مرکز پاسخگویی 24 ساعته ☎ 1527

درباره شرکت خدمات پرستاری سلامت اول

شرکت خدمات پرستاری سلامت اول با بیش از 15 سال سابقه کاری و دارای مجوز وزارت بهداشت با مدیریتی صبور، آماده ارائه خدمات پرستاری سالمند، پرستار کودک و پرستار بیمار با پشتیبانی 24 ساعته می‌باشد. سلامت اول توانسته با اعزام نیرو جوان، با دقت و کیفیت بالا، بهترین شرکت، در زمینه کاری خودش باشد و بالاترین میزان رضایت را از بیشترین مشترک‌های خود داشته باشد. مرکز پرستاری سلامت اول اماده ارائه خدمات در 24 ساعت شبانه‌روز در هر روز هفته می‌باشد کافی است با شماره  چهار رقمی 1527 تماس بگیرید تا پشتیبان‌هایمان پاسخ گوی شما عزیزان باشند و راهنمایی لازم را به شما بدهند.

شرکت پرستاری سلامت اول با بیش از 3000 نیرو فعال می‌تواند در کمترین زمان و بهترین قیمت، مشکل مراقبت از سالمند، کودک و یا بیمار را رفع کند. والدین شاغل که نگران مراقبت از کودک خود هستند یا اگر در خانه سالمندی دارند که نیاز به مراقب‌های ویژه دارد، مرکز سلامت اول با کادری آموزش دیده آماده ارائه پرستار مورد اعتماد، وظیفه شناس و دلسوز برای نوزاد و یا سالمند شما است. با مشاوه رایگان با کارشناسان ما در سلامت اول، بهترین پرستاران ما آماده خدمت‌رسانی به شما همشهری‌های تهرانی هستند.

تماس با موسسه پرستاری سلامت اول

طی سال‌های گذشته و در راستای مسئولیت اجتماعی خود، ما توانسته‌ایم به ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان و رفاه خانواده‌ها کمک کنیم و آسودگی خاطر را برایشان به ارمغان بیاوریم. همچنین، فرصتی فراهم آوره‌ایم تا بیش از سه هزار نفر از کادر درمانی متخصص و مجرب، بتوانند مشغول به ارائه خدمات باشند.

۳۰۰۰ +

همکاری با کادر درمان

مزایای استفاده از خدمات سلامت اول

سلامت اول
خط ویژه 1527
درباره ما
پاسخگویی 24 ساعته
درباره ما
کادر معتمد و مجرب
سلامت اول
نیروهای آموزش دیده
برای ثبت درخواست خدمات پرستاری در منزل و یا دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کرده و منتظر تماس از سمت کارشناسان ما باشید.