مرکز پاسخگویی 24 ساعته ☎ 1527

پرستار کودک ارزان

پرستار کودک ارزان

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

این روزها امکان استخدام  پرستار کودک ارزان در خانه بیشتر فراهم شده است. گارد خانواده ها و پدر و مادرها برای استخدام و حضور یک فرد غیر از اعضای خانواده کمتر شده است. شما با داشتن یک پرستار در منزل برای کودک خود مطمئن هستید که فرزندتان در محیط امن خانه رشد می کند و در بهترین شرایط پرورش می یابد. اما موضوع مهمی که در این رابطه مطرح است بالا بودن دستمزد بعضی از پرستاران و مراکز است.

اما شما می توانید از پرستار کودک ارزان هم بهره مند شوید. به شما توصیه می کنیم با ما در سلامت اول تماس بگیرید و شرایط مالی و خانوادگی خود را توضیح دهید تا ما برای یافتن پرستار کودک ارزان به شما کمک کنیم.

دلایل استخدام پرستار از سمت خانواده ها

مسافت زیاد محل کار مادر با خانه

اگر محل کار خانم خانه از منزل دور باشد، او نگرانی بیشتری در خصوص تغذیه و امنیت فرزندانش خواهد داشت. اگر شما هم این مشکل را دارید می توانید با استخدام پرستار کودک ارزان در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

شاغل بودن پدرو مادر

این روزها که هم مردان و هم زنان شاغل هستند، نیاز به پرستار کودک بیشتر احساس می شود. در صورت تنها ماندن کودکان در خانه ممکن است استرس و احساسات منفی به سراغ آن ها برود. همچنین به دلیل نبودن یک ناظر ساعت خواب و تغذیه شان نامنظم شود و یا کمتر درس بخوانند. یک پرستار کودک به آرامش روانی شما و فرزند دلبندتان کمک زیادی می کند. همچنین خیالتان هم از پیش آمد های غیر منتظره راحت می شود.

داشتن شغل دورکاری مادر

خیلی از مشاغل مثل نویسندگی، تولید محتوا و … به صورت دورکاری انجام می شود. با اینکه این کارها را می توان در منزل انجام داد، اما نمی شود به طور همزمان هم از کودک نگهداری کرد و هم سفارش ها را به موقع تحویل داد. بودن فردی به عنوان مادریار می تواند از دغدغه شما بکاهد و شما به راحتی پروژه های خود را انجام دهید.

دلایل استخدام پرستار از سمت خانواده ها

استخدام پرستار کودک ارزان به صورت شبانه روزی

بسیاری از مادران تازه کار ممکن است از مادر و دیگر اعضای خانواده خود دور باشند و یا به هر دلیلی از تعمت حضور آن ها بی بهره باشند، اغلب زنان برای فرزند اول خود از تجربه و مهارت کافی برخوردار نیستند و به یک راهنما و کمک حال نیاز دارند. این خانواده ها می توانند با استخدام یک فرد دلسوز و مهربان ۲۴ ساعته، از یک فرد با مهارت کمک بگیرند.

همچنین خانواده هایی که چند فرزند کوچک پشت سرهم و یا کودکان چند قلو دارند هم بهتر است از خدمات پرستار شبانه روزی کودک استفاده کنند. هنگامی که مادر برای رسیدن به کارهای خود و مراقبت از خود وقت داشته باشد، خانواده شاد تر و سالم تر خواهد بود.

استخدام پرستار کودک ارزان

یک فرد آموزش دیده بهتر می تواند در هنگام مواجه شدن با مشکلات و چالش هایی که کودک با آن رو به رو می شود، عکس العمل نشان دهد. هرچه توانایی یک پرستار و ستبقه کار او بیشتر باشد، دستمزد بیشتری خواهد خواست.

اما یک مادر شاغل به دنبال استخدام پرستاری است که برای او صرفه اقتصادی داشته باشد و هزینه پرستار نسبت به در آمد متناسب باشد. اما بهتر است به این نکته نیز توجه کنید که یک پرستار کودک ارزان و بی مهارت هرچند که ارزان تر با شما حساب می کند، اما ممکن است به دلیل بی تجربگی به فیزیک و یا روان کودک دلبند شما آسیب بزند. بهتر است شما برای اعزام پرستار و یافتن پرستاری مطابق با شرایط خود از کارشناسان سلامت اول کمک بگیرید و شرایط مالی خود را برای آن ها شرح دهید.

استخدام پرستار کودک ارزان

خدمات پرستار کودک در خانه شما

خدمات بهداشتی و مراقبتی

اگر فرزند شما، یک کودک استثنایی باشد، پرستار باید نهایت دقت لازم را در مراقبت از او به عمل آورد. اما اگر کودک شما یک کودک معمولی است خدمات پرستاری در منزل و مراقبتی پرستار شامل محافظت و مراقبت از کودک دلبندتان خواهد بود.

خدمات تخصصی و درمانی:

برای کودکانی که نیاز به کاردرمانی، تزریقات و … را دارند، پرستارانی با مهارت در این زمینه ها فرستاده می شود.

امور خارج از خانه

شما می توانید برخی از کارهای خارج از خانه که برای کودک لازم است، مثل گرفتن دارو، خرید میوه، خرید لوازم تحریر و … را به عهده پرستار کودک ارزان بگذارید.

پرستار در منزل سلامت اول
درخواست فوری پرستار از مرکز سلامت اول
سایر مطالب مرتبط
0 0 رای ها
امتیاز خود را ثبت کنید
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
برای ثبت درخواست خدمات پرستاری در منزل و یا دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کرده و منتظر تماس از سمت کارشناسان ما باشید.