مرکز پاسخگویی 24 ساعته ☎ 1527

خدمات پرستار سالمند در قیطریه تهران

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

امروزه احساس نیاز به خدمات پرستار سالمند در منزل در قیطریه تهران، بیش از گذشته احساس می‌شود. سالمندان به عنوان بخش مهمی از خانواده همیشه در جامعه ایرانی مورد احترام و عزت بوده‌اند. امروزه با وجود مشغله‌های زیاد اعضای خانواده در شهر بزرگی مانند تهران و وجود برخی بیماری‌ها در سالمندان، خانواده‌ها نیازمند استفاده از خدمات پرستار سالمند در قیطریه و دیگر مناطق تهران هستند.

پرستاری سالمند در منزل در محدوده قیطریه از جمله خدماتی است که سلامت اول به مراجعان خود ارائه می‌دهد. اگر تمایل دارید بیشتر در رابطه با خدمات پرستاری سالمند و مراقبت شبانه روزی از سالمند قیطریه بدانید، با ما همراه باشید.

چرا از سلامت اول خدمات پرستاری سالمند قیطریه بگیریم؟

خدمات پرستاری از سالمندان در گروه مهم ترین خدمات پرستاری قرار می‌گیرد. سلامت اول با داشتن کادری مجرب و متعهد به خانواده‌ ها کمک می‌کند که از سالمندان خود به بهترین نحو مراقبت کنند. در هر جامعه‌ای سالمندان را می‌توان پشتوانه‌‌ ی قلبی و میراث خانوادگی دانست. گاهی به دلایلی مانند بیماری سالمندان و یا مشغله افراد خانواده،  پرستار سالمندان به عهده پرستاران گذاشته می‌شود. ما در سلامت اول ارائه دهنده بهترین خدمات و مراقبت از سالمند بیمار در قیطریه به شما عزیزان هستیم. سالها تجربه و تخصص ما در این زمینه باعث دلگرمی و اعتماد خانواده‌ها به ما شده که از این بابت بسیار خرسندیم.

خدمات پرستاری سالمند قیطریه

خدمات پرستاری سالمند در قیطریه موارد گوناگونی را در بر می‌گیرد.

پیشنهاد مقاله: مزایای استفاده از خدمات پرستار سالمند در منزل و انواع خدمات او

در ادامه برخی از این خدمات را برای آشنایی بیشتر شما عزیزان بیان می‌کنیم.

 • خدمات پرستاری پرستار سالمند تمام وقت و شبانه‌روزی یا نیمه وقت و چند ساعت در روز.
 • خدمات پرستاری برای انجام امور پزشکی مانند تزریقات در منزل.
 • خدمات پرستاری حرفه‌ای با توجه به شرایط جسمی و روحی سالمند مانند مراقبت از سالمند پرخاشگر، سالمندانی که دچار آلزایمر و یا روان‌پریشی هستند.
 • خدمات پرستاری برای سالمندانی که قادر به انجام امور روزانه خود نیستند. مانند انجام امور بهداشتی و غذا دادن به سالمند.

تمام موارد فوق و موارد بیشتر شامل خدمات پرستار سالمند در قیطریه و مراقب شبانه روزی سالمند قیطریه می‌شود و شما با توجه به شرایط خود می‌توانید پرستار مناسب را انتخاب کنید.

ارائه خدمات نگهداری از سالمندان در منزل قیطریه
خدمات پرستاری از سالمندان در گروه مهمترین خدمات پرستاری قرار می‌گیرد.

ارتباط دوستانه در مراقبت از سالمندان با بیماری‌های خاص بسیار مهم است. به دلیل وضعیت آسیب پذیری سالمندان و نیازمندی‌های ویژه‌ای که در برخورد با بیماری‌های خاص دارند، حمایت و حضور دوستان و عزیزان در این زمان بسیار ارزشمند است.

