مرکز پاسخگویی 24 ساعته ☎ 1527

پرستار در منزل سلامت اول

مشاوره رایگان خدمات اعزام پرستار

نرخها و خدمات مراقبت از سالمند در منزل به صورت ساعتی و تمام وقت

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

موسسات مراقبت از سالمند در منزل مراقبتهای ساعتی یا تمام وقت را ارائه میدهند. تعداد معدودی موسسه نیز هستند که تنها مراقبت از سالمند در منزل را به صورت ساعتی ارائه میدهند زیرا مراقبت از سالمند در منزل به طور تمام وقت نیازمند کارمندان مختلف و مدیریت بیشتری است.
مراقبت از سالمند در منزل به صورت ساعتی
معمولا حداقل 3 تا 4 ساعت مراقبت از سالمند در منزل در هر ملاقات برای شروع خدمات مراقبتی ساعتی مورد نیاز است. بسیاری از موسسات از آنجایی که میدانند سالمندان در هنگام شروع دورهی مراقبتشان مقاومت میکنند، خدمات را با یک ملاقات در هفته شروع میکنند. معمولا زمانی که سالمندان متوجه فوائد ملاقات فرد مراقب میشوند، ساعتهای بیشتری از خدمات مراقبتی را طلب میکنند. موسسات مراقبت از سالمند در منزل معمولا از سالمندان میخواهند برنامهی هفتگی منظمی را دنبال کنند تا فرد مراقب ثابت و شایستهای برایشان در نظر گرفته شود. میتوان پس از شروع اولیه ساعتها را تغییر داد، زیرا نیازهای واقعی پس از شروع خدمات رسانی مراقب خود را نشان میدهند. در صورتی که مراقب نتواند با برنامهی شما همراه شود، موسسه مراقبی جایگزین را به شما پیشنهاد خواهد داد. برخی از سالمندان ترجیح میدهند مراقبشان ساعتهایی که میآید را عوض کند تا اینکه مراقب دیگری جایگزین او شود. برخی موسسات مدیران مرکز مراقبتی یا سرپرستاران را همراه مراقب جایگزین میفرستند تا او را معرفی کند. بیشتر موسسات نیز یک مدیر مراقبتی یا سرپرستار را همراه مراقب در ملاقات اول میفرستند تا او را معرفی کرده و نکات لازم را به وی بگوید.
بررسی اجمالی مراقبت از سالمند در منزل به صورت ساعتی
? حداقل ساعت در هر ملاقات: معمولا 3 تا 4 ساعت
? هزینه: 15 تا 25 دلار در هر ساعت (در نواحی مختلف جغرافیایی متفاوت است، در بیشتر شهرهای کلان بیش از 18 دلار در هر ساعت)
? برنامه: برنامهی منظمی برای داشتن مراقب ثابت لازم است، برنامه قابل تغییر است.
? پرداخت دستمزد: پرداخت در هر دو هفته ممکن است لازم باشد؛ موسسات هر هفته یا هر دو هفته یک بار صورتحساب میدهند.
? مزیت مراقبت ساعتی: موسسه موظف است همواره از حضور مراقب طبق برنامه اطمینان حاصل کند.
مراقبت از سالمند در منزل به صورت تمام وقت
سالمندانی که همواره نیاز دارند کسی همراهشان باشد همچنین به مراقب اجازه میدهند خواب کافی در شب داشته باشد، به مراقب تمام وقت نیاز دارند. مراقبان تمام وقت چند روز در هفته کار میکنند و به طور روزانه و نه به نرخ ساعتی دستمزد میگیرند. در حقیقت مراقب با سالمند “زندگی” نمیکند و در بین نوبتهای کاریاش به منزل خودش میرود. معمولا دو مراقب برای مراقبت از سالمند در منزل به صورت یک روز در میان به منزل او میروند. در منزل سالمند باید غذا و محلی برای خواب مراقب تدارک دیده شود. لازم است سالمند با اینکه مراقب در خانهاش زندگی کند راحت باشد. اگر وضعیت سلامتی سالمند در حال تغییر باشد و نیازمند مراقبت به طور منظم در طول شب باشند، آنگاه باید مراقبت از سالمند در منزل به طور تمام وقت و به طور ساعتی محاسبه شود.
بررسی اجمالی مراقبت از سالمند در منزل به صورت تمام وقت
? هزینه: 160 تا 250 دلار در هر روز
? برنامه: حداقل دو مراقب کار میکنند.
? پرداخت دستمزد: هر دو هفته یک بار؛ موسسات به صورت هفتگی یا یک هفته در میان صورتحساب میدهند.
? مزایای مراقبت تمام وقت: تقریبا به ازای هزینهای مشابه خانه سالمندان، سالمند میتواند خدمات مراقبتی مستقیم از یک مراقب وفادار دریافت کند و در منزل خود بماند.
پوشش مراقبتهای پزشکی
مراقبتهای پزشکی برای مراقبت از سالمند در منزل به صورت تمام وقت ارائه نمیشود، بلکه برای اقامت کوتاه مدت در خانهی سالمندان ارائه میگردد (تا 100 روز با تایید پزشک). خدمات درمانی ملاقاتهای “مراقبت حرفهای” در منزل را پرداخت میکند که شامل پرستاری، گفتار درمانی، درمانگری جسمی و کاردرمانی است. این متخصصان توسط یک پزشک تایید میشوند و ملاقاتهای ساعتی برای ارائهی خدماتشان انجام میدهند. موسسات مراقبت از سالمند در منزل با مراقبتهای پزشکی این خدمات را ارائه میدهندو بیشتر پزشکان و بیمارستانها با یک یا دو تا از این موسسات در ارتباط هستند. برخی از بیمارستانها موسسهی مراقبت پزشکی خود را دارند. اگر این خدمات مورد نیاز باشد، معمولا پزشک خدمات را هنگام ترخیص از بیمارستان یا خانهی سالمندان برای سالمند تایید میکند.

0 0 رای ها
امتیاز خود را ثبت کنید
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره رایگان خدمات اعزام پرستار