مرکز پاسخگویی 24 ساعته ☎ 1527

پرستار در منزل سلامت اول

مشاوره رایگان خدمات اعزام پرستار

مذاکره پرستار کودک در مورد حقوق و مزایا با والدین

مذاکره پرستار کودک در مورد حقوق و مزایا با والدین

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

مذاکره پرستار کودک در مورد حقوق و مزایا با والدین مبحث مهمی است که تفاوتی نمی کند که یک پرستار کودک تازه کار باشید و یا یک پرستار کودک با تجربه. در هر صورت در هنگام انعقاد قرار داد برای کار جدید، باید برای حقوق و مزایای خود به عنوان پرستار کودک با والدین مذاکره کنید تا بتوانید به حقوق مناسب و منصفانه یک پرستار کودک خوب دست پیدا کنید.

درخواست حقوق و مزایا

صحبت کردن در مورد حقوق و مزایا برای هر پرستار کودکی دشوار و پیچیده است. به ویژه اگر یک پرستار کودک، جوان باشد و بخواهد با والدین بزرگسال مذاکره کند. اگر پرستار کودک حقوق بالایی بخواهد، ممکن است به دلایل مختلف، کارهای زیادی را از دست بدهد. در مقابل، اگر پرستار کودک حقوق پایینی را درخواست کند، ضرر کرده و مقداری از مزایای واقعی خود را از دست داده است.

درخواست حقوق و مزایا

نحوه صحبت کردن با خانواده

اما، یک پرستار کودک چگونه باید در این مورد با والدین صحبت کند؟ پاسخ مختصر این است که پرستار کودک ابتدا باید نرخ کار را در منطقه مورد نظر به دست بیاورد و سپس یک حداقل حقوق و مزایا را برای خودش در نظر بگیرد. بعد از آن، پرستار کودک باید صحبت هایش را برای مذاکره با والدین آماده کند. نکته قابل توجه این است که پرستار کودک باید صلاحیت ها، تجارب و مهارت های خودش را برای توجیه نرخ حقوق و مزایا ارائه کند. در این مقاله، به بررسی موارد و نکاتی در مورد نحوه مذاکره پرستار کودک با والدین، پرداخته ایم. پیشنهاد می‌شود : نکاتی در مورد پرستار کودک که شما را به بهترین پرستار کودک تبدیل خواهد کرد

آیا حداقل نرخ حقوق و دستمزد برای پرستار کودک

در بیشتر مناطق خیر. شغل پرستار کودک خانگی به عنوان یک شغل رسمی و محلی تعریف نشده است. بنابراین، والدین به پرداخت حداقل حقوق به پرستار کودک ملزم نیستند. همچنین، یک پرستار کودک اغلب به عنوان یک شاغل آزاد و نه به عنوان کارگر و یا کارمند در نظر گرفته می شود و حداقل حقوق برای او وجود نخواهد داشت. پیشنهاد می‌شود: بررسی صلاحیت پرستار کودک ، شما بهترین پرستار را استخدام کرده اید

بر همین اساس، پرستار کودک باید خودش بتواند با والدین مذاکره کند و با آنها در مورد یک نرخ منصفانه به توافق برسد. خوشبختانه، هر پرستار کودک بعد از خواندن این مقاله اطلاعات خوبی را در این زمینه کسب خواهد کرد و با استفاده از این اطلاعات می تواند در صحبت و مذاکره با والدین، حقوق مناسب یک پرستار کودک خوب را که لایق آن است، به دست بیاورد.

0 0 رای ها
امتیاز خود را ثبت کنید
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره رایگان خدمات اعزام پرستار