مرکز پاسخگویی 24 ساعته ☎ 1527

متخصص اطفال در منزل

 کودکان و به‌ویژه نوزادان به‌دلیل برخورداری از سیستم ایمنی ضعیف چندین برابر بزرگسالان در معرض خطر ابتلا به انواع بیماری قرار دارند. ممکن است در هر زمان از شبانه‌روز احساس کنید که کودکتان بی‌تاب شده؛ تب دارد و یا مدام استفراغ می‌کند! در این شرایط برای بهبود حال کودک، بهترین اقدام، کمک گرفتن از متخصص اطفال در منزل است که در سریع‌ترین زمان ممکن خود را به کودک رسانده و با نهایت مهارت و دلسوزی خدمات لازم را به وی ارائه می‌دهد.

متخصص اطفال در منزل

ویژگی خدمات متخصص اطفال در منزل سلامت اول

زمان

سرعت عمل

شبانه روزی

روحیه بیمار

ویزیت دکتر کودکان در منزل

اگر کودکی در منزل داشته باشید، حتما برایتان پیش آمده نیمه‌شبی متوجه شوید که کودکتان حال خوشی ندارد و اگر او را به درمانگاه منتقل کنید، در فضای آلوده آنجا حالش وخیم‌تر خواهد شد. در این شرایط یکی از هوشمندانه‌ترین اقدامات که به همت مجموعه بزرگ سلامت اول بستر آن فراهم شده، استفاده از خدمات ویزیت کودکان در منزل است. پزشکانی خبره و متخصص از سراسر کشور آماده خدمت‌رسانی ۲۴ ساعته به والدین گرامی هستند تا با بهترین هزینه، خدمات معاینه، تشخیص و درمان بیماری‌های اطفال را به انجام برسانند.

متخصص اطفال در منزل
فرم درخواست متخصص اطفال در منزل
اعزام متخصص اطفال در منزل

چرا پزشک کودک در منزل (سلامت اول) ؟

 • اعزام متخصص اطفال در مجموعه سلامت اول، در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌پذیرد.
 • تمامی متخصصان سلامت اول از مدارک معتبر و سال‌ها سابقه کار در بیمارستان برخوردار هستند.
 • پزشکان مجموعه ما، به مهارت‌های ارتباط با کودک تسلط دارند و با دلسوزی و همدلی، انگیزه درمان را در کودک تقویت می‌کنند.
 • تمام مراحل تشخیص و درمان تحت نظارت و پشتیبانی مجموعه قرار دارند.
 • اگر نیاز باشد، در کنار اعزام پزشک، اعزام دارو و تجهیزات پزشکی خانگی نیز انجام می‌شود تا عملیات درمان به بهترین نحو انجام پذیرد.

پزشک اطفال در منزل؛ چه خدماتی ارائه میدهد؟

  1. بررسی شرایط کودک و کسب اطلاعات لازم؛ در اولین قدم پزشک با هوشیاری و پرسشگری، شرایط کودک را مورد بررسی قرار می‌دهد؛ و بر حسب سن و جنسیت، تغذیه و تحرک او را می‌سنجد.
  2. معاینه؛ برای انواع دردها و مشکلات، معاینات لازم متفاوت هستند و معاینه گلو، گوش، چشم و سنجش فشار خون، تحریک عصب و ضربان قلب از جمله اقداماتی هستند که در بررسی وضعیت کودک انجام می‌شوند. همچنین در معاینه نوزادان و کودکان کم‌سال، سنجش رشد جسمی و عقلی کودک مد نظر پزشک قرار دارد.
  3. تشخیص بیماری؛ نتیجه معاینه و انجام آزمایشات تکمیلی (در صورت لزوم)، تشخیص بیماری را امکان‌پذیر می‌کند. اگر برای تشخیص بیماری، نیاز باشد، پزشک عکس‌برداری، آزمایش خون یا اقداماتی مانند این را توصیه می‌نماید تا به نتایج دقیق و قطعی دست یابد.
  4. ارائه راهکارهای درمانی؛ پس از تشخیص بیماری، برحسب شرایط ممکن است نیاز به تغییر سبک زندگی (تغذیه و تحرک)، دارودرمانی یا (در موارد خاص)، جراحی باشد که در مورد آن پزشک نظر قطعی را می‌دهد.

برای چه بیماری‌های به پزشک کودک در منزل نیاز دارید؟

نیاز به خدمات پزشک کودکان در منزل زمانی احساس می‌شود که کودک به‌طور اضطراری علائم غیرطبیعی را بروز می‌دهد. به‌عنوان مثال دچار دل‌درد، سردرد، بیقراری، تب یا تهوع، استفراغ و اسهال شده و یا از لحاظ روحی، در بحران قرار گرفته است. در این شرایط، ممکن است مراجعه به مراکز درمانی سخت و آزاردهنده باشد و بهتر است که مداوا، توسط پزشکی خبره، و در فضای منزل انجام گیرد. همچنین برخی والدین برای مشاوره در مورد تغذیه، واکسیناسیون و مراقبت‌های روحی و جسمی از کودکان از پزشک اطفال در منزل کمک می‌گیرند و با این اقدام، بر سلامت و بهداشت عمومی کودک نظارت کافی را دارند.

