مرکز پاسخگویی 24 ساعته ☎ 1527

بهترین پرستار کودک در نیاوران تهران

استخدام.بهترین.پرستار.کودک

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

در حال حاضر بیشتر خانواده‌ها با شرایطی روبه‌رو هستند که هر دو والدین مشغول به کار بوده و نیاز به یک پرستار حرفه‌ای در منزل دارند تا کودک خود را در ساعات خاصی از روز، به او بسپارند. حتی در برخی مواقع، نیاز به استخدام پرستار کودک در نیاوران تهران به صورت شبانه روزی خواهد بود. یک پرستار کودک در محدوده نیاوران، با داشتن دانش و تخصص نسبت به نحوه نگهداری از کودکان در سنین مختلف، می‌تواند بهترین تاثیر را در رشد و پرورش جسمی و روحی کودک داشته باشد.

وظایف پرستار کودک در نیاوران تهران

وظایفی که یک پرستار کودک در نیاوران تهران برعهده دارد، به دو بخش وظایف مراقبت جسمی و روحی تقسیم بندی می‌شوند:

  1. مراقبت‌های جسمی از کودک
  2. مراقبت‌های روحی از کودک

در ادامه به توضیح کامل‌تری از این وظایف می‌پردازیم.

استخدام.پرستار.کودک
در حال حاضر بیشتر خانواده‌ها با شرایطی روبه‌رو هستند که هر دو والدین مشغول به کار بوده و نیاز به یک پرستار حرفه‌ای در منزل دارند

1. مراقبت‌های جسمی از کودک

پرستار کودک، باید به وضعیت تغذیه و خواب کودک رسیدگی کرده و مراقب باشد که کودک به لحاظ بهداشت فردی، در وضعیت خوبی قرار داشته باشد. همینطور مراقبت از سلامت کودک در ساعاتی که به پرستار سپرده شده است، کاملا برعهده او بوده و پرستار از این بابت مسئولیت دارد.

2. مراقبت‌های روحی از کودک

پرستار کودک باید برای بازی کردن با کودک و سرگرم ساختن او، برنامه‌های خلاقانه‌ای داشته باشد. بسته به سن کودک، این بازی‌ها متفاوت بوده و در صورتی که کودک مشغول به تحصیل باشد، احتمالا رسیدگی به امور درسی او نیز در شمار وظایف پرستار قرار می‌گیرند. در بسیاری از موارد دیده شده که با استخدام پرستار کودک در نیاوران و بهره مندی از یک پرستار مجرب، برخی مشکلات روحی کودک از جمله بیش فعالی، انزوا، ترس از اجتماع و … به موقع شناسایی شده و فرایند درمانی صورت گرفته است.

از کجا پرستار بچه در منزل محدوده شمال تهران را استخدام کنیم؟

برای استخدام پرستار بچه در منزل نیاوران تهران ، موسسه پرستاری سلامت اول، بهترین و اولین گزینه محسوب می‌شود. در این موسسه، نگهداری و مراقبت از کودکان، به عنوان یک رشته کاملا تخصصی در نظر گرفته شده و کادر پرستاری در این زمینه، تمامی دوره‌های لازم را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند. با این حساب زمانی که برای استخدام پرستار کودک به سراغ موسسه سلامت اول می‌روید، تنها یک شخص برای مراقبت عادی از کودک خود استخدام نخواهید کرد، بلکه پرستاری حرفه‌ای که به خوبی با شرایط جسمی و روانی کودکان آشنا است، برای فرزند شما انتخاب می‌شود.

پیشنهاد مقاله: دل درد کودکان؛ علت دل پیچه و درمان خانگی دل درد

خدمات پرستار کودک در منزل را به چه خیابان‌هایی از شمال تهران ارائه می‌کنند؟

موسسه سلامت اول، خدمات پرستاری از کودک را در کل منطقه شمال تهران، از جمله محدوده نیاوران، ارائه کرده و از این جهت نگرانی برای شهروندان تهرانی وجود ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، می‌توانید با موسسه پرستاری سلامت اول تماس حاصل فرمایید.

