مرکز پاسخگویی 24 ساعته ☎ 1527

استخدام پرستار سالمند در منزل شرق تهران

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

دوران سالمندی یکی از پرچالش‌ترین سال‌های عمر هر انسانی است. این روزها زیادتر شدن مشغله‌های کاری خانواده‌ها، مراقبت از پدر و مادرهای سالمندشان را غیرممکن و یا با سختی همراه کرده است. از طرفی اکثر سالمندان در این دوران به خاطر ضعیف شدن سیستم ایمنی بدن‌شان، به بیماری‌ها و مشکلات مختلف سلامتی دچار می‌شوند. در چنین شرایطی خانواده‌ها به دنبال راه چاره برای کم شدن دغدغه نگهداری از سالمندشان می‌گردند. اخیرا کاربران زیادی در مورد انتخاب و استخدام پرستار در شرق تهران از ما سوال می‌پرسند. بهترین راهکار برای نگهداری از سالمندان، استخدام پرستار در منزل است. با توجه به درخواست‌های شما کاربران عزیز امروز در این مقاله از سلامت اول در مورد استخدام پرستار در شرق تهران بیشتر صحبت خواهیم کرد.

پرستار سالمند در منزل

همانطور که در مقدمه نیز به آن اشاره کردیم، نگهداری و مراقبت از سالمندان نیازمند مهارت و تخصص کافی است. علاوه بر این برخی از سالمندان، در سنین پیری دچار ضعف سیستم ایمنی بدن شده و سپس به بیماری‌های مختلف مبتلا شده‌اند. بنابراین مراقبت از آن‌ها دانش تخصصی درمان را نیز لازم دارد.

اگر بخواهید پرستاری از سالمند را صرفا به نگهداری محدود کنید، شاید این سوال برایتان به وجود بیاید که آیا برای مراقبت از سالمند نمی‌توان از یک فرد غیرحرفه‌ای استفاده کرد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که دوران سالمندی پر از اتفاقات و مشکلاتی است که سالمندتان بدون مراقبت و توجه یک پرستار حرفه‌ای به تنهایی قادر به مواجهه با آن‌ها نخواهد بود.

پرستار سالمند شرق
نگهداری و مراقبت از سالمندان نیازمند مهارت و تخصص کافی است

توصیه ما به شما انتخاب یک پرستار باتجربه و متخصص برای پرستاری از سالمند است. در واقع با استخدام یک پرستار حرفه‌ای، به طور ناخودآگاه مشکلات سپردن مسئولیت مراقبت از سالمندتان به یک پرستار غیرحرفه‌ای را از بین خواهید برد. نکته مهم دیگری که باید در نظر داشته باشید، مسافت منزل پرستار از محل زندگی سالمندتان است. هر چقدر پرستار مسافت کمتری را در راه رسیدن به منزل شما طی کرده باشد، در مراقبت از سالمندتان خیلی سریع‌تر احساس خستگی خواهد کرد. اگر محدوده منزل شما در شرق تهران می‌باشد، پیشنهاد ما به شما استخدام پرستار در شرق تهران است.

شما با دریافت مشاوره با کارشناسان مجموعه خدمات پرستاری سلامت اول، ضمن انتخاب بهترین پرستار مناسب با شرایط سالمندتان، امکان درخواست اعزام پرستار دیگر در روزهای اولیه استخدام پرستار سالمند را خواهید داشت. با استخدام پرستار شرق تهران، علاوه بر این که خیالتان بابت مراقبت از پدر یا مادر سالمندتان آسوده است، از کیفیت بالای خدمات پرستاری در منزل نیز بهره خواهید برد.

خدمات پرستاری در منزل شامل چه مواردی می‌شود؟

پیش از آن که خدمات پرستاری مرکز سلامت اول را برای شما نام ببریم، این نکته را یادآور می‌شویم که خدمات پرستاری ارائه شده برای هر سالمند با توجه به شرایط او متفاوت خواهد بود. میزان مستقل بودن سالمند برای انجام کارهای شخصی، مهم‌ترین عامل در این نوع از خدمات پرستاری است.