خدمات پزشک اطفال در منزل؛

مزایای اعزام متخصص اطفال در منزل

 • دسترسی راحت به پزشکان متخصص و باتجربه که از فیلتر سنگین استخدام مجموعه، گذر کرده‌اند.
 • دسترسی ۲۴ ساعته به پزشک که امکان مداوای اضطراری را فراهم می‌کند.
 • افزایش آرامش و امنیت کودک در محیط آرام منزل
 • جلوگیری از بدتر شدن وضعیت سلامت کودک در محیط آلوده درمانگاه و بیمارستان
 • صرفه‌جویی در زمان؛ با حذف اتلاف وقت در ترافیک، نوبت دهی مرکز درمانی و…
 • کاهش ریسک عفونت بیمارستانی که با مراجعه به محیط درمانی جان کودک را تهدید می‌کند.
 • تمرکز پزشک بر وضعیت جسمی و روحی یک بیمار (کودک شما) و کسب اطلاعات بیشتر در مورد تغذیه و شرایط روحی وی
اعزام پزشک کودک در منزل

نقاط تحت پوشش خدمات پزشک کودکان در منزل سلامت او ل

پزشکان متخصص و باتجربه سلامت اول برای خدمت‌رسانی به مراجعین گرامی در تمام نقاط تهران بزرگ آماده هستند. در هر زمان از شبانه‌روز که درخواست داشته باشید، این نیروها خود را به شما خواهند رساند و در بهبود وضعیت روحی و جسمی کودک، یاریتان خواهند کرد. فاصله کم پزشکان نسبت به محله‌های محتلف تهران این امکان را فراهم می‌کند که خدمت‌رسانی با کمترین تاخیر صورت گیرد و سلامت کودک به‌هیچ عنوان به خطر نیفتد.

در مرکز خدمات پرستاری سلامت اول، امکان اعزام کادری متخصص و آموزش دیده جهت پرستاری از کودک در منزل، وجود دارد. تنها کافی‌ست با مشاورین ما در سلامت اول تماس حاصل فرمایید.

سخن پایانی

شاید در گذشته‌های نه چندان دور، دسترسی به پزشکان ماهر و خبره کاری دشوار و فوق‌العاده زمان‌بر بود، اما به لطف گسترش فناوری و به همت مجموعه بزرگ سلامت اول این امکان فراهم شده است. پزشکان مجموعه از باتجربه‌ترین‌های کار خود هستند و با هزینه مناسب و در کمترین زمان ممکن، حال کودک دلبندتان را بهبود می‌دهند.
سوالات متداول

 ممکن است در هر زمان از شبانه‌روز کودکتان بی‌تاب شده؛ تب دارد و یا مدام استفراغ می‌کند! در این شرایط برای بهبود حال کودک، بهترین اقدام، کمک گرفتن از متخصص اطفال در منزل است که در سریع‌ترین زمان ممکن خدمات لازم را به وی ارائه می‌دهد.

اگر نیاز باشد، در کنار اعزام پزشک، اعزام دارو و تجهیزات پزشکی خانگی نیز انجام می‌شود تا عملیات درمان به بهترین نحو انجام پذیرد.

برای مشاوره در مورد تغذیه، واکسیناسیون و مراقبت‌های روحی و جسمی از کودکان از پزشک اطفال در منزل کمک بگیرید و با این اقدام، بر سلامت و بهداشت عمومی کودک نظارت کافی را داشته باشید.

دسترسی راحت به پزشکان متخصص و باتجربه که از فیلتر سنگین استخدام مجموعه، گذر کرده‌اند. دسترسی ۲۴ ساعته به پزشک که امکان مداوای اضطراری را فراهم می‌کند.

هزینه پزشک اطفال به موارد مختلفی بستگی دارد که برای اطلاع از قیمت دقیق، می‌توانید با شماره 1527 تماس حاصل فرمایید و از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

نیاز به خدمات پزشک کودکان در منزل زمانی احساس می‌شود که کودک به‌طور اضطراری علائم غیرطبیعی را بروز می‌دهد. به‌عنوان مثال دچار دل‌درد، سردرد، بیقراری، تب یا تهوع، استفراغ و اسهال شده و یا از لحاظ روحی، در بحران قرار گرفته است که با مراجعه به متخصص اطفال قابل بهبود خواهد بود.

مواردی مانند نشانی، شماره تماس، شرح مشکل فعلی و سابقه بیماری کودک حائز اهمیت است.

برای ثبت درخواست خدمات پرستاری در منزل و یا دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کرده و منتظر تماس از سمت کارشناسان ما باشید.