اساتید با تجربه و دارای مدرک رسمی از سازمان های مربوطه، کلاس های حضوری و آنلاین آموزش پرستاری و بهیاری با اعطای گواهینامه رسمی سازمان فنی و حرفه ای

استخدام پرستار در سلامت اول

مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ای

با شرکت در کلاس های آموزشی میتوانید علاوه بر کسب آموزش ها و مهارت های لازم گواهینامه و مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای دریافت کنید و شاغل شوید. گواهی رسمی و قابل استعلام میباشد.

استخدام پرستار در سلامت اول

تعامل با بازار کار

شرکت سلامت اول با دارا بودن دیتابیس بزرگی از مشترکین و مشتریان قدیمی و جدید، بازار کار وسیعی در اختیار پرستاران مراقبان قرار میدهد. با معرفی و ارجاع مشترک و پرستار زمینه اشتغال فراهم خواهد شد.

فرم درخواست همکاری

مرحله 1 از 2

50%

موسسه خدمات پرستاری سلامت اول ضامن اعتبار و امنیت شغلی پرستاران گرامی استخدام شده در این شرکت می‌باشد. همچنین ضمن عقد قرارداد رسمی با مددجویان، سبب آرامش خاطر شما هنگام نگهداری و مراقبت از مددجویان است.

شرکت استخدام پرستار سلامت اول

برای ارسال درخواست استخدام پرستاری در شرکت معتبر پرستاری سلامت اول با مجوز رسمی از وزارت بهداشت کشور، فرم بالا را پر کرده تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل کنند.

سوالات متداول

مدارک مورد نیاز به نوع خدمت استخدامی، بستگی دارد و نسبت به زمینه کاری درخواستی، متغیر است. اما همراه داشتن شناسنامه و کارت ملی الزامی می‌باشد. برای تکمیل اطلاعات با شماره 1527 تماس حاصل کنید.

در سلامت اول آموزش‌های مورد نیاز در زمینه پرستاری به‌صورت حرفه‌ای داده می‌شود. این دوره‌ها مدرک معتبر از سازمان فنی‌وحرفه‌ای دارند. به‌علاوه بعد از گذراندن دوره در صورت داشتن امتیازهای لازم؛ شما می‌توانید در شرکت پرستاری سلامت اول، مشغول به‌کار شوید.

 

در مرکز خدمات پرستاری سلامت اول؛ حقوق و درآمد پرستاران با توجه به شرایط بیمار، کودک و سالمند و نوع قرارداد مد نظر خانواده‌ها که تعیین کننده سطح و میزان وظایف پرستار است؛ متغیر است.

این مرکز پرستاری انواع خدمات مراقبتی و پرستاری سالمند، پرستار بیمار و پرستار کودک در منزل را با بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات ارائه می‌دهد.

در مرکز پرستاری سلامت اول، بر اساس قراردادهای ما با مشتریان، ساعت‌های کاری مختلفی وجود دارد؛ ساعت‌های کاری به‌صورت ساعتی، شبانه‌روزی و یا موردی می‌تواند باشد.

3 دیدگاه
استخدام پرستار در سلامت اول
آرش

شرایط استخدام پرستار سالمند چطور هست؟ پرستار آقا

استخدام پرستار در سلامت اول
parisa nabi

سلام وقت بخیر
وابسته به شرایط شما اعزام پرستار متفاوت می‌باشد، برای اطلاع از شرایط با مشاورین مرکز در تماس باسید.

استخدام پرستار در سلامت اول
sanaz

وقت بخیر من محصل رشته پرستاری هستم اما هنوز فارق التحصیل نشدم، میتونم شروع بکار کنم؟

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

هشت + سیزده =

تماس 1527