مرکز پاسخگویی 24 ساعته ☎ 1527

درخواست آمبولانس خصوصی

ممکن است برایتان پیش آمده باشد در شرایطی که یکی از عزیزانتان بدحال است، درخواست آمبولانس بدهید و با هزار تاخیر و ولی و اما آمبولانسی نه چندان مجهز را تحویل بگیرید. سلامت اول در راستای حل این مسئله دست به اقدامی مثبت زده که در آن امکان درخواست آمبولانس خصوصی در کوتاهترین زمان ممکن را فراهم می‌کند. آمبولانس خصوصی سلامت اول با بهترین امکانات و تجهیزات و مجرب‌ترین کادر درمان به منزل بیمار اعزام می‌گردد و با آرامش و در عین حال سرعت عمل بالا، او را به مرکز درمانی می‌رساند.

 در شرایطی که نیاز است بیمار هرچه زودتر از منزل به مرکز درمانی و یا برعکس، از مرکز درمانی به منزل منتقل شود، و در کنار آن شرایط آرام و مناسب خود را داشته باشد، درخواست آمبولانس فوری از سلامت اول، یک اقدام هوشمندانه محسوب می‌شود.

اعزام آمبولانس خصوصی

مزیت اعزام آمبولانس خصوصی به منزل در سلامت اول

زمان

سرعت عمل

شبانه روزی

روحیه بیمار

درخواست آمبولانس فوری

موسسه سلامت اول، با همکاری کادر پزشکی و پرستاران حرفه‌ای و متخصص، به عنوان یک مرجع تخصصی در زمینه سلامت، خدمات گسترده‌ای ارائه می‌کند. این موسسه با ارائه خدمات پزشکی و پرستاری با کیفیت، بهبود و حفظ سلامت فردی و خانوادگی را، به رسالت اصلی خود تبدیل نموده‌است.
اگر کودک و به‌خصوص نوزادتان دچار بیماری یا درد شدیدی شده، و یا دارای بیماری بدحال با مشکل اعصاب و روان، تصادف، شکستگی و… هستید، درخواست آمبولانس خصوصی به‌صورت فوری، شما را نجات خواهد داد! چراکه خدمت‌رسانی این آمبولانس کاملا اضطراری و فوری است و سلامت اول به‌صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شما هم‌وطنان گرامی است.

 در شرایطی که نیاز است بیمار هرچه زودتر از منزل به مرکز درمانی و یا برعکس، از مرکز درمانی به منزل منتقل شود، و در کنار آن شرایط آرام و مناسب خود را داشته باشد، درخواست آمبولانس فوری از سلامت اول، یک اقدام هوشمندانه محسوب می‌شود.

درخواست آمبولانس خصوصی
فرم درخواست اعزام آمبولانس خصوصی
ویزیت متخصص داخلی در منزل

شرایط اعزام آمبولانس خصوصی برای ارسال به محل چیست؟

آمبولانس خصوصی سلامت اول با توجه به وضعیت عمومی بیمار، با امکانات و تجهیزات لازم پزشکی در محل حاضر می‌شود. وجود تیمی دلسوز و دقیق در این آمبولانس سبب شده خدمت‌رسانی به‌وسیله آن، بیمار را در شرایط مناسب و بهبود دهنده‌ای قرار دهد و حتی اگر بیمار هیچ همراهی نداشته باشد، عملیات کمک‌رسانی به وی با نهایت امنیت و آرامش انجام می‌پذیرد.

درحالی‌که آمبولانس دولتی بیمار را به بیمارستان‌های دولتی منتقل می‌کند، آمبولانس خصوصی امکان انتقال وی به بیمارستان‌های خصوصی و دور را نیز فراهم می‌کند و این عملیات در شهر شلوغ و پرترافیک تهران با نهایت سرعت و سهولت انجام می‌پذیرد.

چرا برای دریافت آمبولانس خصوصی باید از مراکز معتبر استفاده کنیم؟

برای حمل و امدادرسانی اضطراری به بیماران، واضح است که باید از مراکز معتبر استفاده کنید. چراکه هرگونه نقص و کوتاهی در انجام خدمات می‌تواند جان بیمار را تهدید کند. در یک مرکز معتبر و حرفه‌ای مثل سلامت اول کیفیت و ایمنی آمبولانس، کادر درمانی و نیروها، امکانات و تجهیزات پزشکی همه تحت نظارت و پشتیبانی دقیق قرار دارند. این موجب می‌شود تمام جزییات کار با بالاترین حساسیت و کیفیت جلو برود و کوچکترین خللی در روند کار ایجاد نشود.

انواع آمبولانس های خصوصی

از آنجایی که وضعیت انواع بیماران متفاوت است، یک نوع آمبولانس نمی‌تواند پاسخگوی نیاز همه باشد‌. از این رو در کنار آمبولانس خصوصی معمولی (تیپ A ) که برای بیماران هوشیاری که در وضعیت پایداری قرار دارند کاربردی است، تیپ B  آمبولانس نیز ارائه می‌شود. تیپ B  آمبولانس‌ها دارای تجهیزات و امکانات بیشتری هستند و تحت عنوان آمبولانس‌های CCU  و ICU  برای بیماران سکته‌ای و یا مجروحان تصادف کاربرد دارند. همچنین آمبولانس‌های NICU  و VIP  برای حمل نوزادان، بیماران اعصاب و روان و مشکلات خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مزایای امبولانس خصوصی

چه هنگام می‌توان از آمبولانس خصوصی استفاده کرد؟

آمبولانس‌های خصوصی با نهایت سرعت و امکانات برای رساندن بیماران به مراکز درمانی، برگشت بیمار از بیمارستان، انتقال بیمار بین بیمارستان‌ها، انتقال بین شهری، استقرار و پشتیبانی از سلامت در ورزشگاه‌ها، سمینارها و همایش‌ها و… کاربرد دارند. همچنین در شرایطی که نوزاد حال وخیمی دارد و یا بیمار اعصاب و روان شرایط حادی را تجربه می‌کند، می‌توان از آمبولانس خصوصی استفاده کرد.

