18 راه‌کار مراقبت از کودک که هر پرستار کودکی باید بداند

پرستار کودک بودن فقط به معنی حضور در خانه یک شخص و این که مطمئن شویم کودکی که مراقبش هستیم هنوز زنده است، نمیباشد. یک پرستار کودک باید بداند که پرستاری از کودک به معنای این است که آنها مسئول هر اتفاقی هستند که زیر نظر آنها برای کودک میافتد. پرستاری از کودک یک مسئولیت بزرگ است و یک پرستار کودک باید شخص قابل اعتمادی , و باید پرستار عالی و کاربرد باشد باید پرستار کودک  باشد.

18 راه‌کار مراقبت از کودک
1-لیست تماس‌های ضروری : اولین کاری که یک پرستار کودک باید انجام دهد این است که بداند در مواقع ضروری با چه کسی تماس بگیرد.این شامل این میشود که پرستار کودک بداند که هنگامی که مراقب کودک است، والدین کودک کجا هستند.
2-محدودیت‌های خود را بدانید : هیچ مشکلی در قبول نکردن پرستاری از کودکی که به نظرتان دشوار است وجود ندارد.
3-وقت‌شناسی : پرستار کودک بودن باید مثل هر شغل دیگری دیده شود. والدین نمیخواهند اگر پرستار کودک دیر کند،منتظر آنها بماند. پرستار کودک باید بداند اگر دیر به سرکار بیاید ، باعث دیر رسیدن بقیه‌ی افراد هم میشود.
4- تعامل : پرستار کودک باید بداند چه طور با کودک ارتباط برقرار کند. هنگامی که پرستار کودک هستید، شبکه‌های اجتماعی و صحبت با دوستان باید کنار گذاشته شود.
5-بازخورد : والدین بازخورد صادقانه از روزی که پرستار کودک گذرانده را قدر میدانند.پرستار کودک باید بداندصحبت با والدین راجع به یک موقعیت به معنای دهن لق بودن نیست.
6-حقوق : حقوق دریافتی یک پرستار کودک قابل مذاکره است ولی یک پرستار کودک باید یک ایده‌ی اولیه از این که زمانی که برای این کار میگذارد چه قدر ارزش دارد، بداند.
7-تفریح : تامین سرگرمی برای کودکی که پرستار کودک او هستید، به شما در کنترل موقعیت کمک میکند. به عنوان یک پرستار کودک موقعیت های سرگرم کننده یرای کودک فراهم کنید .
8-غذا : یکی از جنبه های مهم پرستار کودک بودن این است که بدانید کودک چه غذایی را میتواند بخورد و چه غذایی را نمیتواند بخورد.اگر شما غذا را آماده میکنید نباید به طور اتفاقی باعث بروز عکس العمل آلرژیک کودک شوید.
9-نظم و انضباط : هر نوع اقدام انضباطی در همه‌ی خانه‌ها به یک شکل نیست. پرستار کودک باید بداند چه نوع اقدامی را در صورت سرکشی کردن کودک انجام دهد.
10-خانواده‌ی کودک چه کسانی هستند؟ به عنوان پرستار کودک قبل از شروع کار بهتر است خانواده‌ای که قرار است برایشان کار کنید را بشناسید. این اقدام به شما کمک میکند که بفهمید این کار برای شما مناسب است یا نه.
11-همبستگی : پرستار کودک نیاز دارد که بین خودش و با کسانی که برایشان کار میکند همبستگی داشته باشد.
12-اقدامات اورژانسی : پرستار کودک باید تمام اقدامات اورژانسی مثل تخلیه کردن خانه هنگام آتش سوزی، زمین لرزه،گردباد و یا هر نوع بلاهای طبیعی که در منطقه‌ی شما ممکن است اتفاق بیفتد را بداند.
13-ارتباط دوستانه : سعی کنید به عنوان پرستار کودک با کودکی که مراقبش هستید، دوست شوید.یک دوست میتواند نسبت به خواهر احترام بیشتری داشته باشد و کودک نسبت به آن بهتر جواب دهد.
14-خود‌مختاری : شما به عنوان پرستار کودک باید آماده‌ی هر احتمالی باشید و بدانید که چطور از موقعیت‌هایی که ممکن است شما را به خطر بیندازد دوری کنید.
15-حفاظت : به عنوان پرستار کودک شما باید بدانید که چگونه هنگامی که در خانه تنها هستید از خودتان حفاظت کنید. همه‌ی درها و پنجره‌ها را قفل کنید و غریبه‌هایی که ممکن است در بزنند را نادیده بگیرید. این کار باعث امنیت افراد داخل خانه میشود.
16-قوانین داخل خانه : به عنوان پرستار کودک شما باید از قوانین خانه‌ای که در آن از کودک پرستاری میکنید پیروی کنید. این قوانین به دلایلی به وجود آمده و شما در جایگاه این نیستید که راجع به این قوانین سوالی بپرسید.
17- کمک‌های اولیه : دوره‌‌های کمک‌های اولیه در بسیاری از مناطق به صورت رایگان ارائه میشود. گذراندن این دوره‌ها برای یک پرستار کودک مناسب است.
18-دوره‌های آموزشی : بسیاری از مناطق، از طریق خدمات اجتماعی یا حتی مشاوران دبیرستان، خدمات پرستاری از کودک را ارائه می‌دهند. هر آموزش بیشتری راجع به بهتر شدن یک پرستار کودک میتواند برای یک پرستار کودک در آینده مفید باشد.

(امتیاز دهید)
مراقبت از کودک، دستورالعمل تماشای تلویزیون برای کودکان خردسال
مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

جدیدترین مقالات

شبکه های اجتماعی سلامت اول

Instagram
Telegram
تماس 1527