مرکز پاسخگویی 24 ساعته ☎ 1527

متخصص داخلی در منزل

اگر بالای ۱۸ سال سن دارید و دردها و علائم گیج‌کننده‌ای را در بدن خود احساس می‌کنید، حتما نیاز به یک جلسه ویزیت متخصص داخلی دارید. این متخصص همان طبیب دانایی است که ارتباط ارگان‌های داخلی بدن با علائمتان را مشخص خواهد کرد و در روند پیشگیری و درمان بیماری‌های مختلف راهنمایتان خواهد شد.

 شاید خیلی اوقات دردهای مختلف و عجیبی را در داخل بدن تجربه کنید، اما وقت و انرژی کافی برای یافتن مطب و مراجعه به پزشک متخصص را نداشته باشید. در این شرایط می‌توانید روی کمک سلامت اول حساب کنید و از خبره‌ترین پزشکان مجموعه برای برطرف ساختن مشکل خود بهره ببرید.  

متخصص داخلی در منزل

ویژگی خدمات پزشک داخلی در منزل سلامت اول

زمان

سرعت عمل

شبانه روزی

روحیه بیمار

ویزیت متخصص داخلی در منزل

ریشه تمام فوق‌تخصص‌های پزشکی، رشته داخلی است و یک متخصص داخلی، می‌تواند بین رشته‌های مختلف پزشکی ارتباط موثر برقرار کند. ارتباطی که با تحقیقات و پژوهش‌های گسترده همراه است و کلید درمان تمام دردها و علائم را در بطن خود جای داده است. چراکه متخصص این رشته می‌تواند علائم غیرطبیعی و پراکنده، بیماری‌های متعدد و گوناگون را تشخیص داده و برای درمان آن‌‌ها راهکارهای موثری ارائه دهد.

ویزیت متخصص داخلی به پیشگیری، تشخیص و درمان انواع دردهای سیستم تنفس، قلب و عروق، گوارش، کلیه، مفاصل و… کمک می‌کند و در مدیریت بیماری‌های عفونی، سرطان و البته بیماری‌های مزمنی همچون دیابت، فشار خون و… موثر واقع می‌شود. از معلومات بی‌پایان و تجربیات بی‌نظیر متخصصان سلامت اول بهره ببرید.

ویزیت متخصص داخلی در منزل
فرم درخواست متخصص داخلی در منزل
ویزیت متخصص داخلی در منزل

پزشک داخلی در منزل چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

  • معاینه و تشخیص بیماری؛ پزشک داخلی معاینات اولیه در مورد چشم، گوش، گلو، دهان و دندان را انجام داده و وضعیت تنفس، ضربان قلب، پوست و ناخن، ترکیب بدن و… را مورد سنجش قرار می‌دهد. 
  1. همراهی در روند درمان؛ بعداز تشخیص قطعی بیماری، پزشک داخلی سعی می‌کند اطلاعات دقیقی از هر روش درمانی را در اختیار بیمار قرار دهد. او دقیق و محتاطانه وضعیت بیمار در روند درمان را می‌سنجد و در این مسیر پرچالش، روحیه‌بخش وی می‌باشد. 
  2. پیشگیری از بیماری‌ها؛ از آنجایی که پیشگیری بهتر از درمان است، یکی از وظیفه‌های مهم متخصص داخلی، ارائه توصیه‌های پیشگیرانه به افراد مستعد بیماری می‌باشد. خصوصا در افرادی که پیش‌زمینه دیابت، فشار خون، چاقی، سرطان و… را دارند، توصیه‌های پیشگیرانه در حوزه تغذیه، فعالیت بدنی و دیگر ابعاد زندگی، بسیار کارآمد واقع می‌شود.
 

در چه زمان‌هایی بهتر است از خدمت متخصص داخلی استفاده کنید؟

زمانی که با چند بیماری به‌طور همزمان درگیر هستید، از بیماری‌های مزمن و پیشرونده‌ای چون دیابت، عفونت، میگرن و… رنج می‌برید و یا علائم متعدد و گیج‌کننده‌ای را احساس می‌کنید، باید از یک متخصص حاذق و باتجربه در رشته داخلی کمک بگیرید‌. منشا بسیاری از دردهای شدید و مبهم شکم و قفسه سینه شما، با یک ویزیت متخصص داخلی پیدا خواهد شد و تمام این دردها با بکارگیری روش درمانی مناسب قابل کنترل هستند‌.

