مرکز پاسخگویی 24 ساعته ☎ 1527

طب سالمندی در منزل

خدمات طب سالمندی در منزل بهترین انتخاب برای سالمندانی هستند که توانایی حضور در مراکز درمانی را ندارند. به موجب دریافت این خدمات می توان به بهبود بیماری های حاد و مزمن سالمندان پرداخت و از برنامه های مراقبتی ویژه ای در این راستا بهره مند شد. این خدمات باید کیفیت بالایی داشته و موجب بهبود سطح کیفی زندگی سالمندان شوند. در ادامه این نوشتار از مرکز پرستاری به بررسی خدمات طب سالمندی و مزایای آن ها خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

طب سالمندی در منزل

ویژگی خدمات طب سالمندی در منزل سلامت اول

زمان

سرعت عمل

شبانه روزی

روحیه بیمار

طب سالمندی

ویزیت سالمند در منزل

همانطور که اطلاع دارید، در کنار خدمات پرستاری قابل ارائه در منزل، از طرف شرکت پرستاری سلامت اول، مانند: پرستار سالمند، بیمار و کودک، خدمات پزشکی تخصصی نیز در این مرکز ارائه می‌شود. ویزیت سالمند در منزل یکی از خدمات تخصصی ما است که این امکان را برای شما عزیزان فراهم می سازد تا از خدمات پزشکان متخصص جهت انجام معاینات بالینی در منزل خود بهره مند شوید. به موجب این معاینات بالینی می توان مواردی همچون سطح هوشیاری سالمند، علائم حیاتی وی را مورد بررسی قرار داد. اگر با علائم حیاتی آشنایی داشته باشید می‌دانید که این علائم شامل حرارت بدن، تنفس، نبض و فشار خون می‌شوند و کنترل آن ها در راستای تامین سلامت سالمند اهمیت بسیار زیادی دارد.

پزشک متخصص طب سالمند کیست؟

متخصصین فعال در حوزه طب سالمند با تکیه بر دانش و مهارت خود این توانمندی را دارند تا از افراد سالمند و کسانی که بیشتر از 65 سال سن دارند مراقبت نمایند. آموزش هایی که این پزشکان طی دوران تحصیلی خود دیده اند به آن ها مهارت بالایی جهت تامین سلامت سالمندان اعطاء کرده اند و این موضوعی است که نباید نادیده گرفته شود.

پزشکان متخصص طب سالمند در حوزه درمان بیماری های مختلفی فعالیت دارند. اگر بخواهیم اشاره ای اجمالی به این بیماری‌ها داشته باشیم می‌توان مواردی همچون پوکی استخوان، آلزایمر، آرتریت، مشکلات حرکتی، زوال عقل و بیماری های قلبی را نام برد که در حال حاضر سالمندان بسیار زیادی از آن ها رنج می‌برند.

فرم درخواست متخصص طب سالمند در منزل
خدمات طب سالمندی

چرا خدمات طب سالمندی در منزل سلامت اول؟​

انتخاب یک مرکز معتبر خدمات طب سالمندی در منزل اهمیت بسیار زیادی دارد و نباید در این زمینه سهل انگاری نمود. در حال حاضر مراکز بسیار زیادی در این زمینه فعالیت دارند؛ اما آیا می توان تمام آن ها را معتبر دانست؟ با توجه به این موضوع توصیه داریم کیفیت خدمات این مراکز را مورد بررسی قرار دهید تا نسبت به تخصص بالای آن ها اطمینان یابید.

مرکز سلامت اول تمام امکانات لازم برای تامین رفاه سالمندان را در منزل فراهم ساخته است تا مراقبت های متمایزی را برای سالمندان خود در منزل دریافت کنید. ما در مجموعه سلامت اول متخصصینی را برای مراقبت از سالمندان شما اعزام می‌کنیم که دانش و مهارت بالایی برای تمرکز بر درمان و بهبود سالمندان شما دارند. این متخصصین توجه بسیار زیادی بر افزایش کیفیت زندگی سالمندان دارند و با ارائه برنامه های مراقبتی مناسب می توانند شرایطی ایده آل را برای آن ها فراهم سازند.

پزشک طب سالمند در منزل چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

مجموعه خدماتی که توسط متخصصین طب سالمندی در منزل دریافت می‌کنید به خوبی می‌توانند نیازمندی های سالمندان را برآورده سازند. این خدمات شامل موارد زیر می شوند.