در زیر برخی از اهمیت‌های ارتباط دوستانه در مراقبت از سالمندان با بیماری‌های خاص را بررسی خواهیم کرد:

 • حمایت روحی و عاطفی: سالمندان با بیماری‌های خاص ممکن است با تغییرات فیزیکی و روانی دست و پنجه نرم کنند. حضور دوستان و عزیزان به آنها احساس حمایت و ارامش می‌دهد و می‌تواند به بهبود روحی و عاطفی آنها کمک کند .
 • کاهش احساس تنهایی: سالمندان با بیماری‌های خاص ممکن است به دلیل محدودیت‌های جسمی و اجتماعی، احساس تنهایی کنند. حضور دوستان و عزیزان می‌تواند این احساس را کاهش داده و ارتباط اجتماعی آنها را تقویت کند.
 • افزایش انگیزه و امید: حضور دوستان و عزیزان می‌تواند انگیزه و امید سالمندان را افزایش دهد. با داشتن افرادی که به آنها اهمیت می‌دهند و از آنها مراقبت می‌کنند، سالمندان قوی‌تر و پر انرژی‌تر می‌شوند.
 • کاهش استرس و اضطراب: سالمندان با بیماری‌های خاص ممکن است با استرس و اضطراب زیادی مواجه شوند. حضور دوستان و عزیزان می‌تواند این استرس و اضطراب را کاهش داده و به آنها احساس آرامش بدهد.

بنابراین، ارتباط دوستانه در مراقبت از سالمندان با بیماری‌های خاص بسیار اهمیت دارد و می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی آن‌ها کمک کند.

وظایف پرستار سالمند

وظایف پرستاران سالمند در ارتقاء کیفیت زندگی این افراد از طریق مراقبت‌های بهداشتی و پزشکی تخصصی متنوع است. آنها نه تنها نیازهای پزشکی مانند تجویز داروها و پیگیری وضعیت جسمانی را تامین می‌کنند، بلکه با توجه به نیازهای روحی و اجتماعی سالمندان، ارتباط برقرار می‌کنند و فضای حمایتی را فراهم می‌آورند. پرستار سالمند، نقش مهمی در تشویق به فعالیت‌های روزانه، ترتیب جلسات تفریحی، و ارتقاء روانشناختی سالمندان بازی می‌کند. همچنین، پیشگیری از بروز مشکلات پزشکی و اطلاع‌رسانی به خانواده‌ها نیز از وظایف اساسی پرستاران سالمند است.

مقالات مرتبط: استخدام پرستار کودک در هفت حوض تهران

با توجه به نوع خدماتی که از پرستاری از سالمند در قیطریه درخواست می‌کنید، وظایف پرستار متفاوت می‌باشد. اما در حالت کلی مراقب سالمند قیطریه می‌تواند وظایف زیر را انجام دهد.

 • ارائه خدمات نظافتی و بهداشتی شخصی سالمند در صورت ناتوانی سالمند برای انجام این امور.
 • مراقبت و نگهداری از سالمند با توجه به ساعت درخواستی.
 • کمک در امور خانه و تهیه غذا و رسیدگی به امور تغذیه سالمند.
 • ایجاد محیطی شاد و دلپذیر برای سالمند، مخصوصا سالمندانی که از لحاظ روحی وضعیت خوبی ندارند.
 • رسیدگی به سلامت و وضعیت جسمی-روحی سالمند.
 • دارو دادن به سالمندان در موقع مقرر و چک کردن وضعیت پزشکی سالمند.
 • نگهداری از سالمند دارای بیماری های خاص.
 • نگه داری از سالمندان دارای ناتوانی حرکتی و معلول

در ادامه به طور مفصل درباره استخدام پرستار سالمند در محدوده قیطریه پرداخته‌ایم.

استخدام پرستار سالمند در محدوده قیطریه

برای استخدام پرستار سالمند لازم است به مواردی در رابطه با مرکز ارائه خدمات و همینطور پرستار دقت کنید. همیشه به مرکز خدماتی مراجعه کنید که معتبر باشد و تجربه کافی در زمینه ارائه خدمات پرستاری خصوصاُ برای سالمندان را داشته باشد.

چراکه پرستاری از سالمندان بخاطر وضعیت روحی و روانی آن ها، کاری بسیار حساس است. در رابطه با استخدام پرستار نیز موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • صبر و مهربانی پرستار.
 • داشتن رفتار حرفه‌ای برای مراقبت از سلامتی جسمی و روحی سالمند.
 • داشتن خلاقیت برای ایجاد محیطی شاد برای سالمند.
 • داشتن تجربه و مهارت کافی.

