مرکز پاسخگویی 24 ساعته ☎ 1527

پرستار سالمند در منزل غرب تهران

Elderly nurse at home in West Tehran

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

در صورتی که شما در غرب تهران سکونت دارید و برای سالمند خود، کودک دلبندتان و یا بیماری که در منزل دارید به دنبال پرستار مجرب هستید، سلامت اول با ارائه خدمات پرستاری در منزل غرب تهران در کنار شما قرار گرفته است. پرستار سالمند در منزل غرب تهران، یکی از خدماتی است که سلامت اول برای غرب نشینان تهران در نظر گرفته است. برخی از وظایف پرستار سالمند مجرب مرکزپرستاری سلامت اول می‌توان به انجام تزریقات، فیزیوتراپی، تعویض سوند، انجام آزمایش و… اشاره کرد.

پرستار سالمند در منزل غرب تهران برای چه کسانی مناسب است؟

بهره‌مندی از خدمات سلامت اول برای سالمندانی که بیماری دارند و یا کهن‌سالی آن‌ها باعث شده که توانایی خروج از منزل را نداشته باشند مناسب خواهد بود. علاوه بر این موضوع سالمندانی که در اوقات تعطیلی نیازمند به خدمات درمانی هستند؛ اما تا باز شدن مراکز درمانی نمی‌توانند صبر کنند نیز می‌توانند از پرستار سلامت اول در غرب تهران استفاده کنند. سالمندانی که دارای بیماری‌های طولانی هستند و قصد ندارند در مدت طولانی در بیمارستان بمانند. سالمندانی که راحتی و آسایش خانه و منزل خود را ترجیح می‌دهند. علاوه بر موارد بالا بهره‌مندی از خدمات پرستاری سلامت اول برای سالمندانی که به دلیل که سنی توانایی انجام کارهای شخصی خود را ندارند نیز پیشنهاد می‌کنیم.

پرستار سالمند در منزل غرب تهران

خدمات پرستاری در منزل جنت آباد

سلامت اول تمامی نیازهای شما در خدمات پرستاری و مراقبتی را با ارائه انواع خدمات خود پاسخ داده است. افرادی که تنها برای یک خدمت نیازمند به پرستار هستند، پرستار به صورت ساعتی اعزام خواهد شد و بعد از به پایان رسیدن کار پرستار، پرستار محل را ترک خواهد کرد. این در حالی است که سالمندانی که نیازمند به خدمات بیشتر و مراقبت‌های بیشتری هستند بهتر است از خدمات پرستار شبانه روزی در منزل استفاده کنند. شما می‌توانید از خدمات پرستار سالمند روزانه، شبانه روز و حتی ساعتی در سلامت اول بهره‌مند شوید.

خدمات شبانه روزی سلامت اول برای چه افرادی مناسب است؟

 • سالمندانی که در منزل خود تنهایی زندگی می‌کنند و بهتر است فردی در کنار آن‌ها به صورت دائم قرار داشته باشد
 • کودکانی که والدین آن‌ها به هر دلیلی نمی‌توانند به صورت کامل مراقبت کودک باشند
 • بیمارهایی که نیازمند به یک پرستار حرفه‌ای هستند تا در کنار آن‌ها باشد تا اقدامات پزشکی را انجام دهند.

پرستار سالمند در منزل در غرب تهران-پونک

خدمات پرستاری در منزل غرب تهران پونک

پرستار سالمند در تهران روزبه‌روز از محبوبیت بیشتری برخوردار می‌شود، زیرا سالمندان در خانه شخصی خود بسیار احساس بهتری نسبت به مراکز خدماتی دارند. با زیاد شدن سن سالمندان نمی‌توانند به صورت کامل به کارهای شخصی خود برسند و این امر باعث ناراحتی و از بین رفتن انگیزه آن‌ها خواهد شد. حتی برخی از سالمندان به بیماری‌های مختلفی مبتلا می‌شوند که آن‌ها را اذیت می‌کند و زندگی برای آن‌ها سخت شده است.

پرستار سالمند در سلامت اول به دلیل تحصیلاتی که دارند و دوره‌هایی که دیده‌اند و تجربه بالایی که دارند می‌توانند با تمامی سالمندان ارتباط برقرار کنند و خدمات پزشکی و پرستاری را در بالاترین کیفیت به آن‌ها ارائه دهند و زندگی را برای آن‌ها آسان‌تر از قبل کنند. به این نکته اتوجه داشته باشید پرستار سالمند علاوه بر حال جسمی سالمند، حال روحی را نیز افزایش خواهد داد و انگیزه زندگی را در آن‌ها چند برابر می‌کنند.

خدمات پرستاری در منزل شهرک اکباتان

ممکن است برای شما نیز این سؤال به وجود آید که ویژگی‌هایی که پرستار سالمند باید داشته باشد کدام‌اند؟ پرستار سالمند چه ویژگی‌هایی دارند؟ وظایف پرستار سالمند چیست؟ پرستار سالمند در منزل غرب تهران دارای وظایف زیر است:

 • مراقبت‌های شخصی سالمند مانند کمک به لباس پوشیدن و درآوردن، استحمام، دادن وعده‌های غذایی، کمک به استفاده از سرویس بهداشتی یا پوشک و…
 • در صورت نیاز، خانه داری؛ مانند نظافت و آشپزی
 • روحیه دادن به سالمند و کمک به بهبود شرایط روحی او
 • کمک و همراهی با سالمند در کارهای مورد علاقه او

سلامت اول در تلاش است با ارائه بهترین خدمات مراقبتی از افراد مسن، پرستاری از این افراد را راحت کند.

خدمات پرستاری در منزل غرب تهران مرزداران

در صورتی که شما قصد دارید به سراغ استخدام پرستار سالمند در منزل غرب تهران بروید بهتر است به موارد زیر دقت داشته باشید:

 • برای اقدامات پرستاری نسخه و تجویز پزشک نیاز است.
 • مراکز خدمات درمانی در منزل امکان اعزام پزشک را نیز برای معالجه بیمار دارند که بعد از آن خدمات می‌تواند انجام شود.
 • حتماً باید تمام مواد استفاده شونده تمیز و استریل باشند تا هر گونه آلودگی مشکلی ایجاد نکند.
 • پس از اقدامات باید مواد مصرفی استفاده شده دور ریخته شوند.
 • فضایی که بیمار در آن است نیز باید تمیز و بهداشتی باشد.
 • پرستار باید در این کار ماهر باشد و تجربه کافی داشته باشد تا به بهترین شکل این عمل را انجام دهد.

سخن آخر

غرب تهران یکی از منطقه‌های با کیفیت در تهران به شمار می‌رود. به غیر مواردی که در بالاتر برای شما بیان کرده‌ایم منطقه‌های دیگری اعم از شهرک غرب، شهران، تهرانسر، حصارک، گیشا، وردآورد، آزادی، فردوس، دهکده المپیک، کن، طرشت و… نیز وجود دارد که سلامت اول به تمامی این منطقه خدمات پرستاری در منزل سالمند را ارائه می‌دهد.

پرستار در منزل سلامت اول
درخواست فوری پرستار از مرکز سلامت اول
سایر مطالب مرتبط
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
برای ثبت درخواست خدمات پرستاری در منزل و یا دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کرده و منتظر تماس از سمت کارشناسان ما باشید.