 • تعیین اولویت ها و بررسی اهداف سالمند برای ارائه مراقبت های اصولی

 • ارائه برنامه های مراقبتی مفید و کارآمد

 • بررسی داروهای مصرفی سالمند

 • تجویز مراقبت های آرامش بخش و تسکین دهنده

 • هماهنگی کامل با پرستار سالمند جهت ارائه مراقبت های بهداشتی و پزشکی

خدمات طب سالمندی در منزل مناسب چه کسانی است؟

دوران سالمندی از جمله دورانی است که با تغییرات قابل توجه ای همچون کاهش بینایی، کاهش شنوایی و با ابتلا به بیماری های مختلف مواجه می‌شوید. در این دوران برخی نیاز مبرمی به دریافت خدمات طب سالمندی دارند تا بتوانند کیفیت زندگی را همچون گذشته حفظ کنند. اگر شما نیز جزء افرادی هستید که نگرانی بسیار زیادی برای مراقبت از سالمندان خود در منزل دارید، خدمات طب سالمندی می تواند به شما کمک های شایانی نماید.

اعزام متخصص طب سالمند

در چه بیماره‌هایی بهتر است از متخصص طب سالمند در منزل استقاده نمود؟​

خدمات طب سالمندی در منزل راهکاری مناسب برای مدیریت بیماری های مزمن و حاد هستند. این بیماری ها مواردی همچون نارسایی های قلبی، دیابت، آرتروز، آلزایمر و پوکی استخوان را در بر می گیرند. مراجعه متخصصین طب سالمندی به منزل شما می‌تواند راحتی بیشتری را برای سالمند فراهم سازد.

مزایای ویزیت سالمند در منزل چیست؟

 • دریافت مراقبت های عمومی با بالاترین کیفیت
 • مدیریت کامل بیماری ها
 • عدم نیاز به مراجعه سالمند به مراکز درمانی
 • فراهم ساختن آرامش و آسایش سالمند
 • دریافت خدمات شخصی تر
 • امکان ویزیت منظم سالمند
 • پیشگیری از هرگونه استرس و ترس از درمان 
درخواست متخصص طب سالمندی

خدمات ویزیت سالمند در منزل چه ویژگی هایی بهتر است داشته باشد؟

خدمات طب سالمندی باید ویژگی های خاصی داشته باشند تا بتوان آن ها را اثربخش دانست. پزشکان فعال در این حوزه باید آگاهی کاملی بر بدن افراد سالمند داشته و از توانایی بالایی برای انتخاب بهترین روش درمانی برخوردار باشند. این خدمات بایستی به طور منظم و توسط افراد متخصص ارائه شوند. علاوه بر این راهکارهای تجویزی لازم است به درمان و بهبود سریع تر بیمار کمک کنند.

سخن پایانی

در این نوشتار به معرفی کامل متخصصین طب سالمندی در منزل پرداختیم. این متخصصین دانش و درک بالایی جهت درمان سالمندان دارند و کیفیت خدمات آن ها می تواند به بهبود کیفیت زندگی این افراد کمک های شایانی نماید. در انتخاب مراکز خدمات طب سالمندی باید دقت عمل بالایی را به کار گرفت تا این خدمات را با بالاترین کیفیت دریافت کرد.

سوالات متداول

خدمات طب سالمندی در منزل بهترین انتخاب برای سالمندانی هستند که توانایی حضور در مراکز درمانی را ندارند. به موجب دریافت این خدمات می توان به بهبود بیماری های حاد و مزمن سالمندان پرداخت و از برنامه های مراقبتی ویژه ای در این راستا بهره مند شد.

متخصصین در حوزه طب سالمند با تکیه بر دانش و مهارت خود این توانمندی را دارند تا از افراد سالمند و کسانی که بیشتر از 65 سال سن دارند مراقبت نمایند.

دوران سالمندی از جمله دورانی است که با تغییرات قابل توجه ای همچون کاهش بینایی، کاهش شنوایی و با ابتلا به بیماری های مختلف مواجه می شوید. در این دوران برخی نیاز مبرمی به دریافت خدمات طب سالمندی دارند تا بتوانند کیفیت زندگی را همچون گذشته حفظ کنند. اگر شما نیز جزء افرادی هستید که نگرانی بسیار زیادی برای مراقبت از سالمندان خود در منزل دارید، خدمات طب سالمندی می تواند به شما کمک های شایانی نماید.

مدیریت کامل بیماری ها، عدم نیاز به مراجعه سالمند به مراکز درمانی، فراهم ساختن آرامش و آسایش سالمند را می‌توان نام برد.

تعرفه های متخصصین طب سالمند با توجه به اینکه بیماری‌هایی که سالمندان دچار آن‌ها می‌شوند زیاد است، متفاوت می‌باشد و در صورت اطلاع از قیمت دقیق با کارشناسان مرکز سلامت اول تماس حاصل فرمائید.

باید به دنبال پزشکان فعال در این حوزه باشید که آگاهی کاملی بر بدن افراد سالمند داشته و از توانایی بالایی برای انتخاب بهترین روش درمانی برخوردار باشند.

برای ثبت درخواست خدمات پرستاری در منزل و یا دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کرده و منتظر تماس از سمت کارشناسان ما باشید.