مرکز پاسخگویی 24 ساعته ☎ 1527

پرستار در منزل سلامت اول

مشاوره رایگان خدمات اعزام پرستار

نیازهای سالمندان

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

میشود که سالمندی کودکی دوباره است. ممکن است آنها از نظر فیزیکی‌ مانند بزرگسالان به نظر بیایند،اما اگر با آنها زندگی‌ کنید در خواهید یافت که آنها تمایل دارند مانند نوزادان رفتار کنند. و درست مانند نوزادان، افراد مسن شرایط خاص خود را دارند. جنبه ‌های مختلفی‌ در مراقبت از افراد مسن وجود دارد. برای کسانی‌ که مسئولیت مراقبت از افراد مسن خانواده خود را بر عهده دارند، آگاهی‌ داشتن در مورد نیازها و الزامات مختلف زندگی‌ سالمندان بسیار مهم است.

نیازهای سالمندان: مالی
اگر افراد مسن به تنهایی‌ و بدون حمایت کسی‌ در خانه خود زندگی‌ کنند، طبیعی است که یک سری نیازهای مالی‌ داشته باشند. آنها باید برای امرار معاش به تنهایی‌ مواد غذایی، دارو و غیره را تامین کنند. بازنشستگان میتوانند حقوق ثابت ماهیانه دریافت کنند، با این حال شهروندانی که هیچ منبع درآمدی ندارند باید بر اساس پس انداز خود یا طرح ‌های مالی دولت برای شهروندان خاص سالمند استفاده کنند.

نیازهای سالمندان: مسکن
یکی دیگر از نیازهای سالمندان این است که با محیط و افراد آشنا در ارتباط باشند و از این جهت ترجیح میدهند که در خانه بمانند. به عنوان یک محل زندگی‌ آشنا، خانه میتواند با توجه به نیازهای قابل تغییر سالمندان تغییر یابد. مزیت دیگر داشتن محل امن و همسایگان برای موارد اضطراری است. وقتی‌ سالمندان در یک محل آشنا ساکن باشند، حمل و نقل هم سریع و آسان میشود.خانه‌های سالمندان خصوصی هم هستند که برای مراقبت از سالمندان و رسیدگی به سلامتی‌ آنهاست.

0 0 رای ها
امتیاز خود را ثبت کنید
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره رایگان خدمات اعزام پرستار