اعزام پرستار به منزل

از مهمترین خدمات شرکت پرستاری سلامت اول، اعزام پرستار برای مراقبت و پرستاری کودکان، سالمندان و بیماران است. خدمات اعزام پرستار در منزل به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی ارائه می‌شود. دیگر خدمات سلامت اول اعم از اعزام خدمات بالینی، تزریقات، پانسمان، فیزیوتراپی و خدمات دیگر نیز به صورت اعزام به منزل ارائه می‌شود.

خدمات اعزام پرستار

ارائه اعزام پرستار در منزل و همراه بیمار، به صورت شبانه روزی انجام می‌شود که در سریع‌ترین زمان در مرکز سلامت اول صورت می‌پذیرد. خدمات اعزام پرستار شامل اعزام پرستار کودک، پرستار سالمند و پرستار بیمار بیمار می‌شود.

مراقبت از سالمند نا توان

اعزام فوری پرستار در منزل

بدون شک عزیزترین اعضای خانواده در بین تمامی افراد، سالمندان و کودکان هستند؛ همین امر نیز باعث شده است که خانواده‌ها، همواره به دنبال ارائه بهترین لحظات برای آن‌ها هستند. امروزه والدین و خانواده‌ها، به دلایلی مختلفی اعم از مشغله کاری، تحصیل و… نمی‌توانند به صورت تمام و کمال در کنار عزیزان خود باشند. در این شرایط شما می‌توانید با اعتماد به افرادی که بتوانند در نبود شما بهترین لحظات را برای عزیزانتان رقم بزنند کار را برای خود راحت‌تر کنید.
موسسه پرستاری سلامت اول، با دارا بودن بیش از چندین سال سابقه کاری در اعزام پرستار در منزل توانسته است این نیازها را شناسایی کند و فضای مورد نظر شما را برای عزیزانتان فراهم آورد. خدمات پرستاری سلامت اول با اعزام پرستار ۲۴ ساعته در منزل به صورت حرفه‌ای و آموزش دیده، طیف بسیار گسترده‌ای از خدمات پرستاری در منزل اعم از مراقبت، نگهداری و پرستاری از سالمند در منزل، مراقبت، نگهداری و پرستاری از کودک و بهیاری، مراقبت و پرستاری از بیمار در منزل و پزشک خانواده و یا خدمات پرستاری بالینی همچون تزریقات، پانسمان زخم، فیزیوتراپی توانسته است تمامی نیازهای شما را به صورت کامل برطرف کند. 

مهارت‌های لازم برای پرستاری و مراقبت در منزل

در صورتی که شما نیازمند به استخدام پرستار در منزل هستید و به سراغ اعزام پرستار در منزل می‌روید بهتر است با برخی از مهارت‌هایی که یک پرستار حرفه‌ای باید داشته باشید بیشتر آشنایی داشته باشید. پرستارانی که شما استخدام می‌کنید باید در برخی از زمینه‌ها مهارت و آموزش‌های کافی را دیده باشند. برخی از این مهارت‌ها می‌توان به مراقبت از زخم جراحی، سلامت روان، تزریق داخل وریدی، طب اطفال، درمان‌های توان بخشی و بهداشت عمومی اشاره کرد. علاوه بر این موضوع پرستار باید بتواند محیط صمیمانه و مناسبی را برای عزیزان شما فراهم آورند.

اعزام پرستار از سلامت اول

شرکن پرستاری سلامت اول، با اخذ مجوزهای لازمه از سازمان بهداشت و با دارا بودن سابقه بسیار درخشان در حوزه اعزام پرستار به منزل توانسته است تمامی نیازهای خانواده‌ها را به صورت کامل برطرف کند. سلامت اول با تکیه بر تجربه بسیار بالا، آگاهی و استفاده از متدهای به روز دنیا در زمینه پرستاری و نگهداری از سالمندان و کودکان، با در اختیار گذاشتن پرستاران و کادر مجرب خود به خانواده‌ها آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. در هنگام اعزام پرستار از سلامت اول، تمامی پرستاران از نظر هویت، حسن اخلاق، سابقه، سطح مهارت و توانایی لازم و… سنجیده شده‌اند؛ در نتیجه شما می‌توانید با خیال راحت به کادر مجرب سلامت اول اعتماد داشته باشید و خیالتان از بابت عزیزانتان راحت باشد.

اعزام پرستار بیمار در منزل و مراقبت در منزل

امروزه به دلایل مختلفی اعم از بیماری‌های صعب‌العلاج، ازدحام‌های شهری، هزینه‌های بالای نگه داری در بیمارستان و… خانواده‌ها نیاز به اعزام پرستار بیمار، برای مراقبت در منزل پیدا می‌کنند. استفاده از این خدمات و مراقبت در منزل نقش بسزایی در بالا بردن کیفیت زندگی افراد دارد؛ این امر می‌تواند امنیت، ایمنی و استقلال بیمار را تا حد قابل چشمگیری افزایش دهد. علاوه بر این موضوع شما با داشتن پرستاران مجرب برای نگه داری از بیمار در منزل می‌توانید شرایط پزشکی را مدیریت کنید و از بستری شدن غیر ضروری بیمار خود جلوگیری کنید.

