خدمات اعزام پرستار

 مهم‌ترین خدمات شرکت، اعزام پرستار برای مراقبت و پرستاری کودکان، سالمندان و بیماران است. لازم به ذکر است که در شرکت پرستاری سلامت اول، اعزام پرستار به منزل به‌صورت ۲۴ ساعته و شبانه‌روزی ارائه می‌شود. از سایر خدمات سلامت اول می‌توان به ارائه خدمات بالینی، تزریقات، پانسمان، فیزیوتراپی و خدمات دیگر اشاره کرد.

خدمات اعزام پرستار؛ بهترین گزینه برای خانواده‌ها جهت نگهداری و مراقبت از عزیزانشان است.

اعزام پرستار

خدمات اعزام پرستار شامل: اعزام پرستار بیمار،پرستار نوزاد، پرستار کودک و پرستار سالمند می‌شود. ارائه خدمات اعزام پرستار در منزل و همراه بیمار به‌صورت شبانه‌روزی انجام می‌شود که در سریع‌ترین زمان در شرکت خدمات پرستاری سلامت اول صورت می‌پذیرد. در ادامه هر یک از این بخش‌ها را به‌صورت مختصر شرح می‌دهیم.

اعزام پرستار بیمار در منزل 

امروزه به‌دلایل مختلفی اعم از بیماری‌های صعب‌العلاج، ازدحام‌های شهری، هزینه‌های بالای نگهداری در بیمارستان، پرمشغله بودن خانواده و غیره، خانواده‌ها نیاز به اعزام پرستار بیمار، برای مراقبت و نگهداری بیمارانشان در منزل دارند. بسیاری از بیماران نیز هستند که برای دریافت خدمات کلینیکی نظیر تعویض پانسمان، انجام انواع تزریقات، تمرینات فیزیوتراپی و غیره، مجبور می‌شوند تا زمان و هزینه زیادی را برای مراجعه به کلینیک‌ها و درمانگاه‌ها صرف کنند.

خدمات اعزام پرستار
موسسه اعزام پرستار در منزل

استفاده از این خدمات و مراقبت در منزل نقش بسزایی در بالا بردن کیفیت زندگی افراد دارد. این امر می‌تواند امنیت، ایمنی و استقلال بیمار را تا حد‌چشمگیری افزایش دهد.به‌علاوه خدمات اعزام پرستار سبب تسریع در بهبودی بیمار می‌گردد و به خانواده، آرامش خاطر می‌دهد. علاوه‌بر این موضوع، شما با داشتن پرستاران مجرب برای نگهداری از بیمار در منزل، می‌توانید شرایط پزشکی را مدیریت کنید و از بستری شدن غیر‌ضروری بیمار خود، جلوگیری کنید.

اعزام پرستار نوزاد

در صورتی که شما نیازمند پرستار نوزاد در منزل هستید؛ بهتر است با برخی از خصوصیات این پرستاران، بیشتر آشنایی داشته باشید. پرستاری از یک نوزاد، نیازمند یکسری مهارت‌ها است که در زیر به برخی از توانایی‌های پرستاران اعزام شده اشاره کرده‌ایم:

  • اعزام پرستار با تجربه‌ی کافی و تخصص بالا در شناسایی نیازهای نوزاد.
  • اعزام پرستار به منزل با مهارت در بهداشت نوزاد.
  • آشنایی با تعویض پوشک نوزاد.
  • پرستار نوزاد باید با بچه سخن بگوید.
  • آشنایی با روش خواباندن و آرام کردن نوزاد.
  • خدمات اعزام پرستار آشنا با انواع حالات روحی نوزاد.
  • مهارت در شناسایی مشکلات و بیماری‌های نوزاد.

اعزام پرستار کودک (کودکیار)

هنگامی که والدین به دلایل مختلفی اعم از مشغله کاری، تحصیل و… در منزل حضور ندارند، چه کسی بهتر از پرستار کودک قابل اعتماد، می‌تواند در کنار کودکان قرار بگیرد؟ در هنگام اعزام پرستار برای کودکان عزیزتان بهتر است حتما از مراکز پرستاری که دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان هستند؛ درخواست ارسال و اعزام پرستار کنید.

