دوربین مخفی برای پرستار کودک: بله یا خیر؟

آیا میخواهید در خانه خود دوربین مداربسته نصب کنید؟ عجله نکنید. مطمئن باشید که قبل از نصب، همه حقایق و قوانین را در مورد دوربین مداربسته برای پرستار کودک خود می دانید!
دوربین مداربسته پرستار کودک، در چند سال گذشته به رسمیت شناخته شده و توجه زیادی را به خود معطوف کرده است. اخباری که در مورد پرستار کودک در حین انجام عملی ناشایست منتشر شده، باعث شده است که بسیاری از والدین به خرید یک دوربین مداربسته برای پرستار کودک خود اقدام کنند تا بر همه چیز نظارت داشته باشند. اگر خانواده شما در نظر دارد تا چنین دوربینی تهیه کند، در اینجا برخی از عوامل که باید بدان توجه داشته باشید اشاره می‌کنیم.
دوربین مخفی برای پرستار کودک چیست؟
همانطور که از اسم آن پیداست، دوربین هایی هستند که در منزل، به منظور تحت نظر داشتن نوزاد، دایه یا معلم خانگی و یا کودکان نصب می‌شوند. به طور معمول، این دوربین ها در مکان های استراتزیک در سرتاسر منزل ، به طوریکه دید واضحی ازنوزاد یا کودکتان به شما بدهد، قرار می گیرند؛ در بعضی موارد، دوربین ها در جاهای مخفی منزل یا در جایی که به دور از دید باشد نصب می شوند.
دوربین های مخفی برای پرستار کودک فقط برای تحت نظر داشتن پرستار کودک نیست نیست بلکه میتوان از آن برای پرستار حیوان خانگی و پیشکار خانه که در زمان حضور شما، خانه را تمیز و مرتب می کند نیز استفاده کرد. بسیاری از مهدکودک ها نیز از سیستم نظارتی مشابهی برخوردارند.
چه قوانینی را باید در مورد دوربین های مخفی پرستار کودک دانست؟
تصمیم برای خرید یک دوربین میتواند یک مشکل بزرگ باشد، اما اگر آن را انتخاب کنید، مهم است که از قوانین مطلع باشید. خانواده‌ها مختارند که به پرستار کودک خود اطلاع دهند که دوربین مداربسته برای وی دارند یا خیر.
دو نوع از قوانین در این زمینه وجود دارد که شما باید از آنها اگاه باشید: یکی از قوانین برای نظارت تصویری و دیگری برای ضبط صدا می‌باشد.
قوانین نظارت ویدیویی: در تمام 50 ایالت، نصب دوربین مداربسته برای پرستار کودک قانونی است؛ حتی اگر شما نوار ویدیویی پرستار کودک خود را بدون رضایت او ضبط نمایید. با این حال، شما نمی توانید او را در مکان های خصوصی خانه خود، مانند حمام و یا اتاق خواب پرستار کودک نصب کنید، مطمئن شوید که فضاهای مشترک، مانند آشپزخانه و یا پذیرایی را برای این منظور انتخاب کرده اید.
قوانین ضبط صدا: در حالی که شما می توانید نوار ویدئویی پرستار بچه خود را ضبط کنید، چندین ایالت قوانینی برای محافظت در برابر ضبط صدا دارند. اگر شما در کالیفرنیا، کانکتیکات، دلاور، فلوریدا، هاوایی، ایلینویز، لوئیزیانا، مریلند، ماساچوست، مونتانا، نوادا، نیوهمشایر، اورگان، پنسیلوانیا و یا واشنگتن زندگی می کنید، اگر دوربین مخفی ای دارید که به هر دو صورت صوتی و تصویری ضبط می کند، باید به پرستار کودک خود این موضوع را انتقال دهید. تخطی از این قانون نه تنها می تواند شما را تحت پیگرد قانونی قرار دهد، بلکه هر مدرکی دال بر سوء استفاده و یا بی توجهی به نوار می تواند در طول روند مراحل قانونی غیر قابل پذیرش باشد.
مزایای نصب این دوربین ها چه چیزهایی می‌تواند باشد؟
