مرکز پاسخگویی 24 ساعته ☎ 1527

حقوق پرستار کودک چقدر است ؟

حقوق پرستار کودک چقدر است ؟

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

حقوق پرستار کودک بسته به شرایط می تواند تغییر کند. بسته به جایی که در آن زندگی می کنید و معیارهایی که برای انتخاب پرستار کودک خود دارید دستمزد پرستار کودک متفاوت است. بر طبق بررسی ها توسط سازمان بین المللی پرستاری کودک ، حقوق متوسط برای یک پرستار کودک ساعتی 18.66 دلار می باشد البته دستمزد پرستارکودک هایی که تازه به دنیا آمده‌اند (پرستار نوزاد) بیشتر است.

حقوق پرستار کودک چقدر است ؟

دستمزد ماهانه و هفتگی پرستاران کودک

بیشتر والدین کودک ترجیح می دهند به صورت ساعتی به پرستاران کودک خود حقوق دهند که این دستمزد در حدود ساعتی 20 دلار به بالاست. ( حداقل حقوق ساعتی توسط دولت آمریکا 7.25 دلار تعیین شده است البته بعضی از ایالت ها قوانین جداگانه خود را در این موضوع دارند. )  

بیشتر پرستاران کودک دستمزد بیشتری به ازای افزایش ساعت پرستاری و پاداش های سالیانه دریافت می کنند . نرخ یک پرستار کودک به مکانی که زندگی می کنید ، مسئولیت و وظیفه ای که پرستار در قبال فرزند شما دارد ، تعداد فرزندانی که پرستار کودک از آن ها مراقبت می‌کند و تجربه خود پرستار کودک بستگی دارد .

 

مالیات پرستاران کودک

 بعضی از والدین به منظور جلوگیری از دادن مالیات های مربوط به پرستار کودک تلاش می کنند تا با دادن رشوه و مبلغی به پرستار کودک از دردسر های مربوط به مالیات جلوگیری کنند (با عدم ثبت یا ترفندهایی نظیر این) . این کار خلاف قانون بوده و در صورتی که دولت از این کار مطلع شود باعث جریمه های مالیاتی برای کارفرما و امکان لغو پروانه‌ی کاری پرستار کودک می‌شود . دولت انتظار دارد به عنوان یک کارمند، پرستار کودک را در نظر بگیرید و مالیات های مربوطه را بپردازید. (توجه شود که در ایران موضوع مالیات بر عهده مرکز امور مراقبتی سالمند که متولی پرستاری کودک است تامین می‌شود)

   بیمه سلامت و مزایای پرستار کودک

 برای اینکه پرستار کودک یک کارمند به حساب می آید بعضی از والدین پول بیمه سلامت پرستار کودک را هم حساب می کنند . اگر شما این کار را انجام دادید معمولا پرستار کودک حقوق کمتری نسبت به قبل از شما دریافت می کند وگرنه شما حقوق بیشتری به پرستار کودک برای پرداخت مخارج درمانی و بیمه و … باید بپردازید که در مجموع بیشتر از حالتی که بیمه سلامت پرستار کودک را پرداخته اید برای شما هزینه بر می دارد.

پرستار در منزل سلامت اول
درخواست فوری پرستار از مرکز سلامت اول
سایر مطالب مرتبط
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
برای ثبت درخواست خدمات پرستاری در منزل و یا دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کرده و منتظر تماس از سمت کارشناسان ما باشید.