خدمات اعزام فوری پرستار سالمند، کودک و بیمار در منزل

شرکت خدمات اعزام پرستار کودک، بیمار و سالمند

مرکز خدمات پرستاری سلامت اول با اعزام پرستاران مجرب و آموزش دیده، متعهد به مراقبت حرفه‌ای، ایمن و با‌کیفت از کودک شما می‌شود؛ تا شما با آرامش خاطر به سایر امور زندگی خود بپردازید.

اعزام پرستار سالمند

سالمندان، گوهران نایابی هستند؛ بنابراین خانواده‌ها باید برای آرامش دوران کهن‌سالی آن‌ها برنامه‌ریزی داشته باشند. موسسه پرستاری سلامت اول؛ با انتخاب بهترین و دقیق‌ترین نیروهای مراقبت از سالمندان، آماده ارائه خدمات پرستار سالمند، به خانواده‌ها است. 

اعزام فوری پرستار در منزل

بدون شک عزیزترین افراد هر‌کس  اعضای خانواده او است. امروزه والدین و خانواده‌ها، به دلایلی مختلفی اعم از مشغله کاری، تحصیل و… نمی‌توانند به‌صورت تمام و کمال در کنار عزیزان خود باشند. در این شرایط، شما می‌توانید با اعتماد به شرکت اعزام پرستار که بتواند در نبود شما بهترین لحظات را برای عزیزانتان رقم بزند، کار را برای خود راحت‌تر کنید و آرامش را به خود و عزیزانتان هدیه دهید.
شرکت پرستاری سلامت اول، با دارا بودن بیش از چندین سال سابقه کاری در اعزام پرستار به منزل؛ توانسته است این نیازها را شناسایی کرده و فضای مورد نظر شما را برای عزیزانتان فراهم آورد. خدمات پرستاری سلامت اول، عبارتند از: نگهداری و پرستاری از سالمند در منزل؛ مراقبت، نگهداری و پرستاری از کودک؛ بهیاری، مراقبت و پرستاری از بیمار در منزل، پزشک خانواده، خدمات پرستاری بالینی همچون تزریقات، پانسمان زخم، فیزیوتراپی و غیره.

موسسه اعزام پرستار سالمند، کودک و بیمار
شرکت اعزام فوری پرستار

در صورت نیاز به اعزام فوری پرستار به منزل، تنها کافی است با کارشناسان خبره ما که به‌صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات و نیازهای شما هستند تماس بگیرید. مشکل و نیازمندی‌های خود را مطرح کنید. ما در اولین فرصت، بهترین پرستار در منزل؛ مطابق با خواسته شما را به محل اعزام خواهیم کرد.

مهارت‌های لازم برای پرستاری و مراقبت در منزل

در صورتی که شما نیازمند استخدام پرستار در منزل هستید؛ بهتر است با برخی از مهارت‌های یک پرستار حرفه‌ای، بیشتر آشنایی داشته باشید. پرستارانی که شما استخدام می‌کنید باید در برخی از زمینه‌ها مهارت و آموزش‌های کافی را دیده باشند. برخی از این مهارت‌ها می‌توان به مراقبت از زخم جراحی، سلامت روان، تزریق داخل وریدی، طب اطفال، درمان‌های توان‌بخشی و بهداشت عمومی اشاره کرد. علاوه‌بر این، پرستار باید بتواند محیط صمیمانه و مناسبی را برای عزیزان شما فراهم آورد.

خدمات اعزام پرستار از سلامت اول

مرکز خدمات پرستاری سلامت اول، با اخذ مجوزهای لازم از سازمان بهداشت و با دارا بودن سابقه بسیار درخشان در حوزه اعزام پرستار به منزل توانسته است تمامی نیازهای خانواده‌ها را به‌صورت کامل برطرف نماید.

