مرکز پاسخگویی 24 ساعته ☎ 1527

چرا پرستار سالمند ارزان قیمت توصیه نمی شود؟

نگهداری از سالمندان

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

بسیاری از ما در خانواده و اطرافیان‌مان پدربزرگ یا مادربزرگ سالمند داریم. این سالمندان برای ما بسیار عزیز و مهم هستند. سالمندان با افزایش سن و کاهش توانایی‌ها نیاز به توجه و مراقبت بیشتری دارند. ما وظیفه داریم از این عزیزان مراقبت کنیم. اما با توجه به شرایط سخت زندگی امروز و مشغله‌های کاری تمام اعضای خانواده این امر قابل انجام نیست.

به همین دلیل افراد پرستارانی را استخدام می‌کنند تا از عزیزان‌شان مراقبت کنند. اولین مسئله‌ی مهم در انتخاب یک پرستار سالمند، میزان تجربه و تخصص آن فرد می‌باشد. اما مسائل دیگری هم وجود دارد که قابل اهمیت هستند. یکی از این مسائل هزینه‌ی پرداختی به پرستار است. ما در این مقاله از سلامت برتر می‌خواهیم به شما عزیزان بگوییم که چرا پرستار سالمند ارزان قیمت توصیه نمی‌شود؟ اگر شما هم قصد دارید یک پرستار سالمند استخدام کنید تا از سالمند عزیز‌تان پرستاری کند، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

قیمت پرستار سالمند ارزان قیمت

همان طور که گفتیم یکی از مهم‌ترین مسائل در استخدام پرستار سالمند میزان دستمزد پرستار می‌باشد. برای همین برخی از افراد در استخدام پرستار به دنبال پرداخت پایین ترین هزینه پرستار سالمند هستند. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است پایین بودن دستمزد پرستار سالمند به دلیل پایین بودن میزان حرفه‌ای بودن، مهارت و تخصص او باشد.

بنابراین شما باید در کنار توجه به قیمت پرستار سالمند ارزان قیمت، به میزان تخصص و تجربه‌ی پرستار نیز دقت کنید. بهتر این است که به جای پیدا کردن پرستار سالمند ارزان قیمت، موسسه‌ای پیدا کنید که پرستار با تجربه با دستمزد معقول به شما معرفی کند. به این ترتیب هم دغدغه‌های‌تان برای مراقبت از سالمندتان کم می‌شود و هم این که در مورد کیفیت عملکرد پرستار خیالتان آسوده‌تر خواهد بود. ما در سلامت اول تلاش می‌کنیم تا پرستاران حرفه‌ای و با تجربه را با پایین ترین تعرفه پرستار سالمند در منزل به شما عزیزان معرفی کنیم.

پیشنهاد مقاله: استخدام پرستار سالمند در منزل شمال تهران 

پرستار سالمند ارزان قیمت در تهران

 پرستار سالمند
چرا پرستار سالمند ارزان قیمت توصیه نمی شود؟

امروزه موسسات زیادی در شهر تهران دایر شده‌اند که به کار معرفی پرستار در منزل مشغولند. این موسسات عموما هزینه‌هایی که از شما دریافت می‌کنند طبق تعرفه‌ی مصوب وزارت بهداشت می‌باشد. با افزایش این موسسات در سطح شهر تهران یک فضای رقابتی بین موسسات پرستاری به وجود آمده است. بنابراین واضح است که این رقابت باعث می‌شود تا موسسات خدمات بهتری به شما عزیزان ارائه دهند.

در این بین موسساتی وجود دارند که در کنار ارائه خدمات حرفه‌ای و تخصصی دستمزد پایین‌تری نسبت به دیگر موسسات دریافت می‌کنند. موسسه سلامت اول یکی از موسسات پرستاری است که پایین ترین تعرفه پرستار سالمند در منزل را دارد. شما می‌توانید پرستار سالمند ارزان قیمت خانم و آقا را از موسسه سلامت اول دریافت کنید. نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که سلامت اول با سال‌ها تجربه، حرفه‌ای‌ترین پرستاران را با پایین ‌‌ترین قیمت پرستار سالمند به شما عزیزان معرفی می‌کند. اگر قصد استخدام پرستار سالمند ارزان قیمت در تهران را دارید، سلامت اول یکی از بهترین موسسات معرفی پرستار است که می‌توانید به آن مراجعه کنید.

خدمات نگهداری از سالمند ارزان قیمت

خیلی از افراد هستند که سوال می‌کنند چرا پرستار سالمند ارزان قیمت توصیه نمی‌شود؟ همان طور که در ابتدای این مقاله گفتیم، پایین بودن دستمزد پرستار سالمند ممکن است به خاطر عدم تخصص پرستار باشد. به همین دلیل اول باید به میزان تخصص و تجربه‌ی پرستار توجه کنید.

به جرات می‌توان گفت که میزان تخصص و تجربه‌ی یک پرستار اهمیت بسیار بیشتری نسبت به میزان دستمزد او دارد. چرا که او محافظ سلامت و حیات سالمند شما است و باید در شرایط بحرانی و بیماری سالمندتان، به او و شما کمک کند بنابراین پیشنهاد می‌کنیم تا به دنبال استخدام یک پرستار متخصص با پایین‌ ترین هزینه پرستار سالمند باشید. ما در سلامت اول شرایطی را فراهم کردیم تا بهترین و با تجربه‌ترین پرستاران سالمند با پایین ترین تعرفه پرستار سالمند در منزل در اختیار شما عزیزان قرار بگیرند. علاوه بر این شما با انتخاب پرستار سالمندتان از این مجموعه این امکان را خواهید داشت تا به صورت شبانه‌روزی میزان رضایت خود را نسبت به عملکرد او به مرکز اعلام کنید.

دستمزد پرستار سالمند
همان طور که در ابتدای این مقاله گفتیم، پایین بودن دستمزد پرستار سالمند ممکن است به خاطر عدم تخصص پرستار باشد.

کلام پایانی

در این مقاله از سایت سلامت اول در مورد یکی از پرتکرارترین سوالات شما کاربران عزیز صحبت کردیم. گفتیم که پایین بودن هزینه پرستار سالمند در منزل ممکن است به دلیل پایین بودن سطح مهارت، تخصص و دانش او باشد. بنابراین شما برای کمک به سالمندتان و همچنین کم کردن دغدغه‌های خود، به دنبال دریافت خدمات پرستاری با قیمت مناسب باشید. مرکز خدمات پرستاری سلامت اول یکی از معتبرترین موسسات خدمات پرستاری از سالمند در منزل است. این مجموعه بهترین و حرفه‌ای‌ترین پرستاران خود را با قیمت‌های مناسب برای مراقبت از سالمندتان پیشنهاد می‌دهد.

پرستار در منزل سلامت اول

درخواست فوری پرستار از مرکز سلامت اول

سایر مطالب مرتبط
0 0 رای ها
امتیاز خود را ثبت کنید
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

برای ثبت درخواست خدمات پرستاری در منزل و یا دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کرده و منتظر تماس از سمت کارشناسان ما باشید.