برای چه بیماری‌هایی بهتر است از خدمت متخصص داخلی استفاده کرد؟

 انواع بیماری‌ها و دردهای قلبی، کلیوی، تنفسی، گوارشی، مفصلی، عفونی و انواع سرطان توسط متخصص داخلی تشخیص و درمان می‌شوند‌. همچنین لازم است برای رفع مشکلات کبد، امراض خونی، چاقی، افسردگی، اختلالات هورمونی، فشار خون و کلسترول بالا، از یک جلسه ویزیت متخصص داخلی بهره ببرید.

مزایای ویزیت پزشک متخصص در خانه

مزایای ویزیت پزشک متخصص در خانه

  • افزایش آرامش و آسودگی خاطر بیمار برای معاینه و درمان در فضای خانه
  • جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی در رفت‌وآمد و مراجعه به مراکز درمانی
  • کاهش ریسک ابتلا به عفونت‌های بیمارستانی (در مراجعه به مراکز درمانی)
  • تقویت روحیه بیمار با قرارگیری در جو صمیمی خانواده و دوری از جو دلخراش بیمارستان
متخصص داخلی در منزل

نقاط تحت پوشش خدمات اعزام متخصص داخلی به منزل

در هر نقطه از تهران بزرگ که هستید، می‌توانید از خدمات اعزام متخصص داخلی به منزل بهره‌مند شوید. شیوه اعزام متخصص داخلی از مجموعه سلامت اول به‌نحوی است که می‌توانید روی خدمت‌رسانی اضطراری پزشکان حساب کنید و در کوتاهترین زمان ممکن پس از ثبت درخواست، میزبان پزشک متخصص باشید.
شرکت خدمات پرستاری سلامت اول، دارای کادر مجربی از پرستاران آموزش‌دیده است، که هر یک در زمینه‌های مختلفی همچون، پرستاری از سالمند، مراقبت از کودک و نوزاد و یا نگهداری از بیمار در بیمارستان یا منزل، متخصص  هستند.

سخن پایانی

در این مطلب ابتدا در مورد ویژگی‌هایی که مرکز پرستاری سلامت اول دارد صحبت کردیم و سپس خدماتی که پزشک عمومی در منزل ارائه می‌دهد را شرح دادیم. افرادی که شرایط خاص دارند، می‌توانند از این خدمات استفاده کنند. در مورد مزایای آن نیز مطلبی را در اختیارتان قرار دادیم. چنانچه قصد دریافت خدمات پزشکی از سلامت اول را دارید، با ما در تماس باشید.

سوالات متداول

 شاید خیلی اوقات دردهای مختلف و عجیبی را در داخل بدن تجربه کنید، اما وقت و انرژی کافی برای یافتن مطب و مراجعه به پزشک متخصص را نداشته باشید. نیاز به اعزام یک مختصص در منزل در زمان مورد نظر ما می‌تواند پاسخ درستی به این مشکل باشد.

ویزیت متخصص داخلی به پیشگیری، تشخیص و درمان انواع دردهای سیستم تنفس، قلب و عروق، گوارش، کلیه، مفاصل و… کمک می‌کند و در مدیریت بیماری‌های عفونی، سرطان و البته بیماری‌های مزمنی همچون دیابت، فشار خون و… موثر واقع می‌شود.

معاینه و تشخیص بیماری، همراهی در روند درمان و در نهایت پیشگیری از بیماری‌ها را ارائه می‌دهد.

جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی در رفت‌وآمد و مراجعه به مراکز درمانی و از آن مهم‌تر افزایش آرامش و آسودگی خاطر بیمار برای معاینه و درمان در فضای خانه است.

برای اطلاع از قیمت دقیق بستگی به شرایط بیمار دارد و شما می‌توانید با شماره 1527 تماس بگیرید و از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

اگر می‌خواهید از خدمت اعزام متخصص داخلی به منزل بهره‌مند شوید، با کارشناسان مجموعه بزرگ سلامت اول تماس حاصل فرمائید. ما با گردهم آوردن جمعی از خبره‌ترین پزشکان، بستری را فراهم آورده‌ایم تا بتوانید به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن از خدمات تخصصی پزشکی بهره ببرید. 

بله، نه تنها همان کیفیت را دارد بلکه در زمان، سرعت عمل، پاسخگویی 24 ساعته و تاثیر در روحیه بیمار در منزل خود نیز نقش بسزایی دارد.

برای ثبت درخواست خدمات پرستاری در منزل و یا دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کرده و منتظر تماس از سمت کارشناسان ما باشید.