بیشتر چه خانواده‌هایی در نیاوران تهران به پرستار کودک در منزل نیاز دارند؟

نمی‌توان به طور کلی یک فرمول قطعی برای این موضوع عنوان کرد، اما معمولا در خانواده‌هایی که به هر دلیلی مادر ساعاتی از روز یا تمام آن را در منزل و کنار کودک حضور ندارد، ضرورت استخدام پرستار کودک در نیاوران تهران احساس می‌شود. به جز آن در بعضی از خانواده‌ها، وجود بیش از یک فرزند نیز خود دلیلی برای استخدام پرستار خواهد بود.

قیمت خدمات پرستار بچه در خانه در نیاوران چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه استخدام پرستار کودک در نیاوران، پیش از هر چیزی به تعرفه همان سال بستگی دارد. لازم به توضیح است که تعرفه خدمات پرستاری از کودک نیز مطابق با تعرفه دیگر خدمات بیمارستانی و کلینیکی، هر سال متغیر است. به جز این، ساعات کاری پرستار در منزل، فاکتور دیگری است که هزینه نهایی را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد. همینطور هزینه استخدام پرستار نوزاد در نیاوران در مقایسه با هزینه استخدام پرستار کودک 5 ساله، قطعا متفاوت خواهد بود.

قیمت.استخدام.پرستار.کودک
هزینه استخدام پرستار کودک در نیاوران، پیش از هر چیزی به تعرفه همان سال بستگی دارد.

شما می‌توانید در تماس با موسسه پرستاری، در خصوص هزینه استخدام پرستار، اطلاعات کامل به دست بیاورید.

سلامت اول، بهترین موسسه خدمات نگهداری از کودکان در منطقه نیاوران تهران

در صورتی که به استخدام پرستار برای مراقبت و نگهداری از کودک خود در منطقه نیاوران تهران نیاز دارید، بهتر است به سراغ بهترین موسسه‌های پرستاری بروید. پرس و جو کردن از دوست و آشنا را کنار بگذارید و این خدمات را از موسسات حرفه‌ای، چون موسسه پرستاری سلامت اول درخواست کنید تا کیفیت نگهداری از کودک شما در سطح استانداردهای جهانی باشد.


سوالات متداول

از کجا بهترین پرستار کودک نیاوران تهران را استخدام کنیم؟

موسسه پرستاری سلامت اول، بهترین خدمات پرستاری و نگهداری از کودک در محدوده نیاوران تهران را ارائه می‌کند.

هزینه استخدام پرستار بچه در منزل نیاوران تهران چقدر است؟

هزینه استخدام پرستار کودک در منزل نیاوران، به ساعات کاری پرستار و سن کودک بستگی دارد و مطابق با تعرفه پایه محاسبه می‌شود.

چرا اکثر خانواده‌ها به استخدام پرستار کودک در نیاوران تهران نیاز دارند؟

به دلیل مشغله‌های زیاد زندگی امروزی و شاغل بودن اکثر پدر و مادرها، معمولا نیاز به استخدام یک پرستار کودک مجرب در محدوده نیاوران تهران احساس می‌شود.

وظایف پرستار بچه در نیاوران چیست؟

مراقبت و رسیدگی به کودک و همینطور انجام امور مربوط به تغذیه، ساعات خواب، بازی و سرگرمی در شمار وظایف پرستار قرار دارند.

ساعات کاری پرستار کودک در نیاوران تهران از چه زمانی تا چه زمانی است؟

بسته به نیاز خانواده و قرارداد استخدام، ساعات کاری پرستار کودک می‌تواند نیمه وقت یا به صورت تمام وقت و شبانه روزی باشد.

پرستار در منزل سلامت اول
درخواست فوری پرستار از مرکز سلامت اول
سایر مطالب مرتبط
0 0 رای ها
امتیاز خود را ثبت کنید
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
برای ثبت درخواست خدمات پرستاری در منزل و یا دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کرده و منتظر تماس از سمت کارشناسان ما باشید.