خدمات پرستاری در شرق تهران، شامل مناطق نارمک، تهرانپارس و … می‌شود. به طور کلی خدمات پرستاری در منزل نارمک یا دیگر مناطق تهران بزرگ با توجه به این که شخص گیرنده خدمات سالمند است یا کودک، می‌توان به صورت زیر بیان کرد:

خدمات پرستار سالمند شرق تهران

مراقبت از پرستار سالمند شرق
خدمات پرستاری ارائه شده برای هر سالمند با توجه به شرایط او متفاوت خواهد بود.
 • خرید خانه و تهیه غذا
 • کنترل علائم حیاتی بدن
 • یادآوری زمان مصرف داروها و کمک به مصرف آن‌ها
 • کمک به راه رفتن و انجام فعالیت‌های بدنی روزانه
 • انجام تزریقات در منزل شرق تهران، وصل کردن سرم و تعویض پانسمان
 • کمک به سالمند برای مراجعه به مراکز درمانی و بیمارستان‌ها
 • کمک به پوشیدن لباس‌
 • بردن سالمند به پارک و قرار دادن او در جمع‌های دوستانه
 • هم‌صحبتی و هم‌نشینی با سالمند برای حفظ روحیه

خدمات پرستار کودک در منزل شرق تهران

 • شعر و قصه خوانی برای کودک
 • کمک به پوشاندن لباس به کودک
 • بازی و ترکیب آموزش‌های لازم و تخصصی با آن
 • کمک به انجام تکالیف
 • غذا دادن به کودک
 • کنترل مصرف داروهای کودک در زمان بیماری

کلام پایانی

در این مقاله از سایت سلامت اول، در مورد استخدام پرستار سالمند در منزل شرق تهران صحبت کردیم. مجموعه سلامت اول یکی از معتبرترین مراکز ارائه دهنده خدمات پرستار سالمند شرق تهران را معرفی کردیم. علاوه بر این مهم‌ترین مرکز خدمات پرستاری سالمندان و خدمات پرستار کودک در منزل شرق تهران را نام بردیم. امیدواریم با خواندن این مقاله بتوانیم به شما در انتخاب بهترین پرستار سالمند در منزل کمک کنیم.


سوالات متداول

خدمات پرستاری در منزل شامل چه مواردی می‌شود؟

خرید خانه و تهیه غذا، کنترل علائم حیاتی بدن، یادآوری زمان مصرف داروها و کمک به مصرف آن‌ها،کمک به راه رفتن و انجام فعالیت‌های بدنی روزانه، انجام تزریقات در منزل شرق تهران، وصل کردن سرم و تعویض پانسمان، کمک به سالمند برای مراجعه به مراکز درمانی و بیمارستان‌ها می‌باشد.

خدمات پرستاری در منزل به چه مواردی بستگی دارد؟

خدمات پرستاری ارائه شده برای هر سالمند با توجه به شرایط او متفاوت خواهد بود. میزان مستقل بودن سالمند برای انجام کارهای شخصی، مهم‌ترین عامل در این نوع از خدمات پرستاری است و این نکته را یادآور می‌شویم که خدمات پرستاری ارائه شده برای هر سالمند با توجه به شرایط او متفاوت خواهد بود.

پرستار سالمند در منزل کیست؟

به طور کلی به مراقب و نگهدار با مهارت سالمند گفته می‌شود، دوران سالمندی پر از اتفاقات و مشکلاتی است که سالمندتان بدون مراقبت و توجه یک پرستار حرفه‌ای به تنهایی قادر به مواجهه با آن‌ها نخواهد بود، بنابراین مراقبت از آن‌ها دانش تخصصی درمان را نیز لازم دارد.

خدمات پرستار کودک در منزل شامل چه مواردی می‌شود؟

شعر و قصه خوانی برای کودک، کمک به پوشاندن لباس به کودک، بازی و ترکیب آموزش‌های لازم و تخصصی با آن، کمک به انجام تکالیف، غذا دادن به کودک، کنترل مصرف داروهای کودک در زمان بیماری.

پرستار در منزل سلامت اول
درخواست فوری پرستار از مرکز سلامت اول
سایر مطالب مرتبط
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
برای ثبت درخواست خدمات پرستاری در منزل و یا دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کرده و منتظر تماس از سمت کارشناسان ما باشید.