تجهیزات آمبولانس خصوصی بر اساس نوع آمبولانس

همانطور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، تیپ A  (نوع معمولی) آمبولانس مجهز به تجهیزات اولیه امداد است که تماما استریل هستند و برای شرایط مناسب بیماران هوشیار و دارای شرایط پایدار مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما در آمبولانس‌های خصوصی تیپ B و VIP  شاهد تجهیزاتی هستیم که به مراتب پیشرفته‌تر هستند و شرایط مراقبت ویژه (ICU  و CCU ) را فراهم می‌کنند. همچنین برای حمل نوزادان و بیماران اعصاب و روان شرایطی مناسب و ایده‌آل ایجاد شده است. 

درخواست آمبولانس خصوصی

نقاط تحت پوشش اعزام آمبولانس سلامت اول

اعزام آمبولانس خصوصی سلامت اول در تمام نقاط تهران بزرگ و در سریعترین زمان ممکن امکان‌پذیر است. از آنجایی که هدف اصلی مجموعه خدمت‌رسانی اضطراری و نجات جان هموطنان گرامی می‌باشد، تمام آمبولانس‌ها به‌گونه‌ای سازماندهی شده‌اند که سریعترین دسترسی را به محله‌های مختلف تهران داشته باشند. حال شاید برایتان این سوال ایجاد شود که چرا سرعت و امکانات آمبولانس‌های خصوصی بیشتر از آمبولانس‌های دولتی ۱۱۵ است؟

در این‌باره باید به این نکته اشاره کرد که آمبولانس‌های دولتی ۱۱۵ وظایف متعددی را جهت خدمت‌رسانی به مصدومان و مجروحان به‌عهده دارند‌. به‌عنوان مثال وظیفه امدادرسانی به مصدومان گازگرفتگی، سقوط، سیل، زلزله و… همه برعهده آمبولانس‌های دولتی است و این درحالیست که تنها وظیفه آمبولانس خصوصی، نقل و انتقال بیماران است.

شرکت خدمات پرستاری سلامت اول، با استخدام کادری مچرب و آموزش دیده، آماده خدمت‌رسانی به انواع مددجویان در زمینه مراقبت از بیمار، سالمند و کودک در منزل می‌باشد. برای ثبت درخواست اعزام پرستار در منزل، با کارشناسان ما در سلامت اول تماس حاصل فرمایید.

سخن پایانی

برای ثبت درخواست آمبولانس خصوصی و یا برخورداری از خدمات اعزام پرستار سالمند، کودک و بیمار در منزل، تنها کافیست با کارشناسان مجموعه بزرگ سلامت اول ارتباط بگیرید. همکاران ما با سال‌ها سابقه درخشان آماده خدمت‌رسانی به شما هموطنان گرامی هستند، تا بدون دغدغه، از امکانات درمانی بهره‌مند شوید و نگران جان عزیزانتان نباشید!

سوالات متداول

اگر کودک و به‌خصوص نوزادتان دچار بیماری یا درد شدیدی شده، و یا دارای بیماری بدحال با مشکل اعصاب و روان، تصادف، شکستگی و… هستید، درخواست آمبولانس خصوصی به‌صورت فوری، شما را نجات خواهد داد! چراکه خدمت‌ رسانی این آمبولانس کاملا اضطراری و فوری است و سلامت اول به‌صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شما هموطنان گرامی می‌باشد.

در شرایطی که نوزاد حال وخیمی دارد و یا بیمار اعصاب و روان شرایط حادی را تجربه می‌کند، می‌توان از آمبولانس خصوصی استفاده کرد.

بله، آمبولانس خصوصی معمولی (تیپ A ) که برای بیماران هوشیاری که در وضعیت پایداری قرار دارند کاربردی است، تیپ B  آمبولانس نیز ارائه می‌شود. تیپ B  آمبولانس‌ها دارای تجهیزات و امکانات بیشتری هستند و تحت عنوان آمبولانس‌های CCU  و ICU  برای بیماران سکته‌ای و یا مجروحان تصادف کاربرد دارند. همچنین آمبولانس‌های NICU  و VIP  برای حمل نوزادان، بیماران اعصاب و روان و مشکلات خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند.

برای اطلاع از قیمت دقیق، شما می‌توانید با شماره 1527 تماس بگیرید و از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

آمبولانس های خصوصی در سلامت اول بیمار را به همان مرکز درمانی مورد نظر شما منتقل می‌کند و اگر لازم باشد به نزدیک ترین مرکز درمانی نیز اقدامات آن را انجام خواهد داد. 

بله و هم‌چنین برای حمل و امدادرسانی اضطراری به بیماران، واضح است که باید از مراکز معتبر استفاده کنید. چراکه هرگونه نقص و کوتاهی در انجام خدمات می‌تواند جان بیمار را تهدید کند.

بله اگر از پیش هماهنگ شده باشد و یا در شرایط حساس باشند کمک زسانی قوی دارند.

برای ثبت درخواست خدمات پرستاری در منزل و یا دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کرده و منتظر تماس از سمت کارشناسان ما باشید.