چگونه عزیزمان را در بیمارستان همراهی کنیم؟

?حامی صبوری برای عزیزان خود باشید .
اقامت در مرکز پرستاری مراقبتی می تواند تجربه سختی برای بیمار و همچنین خانواده او باشد اما یک پرستار خانواده به عنوان یک حامی متفکر می تواند با انجام دادن کار هایی مانند پیگیری از طریق پرسنل مرکز پرستاری مراقبتی و دستورات آن ها ، نظارت بر دارو ها و غیره می تواند تفاوت های بسیاری ایجاد کند تا بیمار اقامتی راحت و امن را در مرکز پرستاری مراقبتی تجربه کند . مفهوم حمایت از خانواده چیزی است که یک مرکز پرستاری مراقبتی به آن احترام می گذارد . گاهی وجود فشار های مالی باعث تلاش افراد برای کوتاه کردن اقامت بیمار در مرکز پرستاری مراقبتی می شود ، این مراکز اعضای خانواده را به عنوان منابعی ارزشمند می بینند که تاثیر مثبتی بر سطح درمان دارند و باعث می شوند که همراه بیمار بیش تر از این که به دید یک بازدید کننده به خود نگاه کند خود را به عنوان حامی و نگه دار بیمار در مرکز پرستاری مراقبتی می داند.
چگونه هنگام مراجعه خانواده به یک مرکز پرستاری مراقبتی با بهترین روش ممکن به یک حامی برای آن ها تبدیل شویم . در این جا چند نکته و راهنمایی را آورده ایم .

? پرس و جو کنید .
اولین کاری که باید انجام دهید پرس و جو و یافتن افرادی است که در این زمینه اطلاعاتی دارند . اگر کارمندان و پرستاران مرکز پرستاری مراقبتی از کلمات اختصاری و اصطلاحاتی استفاده می کنند که شما متوجه نمی شوید از آن ها بخواهید برایتان توضیح دهند زیرا این حق شما است . اگر با صحبت کردن و سوال کردن مشکل دارید ( برای مثال خجالت می کشید ) از یکی از اعضای خانواده بخواهید با شما به عنوان واسطه به مرکز پرستاری مراقبتی بیایند . فکر نکنید که باید تمامی کار ها را به تنهایی انجام دهید .

سندرم کورنلیا در کودکان و نکاتی که والدین و پرستار کودک باید بدانند
مطالعه کنید

? همیشه لوازم یادداشت به همراه داشته باشید .
افراد زیادی به اتاق های یک مرکز پرستاری مراقبتی می آیند و می روند و همین مسئله پیگیری برای شناختن همه آن ها را سخت می کند . یک دفتر چه یادداشت می تواند به شما در به یاد سپاری اطلاعات مهمی مانند اسامی پزشکان ، پرستاران ، مستخدمین و یا هر متخصص دیگری کمک کند . از مرکز پرستاری مراقبتی در خواست کنید تا کارت شغلی شان را به شما نشان دهند تا جزییات ( مانند وظایف و ساعات کاری ) آن را یادداشت کنید . برای اطلاعاتی که یادداشت می کنید تاریخ بزنید تا هنگام پرسیدن سوال از آن ها به عنوان مرجع استفاده کنید .
? مراقب اشتباهات دارویی باشید .
اشتباهات دارویی و درمانی در یک مرکز پرستاری مراقبتی معمول است ، بنابراین باید اطمینان حاصل که پرسنل مسئول دارو از آلرژی های عزیزانتان و یا اثرات جانبی دارو های متدوال که بیمارتان تجربه کرده است با خبر می باشند . درست مثل اطلاعات و برنامه ها لیستی از دارو های عزیزان خود تهیه کنید و از تغیرات مرکز پرستاری مراقبتی آگاه باشید . نام همه دارو ها ی جدید را یادداشت کنید و از پرسیدن سوال هایی مانند “هر کدام برای درمان چه چیزی است؟ ” ، ” بیمار چه مدت به آن ها نیاز خواهد داشت ” و سوالاتی در زمینه “اثرات جانبی دارو ها” نترسید . در صورت نیاز از پرستار بخواهید تا دستورات مصرف دارو را برایتان بخواند .
اگر هر گونه مشکل جدی در زمینه خدمات مرکز پرستاری مراقبتی دارید و یا احساس می کنید برخی از نیاز های اعضای خانواده شما توسط کارمندان ، پزشکان و یا پرستاران به خوبی بر طرف نمی شوند ؛ نگرانی خود را به رییس مرکز درمانی بگویید و یا به سازمان حمایت از بیماران مراجعه کنید .

(امتیاز دهید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

جدیدترین مقالات

شبکه های اجتماعی سلامت اول

Instagram
Telegram
تماس 1527