مزیت اصلی استفاده از دوربین مخفی پرستار کودک این است که شما اطمینان حاصل می کنید که کودکانتان به صورت موثر و امن مراقبت می شوند. اعتماد به یک فرد “تقریبا غریبه” و تنها گذاشتن آن با فرزندانتان می تواند بسیار دشوار باشد، و یک دوربین مخفی پرستار کودک می تواند به شما کمک کند تا مطمئن شوید که آیا یک پرستار مسئول و صادق استخدام کرده اید یا خیر.
همچنین ممکن است یک راه خوب برای خاطرنشان کردن نکاتی به پرستارتان باشد که نیاز به بحث و گفتگو دارند. برای مثال، اگر شما ببینید که او مدت زمان زیادی را صرف گوشی خود می کند، ممکن است بخواهید با او به توافق برسید که فقط زمانی را می تواند صرف گوشی خود کند که بچه ها در حال خواب باشند. آیا کودکان شما بیش از حد در داخل خانه بازی می کنند؟ شاید آنها نیاز داشته باشند که مکرراً به پارک بروند.
دوربین مخفی پرستار کودک همچنین می تواند به شما کمک کند تا کودکانتان را زمانی که در خانه نیستید تحت نظر داشته باشید. از آنجا که شما نمی توانید درهمه ساعات در خانه حضور داشته باشید تا از فرزندان خود مراقبت کنید، دوربین مخفی پرستار کودک به شما اجازه می دهد تا آنها را تحت نظر داشته باشید. همچنین این امکان را به شما ارائه می دهد تا وقایع زندگی فرزندان خود را از نزدیک ببینید، مثلا ببینید که چگونه آنها در حال یادگیری و رشد و آموزش هستند.
خطرات نصب دوربین مخفی پرستار کودک چیست؟
گذشته از مسائل قانونی در مورد نصب این دوربین ها، شما همچنین باید پیامدهای اخلاقی استفاده از این دستگاه را در نظر داشته باشید. اگر پرستار کودک شما یک دوربین مداربسته مخفی پیدا کند، این احتمال وجود دارد که رابطه شما دچار آسیب خواهد شد و یا حتی ممکن است او خانه شما را ترک کند.
ممکن است بخواهید با پرستار کودک خود قبل از نصب دوربین به بحث و گفتگو بپردازید. به او اجازه دهید تا بداند که چرا شما در حال انجام این کار هستید و به همه نگرانی های او پاسخ دهید. او ممکن است در مورد انتشار آن تصاویر بر روی اینترنت نگران باشد. چه کسی به ویدیوها دسترسی دارد؟ پس از ضبط ویدویوها و تماشای آنها با آنها چه می‌کنید؟ شاید بخواهید تا دوربین مخفی پرستار کودک را در مکانی از خانه به طور موقت و برای چند هفته یا چند ماه تعبیه کنید چرا که در حال ایجاد اعتماد هستید، و پس از آن ممکن است دوباره ارزیابی مجدد انجام دهید. این هم یک مساله بزرگ است که زمانی که شما در حال مصاحبه با یک پرستار کودک جدید بالقوه هستید، نیاز به بحث دارد.
حتی اگر شما تصمیم به نصب یک دوربین مخفی پرستار کودک دارید، هنوز هم باید با پرستار کودک خود بصورت روزانه ارتباط برقرارکنید. در مورد آنچه که پرستار و فرزندان شما آن روز انجام داده اند و هر گونه مسائل که پیش آمده است، برنامه هایی که برای روزهای بعدی در نظر دارید و غیره گفتگو کنید، اگر یک پرستار کودک باعث می شود که شما احساس ناراحتی داشته باشید و شما بدون دوربین به او اعتماد ندارید که در کنار بچه های شما باشد، پس در وهله اول او ممکن است پرستار مناسبی برای شما و خانواده شما نباشد.

1/5 - (1 امتیاز)
خصوصیات پرستار سالمند
مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

جدیدترین مقالات

شبکه های اجتماعی سلامت اول

Instagram
Telegram
تماس 1527