سلامت اول با در اختیار داشتن پرستاران و کادری مجرب و با تکیه بر تجربه بسیار بالا، آگاهی و استفاده از متدهای به‌روز دنیا در زمینه پرستاری و نگهداری از سالمندان، کودکان و بیماران، آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان می‌باشد. تمامی پرستاران قبل از فرایند اعزام پرستار؛ از نظر هویت، حسن اخلاق، سابقه، سطح مهارت، توانایی لازم و… سنجیده شده‌اند؛ بنابراین می‌توانید با خیال راحت عزیزانتان را به ما بسپارید. هدف ما جلب رضایت و آرامش خانواده  شما است

سوالات متداول

پس از تماس با مرکز پرستاری سلامت اول، کارشناسان، وضعیت، شرایط و نیازمندی‌های شما را برای اعزام پرستار بررسی می‌کنند و پس از هماهنگی و قرارداد (جهت پشتیبانی بهتر)، مناسب‌ترین پرستار را اعزام می‌کنند.

زمان اعزام پرستار به منزل؛ به شرایط و نوع خدمت بستگی دارد. اما از زمان تایید درخواست شما توسط کارشناس، طولی نمی‌کشد تا پرستار اعزام شود. می‌توانید برای اطلاع از زمان دقیق‌تر دریافت خدمات اعزام پرستار، با 1527 تماس بگیرید.

خدمات اعزام پرستار؛ جهت نگهداری و پرستاری از سالمند در منزل؛ پرستاری از کودک در منزل؛ پرستاری از بیمار در منزل و همراه بیمار در بیمارستان می‌شود.

بله! شرکت پرستاری سلامت اول داری مجوز رسمی از سازمان بهداشت است و باسابقه درخشان و تجربه‌ای ارزنده به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به شما عزیزان است.

عواملی در هزینه اعزام پرستار در منزل مؤثر است. به‌طور مثال عوامل مؤثر بر هزینه اعزام پرستار سالمند، شرایط جسمانی؛ نوع مراقبت متقاضی؛ مدت زمان درخواست و … است.با تماس با سلامت اول و شرح وضعیت، نیازمندی‌ها و انتظارات خود، می‌توانید به‌صورت دقیق از هزینه اعزام پرستار مطلع شوید.

دیدگاه خود را مطرح کنید
10 دیدگاه
اعزام پرستار
نادره

ممنون از خدمات عالی شما تنها چند روز بعد از درخواست پرستار اعزام شد..

اعزام پرستار
parisa nabi

سلام دوست عزیز
موسسه سلامت اول برای بهبود کیفیت پاسخ دهی در تلاش می‌باشدقدر دان محبت شما هستیم

اعزام پرستار
رسول

وقت بخیر، اطلاعات کامل راجب به پرستار رو شرکت میده یا نیاز به تحقیق شخصی هم هست؟

اعزام پرستار
parisa nabi

سلام وقت بخیر
موسسه بهترین منبع برای کسب اطلاعات می‌باشید بسته به موقعیت شما می‌توانید به تحقیق شخصی نیز بپردازید

اعزام پرستار
samira

اعزام پرستار چند روز طول میکشه؟

اعزام پرستار
parisa nabi

سلام ساناز عزیز بله امکان کار وجو داره اما برای اعزام شما به صورت نرس مدرک تحصیلی الزامی میباشد.

اعزام پرستار
علی ایمنی

سلام اعزام پرستار کودک با شیفت چرخشی امکان دارد؟

اعزام پرستار
parisa nabi

سلام علی عزیز
بله این روش امکان پذیر است

اعزام پرستار
عسل

برای مشاوره قبل از استخدام و اعزام هم باید پولی پرداخت کرد؟

اعزام پرستار
parisa nabi

سلام عسل عزیز
خیر مبلغی برای مشاوره و جلسه مصاحبه دریافت نمیشود

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

چهارده − هشت =

تماس 1527