اگر پرستاری که استخدام می‌کنید این ویژگی‌هارا داشته باشد، سالمند شما خیلی زودتر با او ارتباط برقرار می‌کند.

قیمت پرستار سالمند قیطریه تهران

یکی از دغدغه‌های خانواده‌ها، قیمت خدمات پرستاری سالمند است. باید گفت قیمت برای خدمات پرستاری و مراقب سالمند قیطریه به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله مهمترین این عوامل مدت زمان نگهداری از سالمندان است. درصورتی که به مراقب شبانه‌روزی سالمند نیاز داشته باشید، قیمتی بالاتر از خدمات پرستاری برای چند ساعت در روز است.

قیمت خدمات مراقبت از سالمند در قیطریه تهران
مراقبت و نگهداری از سالمند با توجه به ساعت درخواستی از وظایف پرستار سالمند می‌باشد

عوامل مهم دیگری مانند خدمات تخصصی پرستاری نیز بر قیمت تاثیرگذار هستند. برای مثال اگر سالمندی با بیماری خاص   داشته باشد و نیاز به پرستار متخصصی دارید که جواب گوی نیازهای درمانی سالمند نیز باشد.

زمانی که برای دریافت خدمات پرستاری و استفاده از نگهداری سالمند به مراکز معتبر مراجعه می‌کنید، حتما در رابطه با شرایط زمانی نگهداری از سالمند و همینطور وضعیت سلامت سالمند صحبت کنید، تا قیمت دقیقی از ارائه خدمات به شما داده شود.

خانواده‌ها با کمک گرفتن از خدمات پرستاری سلامت اول،  می‌توانند خدمات پرستار در منزل در قیطریه تهران را دریافت کنند و به خود و سالمندشان برای داشتن زندگی بهتر کمک کنند. گاهی انجام برخی امور برای اعضای خانواده امکان ندارد و یا نمی‌توانند به صورت شبانه‌روزی از سالمند خود مراقبت کنند؛ در این صورت بهترین گزینه می‌تواند استفاده از خدمات پرستاری سالمندان باشد.

نظر شما در رابطه با خدمات پرستاری از سالمندان چیست؟ . اگر تجربه‌ای در این زمینه دارید با ما به اشتراک بگذارید و اگر دوستان و آشنایان شما به خدمات پرستاری در محدوده قیطریه نیاز دارند این مطلب را با آن‌ها به اشتراک بگذارید.


سوالات متداول

چگونه می‌توانم پرستار سالمند در منزل محدوده قیطریه استخدام کنم؟

برای استخدام پرستار سالمند باید به یک مرکز خدمات پرستاری معتبر که مجوزهای لازم را دارد، رفته و در رابطه با نیازهای خود با مشاوران صحبت کنید تا راهنمایی‌ های لازم را دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

آیا امکان استخدام پرستار سالمند به صورت شبانه در سلامت اول وجود دارد؟

بله، مرکز خدمات پرستاری سلامت اول با داشتن پرستارانی با تجربه و متعهد، آماده خدمات رسانی به صورت شبانه روزی و یا نیمه وقت به شما عزیزان است.

امکان ارائه خدمات پزشکی توسط پرستار سالمند وجود دارد؟

برای دریافت خدمات پزشکی باید نیازهای خود را با مرکز خدمات پرستاری در میان بگذارید تا برای شما پرستار حرفه‌ای که دانش و تجربه پزشکی کافی داشته باشد، درنظر بگیرد.

چرا از مرکز خدمات پرستاری سلامت اول پرستار بگیریم؟

سلامت اول با داشتن کادری مجرب و متعهد به خانواده‌ها کمک می‌کند که از سالمندان خود به بهترین نحو مراقبت کنند. در هر جامعه‌ای سالمندان را می‌توان پشتوانه‌‌ی قلبی و میراث خانوادگی دانست.

پرستار در منزل سلامت اول

درخواست فوری پرستار از مرکز سلامت اول

سایر مطالب مرتبط
0 0 رای ها
امتیاز خود را ثبت کنید
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

برای ثبت درخواست خدمات پرستاری در منزل و یا دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کرده و منتظر تماس از سمت کارشناسان ما باشید.