پرستاری از نوزاد در منزل

در صورتی که شما نیازمند به پرستار نوزاد در منزل هستید، بهتر است با برخی از خصوصیات این پرستاران بیشتر آشنایی داشته باشید. پرستاری از یک نوزاد نیازمند به تجربه کافی و تخصص بالایی می‌باشد، زیرا واضح است که نیازهای که یک نوزاد با نیازهایی که کودکان خردسال دارند بسیار متفاوت است. برخی از مهارت‌هایی که پرستاران سلامت اول برای مراقبت از نوزاد شما دارند می‌توان به توجه به بهداشت نوزاد، تعویض پوشک نوزاد، صحبت کردن با نوزاد برای اینکه زبان باز کند و سخن بگوید، خواباندن نوزاد، تحمل گریه نوزاد و شناخت انواع حالات روحی نوزاد به موقع دل درد ناراحتی و گرسنگی و… اشاره کرد.

پرستار کودک در منزل ( کودکیار )

هنگامی که والدین به دلایل مختلفی اعم از مشغله کاری، تحصیل و… در منزل حضور ندارند، چه کسی بهتر از پرستار کودک می‌تواند در کنار کودکان قرار بگیرد؟ در هنگام اعزام پرستار برای کودکان عزیزتان بهتر است از مراکز پرستاری که دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان هستند؛ مانند سلامت اول انجام دهید. سلامت اول با اعزام پرستاران مجرب و آموزش دیده تعهد مراقبت از کودک شما را به شما می‌دهید تا شما با آرامش خاطر به کارهای روزمره خود برسید.

پرستار سالمند در منزل و مراقبت در منزل

سالمندان در تمامی خانواده‌ها گوهران نایابی می‌باشند همین امر باعث شده است تا خانواده‌ها باید برای آرامش دوران کهن‌سال آن‌ها برنامه ریزی داشته باشند. سلامت اول با انتخاب بهترین و دقیق‌ترین نیروهای مراقبت از سالمندان در کنار خانواده‌ها آماده ارائه خدمات پرستار سالمندان می‌باشد. برخی از ویژگی‌های پرستاران سلامت اول برای نگه داری از سالمندان می‌توان به درک همدلانه، قابل اعتماد، تمیز و فعال در نظافت، حساس به نیازهای بیمار، با درایت، مدبر، لطیف و… اشاره کرد.

سخن آخر

سلامت اول با توجه به نیازهای شما عزیزان پرستان حرفه‌ای و آموزش دیده را در تمامی نقاط تهران اعزام خواهد کرد. امروزه به دلیل سبک زنگی متفاوت، افزایش سن عموم مردم والدین و خانواده‌ها وقت کافی از پرستاری از سالمندان و یا مراقبت از کودک و نوزاد خود را ندارند. علاوه بر این موضوع بیمارانی که تازه از بیمارستان مرخص شده‌اند تا مدتی نیازمند به مراقبت خواهند بود. همین امر باعث شده است که نیاز به پرستار در منزل داشته باشند؛ شما با خیال راحت می‌توانید اعزام پرستار را از سلامت اول بخواهید.

سوالات متداول

مراحل اعزام پرستار به چه شکل است؟

پس از تماس با مرکز پرستاری سلامت اول، کارشناسان، وضعیت و شرایط را بررسی و پس از هماهنگی و قرارداد جهت پشتیبانی بهتر، مناسب‌ترین پرستار را اعزام می‌کنند.

چه زمانی طول می‌کشد تا پرستار اعزام شود؟

زمان اعزام پرستار به شرایط و نوع خدمت بستگی دارد. اما از زمان تایید درخواست شما توسط کارشناس، طولی نمی‌کشد تا پرستار اعزام شود. می‌توانید برای زمان دقیق‌تر با 1527 تماس بگیرید.

اعزام پرستار برای چه مواردی است؟

خدمات اعزم پرستار برای نگهداری و پرستاری از سالمند در منزل شامل پرستاری از کودک در منزل و پرستاری از بیمار و همراه بیمار در بیمارستان می‌شود.

آیا سلامت اول مجوز اعزام پرستار دارد؟

بله! شرکت پرستاری سلامت اول داری مجوز رسمی از سازمان بهداشت است و با سابقه درخشان و تجربه ای ارزنده به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی عزیزان است.

هزینه اعزام پرستار در منزل چقدر است؟

عواملی در هزینه اعزام پرستار در منزل مؤثر است که از جمله آن می‌توان به شرایط جسمانی، نوع مراقبت متقاضی، مدت زمان درخواست و … در سالمندان و مواردی هم برای کودکان و بیماران وجود دارد. که با تماس با سلامت اول و شرح وضعیت می‌توانید به صورت دقیق از هزینه اعزام پرستار مطلع شوید.

تماس 1527